Close button

Найкращі варіанти настільних ігор для двох

Найкращі варіанти настільних ігор для двох

Читати новину російською мовою, повідомляє 24 Канал.

Більшість настільних ігор розраховані на чотирьох і більше гравців, але що робити, якщо зібратися навіть невеликою компанією не завжди вдається?

Розваги 24 підготували добірку настолок для двох учасників.

"Пентаго"

пентаго.jpg

Популярна настільна гра "Пентаго" / Фото The games shop

"Пентаго" – одночасно проста та незвичайна гра. Її автору, Томасу Флодену, вдалося перетворити звичайні "хрестики-нулики" у справжній бестселер. За час свого існування ця гра здобула вісім нагород та премій.

Складові "Пентаго" – це пластикове ігрове поле з поворотним механізмом і кульки чорного та білого кольору. Гра досить компактна, тому її легко можна брати із собою в гості до друзів або в подорож.

У "Пентаго" можна грати лише вдвох. Учасник, який починає, кладе м’ячик у лунку й повертає будь-яку четвертину ігрового поля на 90 градусів за або проти часової стрілки. Другий гравець повинен виконати такі ж дії. Перемогу здобуває той, хто першим складе ряд з п’яти кульок. Ряд може бути горизонтальним, вертикальним або діагональним і займати дві чи три частини поля.

Відеоінструкція, як грати в "Пентаго"

"Break the Code" або "Зламай код"

5luhwze_g__big.jpg

Гра "Зламай код" українською / Фото Gavial

"Break the Code" – це дедуктивна гра, у якій учасники намагаються розгадати код, захований кожним з них за спеціальними ширмами.

У коробці з грою є 20 жетонів, пронумерованих чорними, білими або зеленими цифрами від 0 до 9. Кожен гравець отримує п’ять таких жетонів і викладає числову комбінацію за порядком зростання. На середину столу ставлять шість карт із запитаннями, які допоможуть "зламати код" суперника, наприклад: "Скільки у тебе цифр білого кольору?", "Яка сума усіх твоїх жетонів?", "Порахуй різницю між найбільшим та найменшим числом".

Використовуючи отримані відповіді, гравці повинні відгадати код опонента. Виграє той, хто першим озвучить правильну відповідь.

Відеоогляд гри "Зламай код"

--- Реклама ---

"Сіміно"

image (2).jpg

Гра "Сіміно" українською / Фото Taka Maka

"Сіміно" – це варіант звичного нам "Доміно", проте в декілька разів цікавіший та різноманітніший. Гра складається з квадратної коробки, яка виступає ще й як ігрове поле, та прямокутних тайлів ("доміношок") з різнокольоровими кругами.

"Сіміно" навряд може набриднути, адже має аж чотири варіанти гри – класичний, "чорні і білі", "з білими" та "з чорними".

На початку класичної гри тайли перемішують і складають лицевою стороною донизу, а гравці отримують по п’ять "доміношок". Розпочинаючи партію, гравець має поставити фішку в один з кутів ігрового поля. Наступний учасник повинен покласти свій тайл так, щоб доторкнутися до "доміношки" того ж кольору. Після кожного ходу потрібно взяти собі ще одну фішку. Гра триває поки в одного з гравців не закінчаться тайли. Саме він і стає переможцем.

Відеоогляд гри "Сіміно"

"UNO"

image (3).jpg

Карткова гра "UNO" / Фото Gavial

"UNO" вважаєть класикою настільних ігор, зокрема карткових. Колода містить карти чотирьох кольорів – червоного, синього, жовтого, зеленого та вісім джокерів, які замінюють собою будь-яку карту. Окрім того, є ще карти особливих правил – пропуск ходу, "+2" та зміна напрямку гри.

На початку партії гравці отримують по сім карт. Учасник, який роздавав, залишає собі шість, а сьому карту кладе на стіл. Наступний гравець повинен накрити її однією зі своїх так, щоб вони збігалися за кольором або номіналом. Якщо потрібної карти немає, учасник бере ще одну з колоди та пропускає хід.

Мета гри – позбутися всіх карт у руках. Як тільки один із гравців кладе на стіл свою передостанню карту, повинен голосно сказати "Уно!", щоб попередити про наближення перемоги. Якщо цього не зробити – доведеться взяти ще одну карту з колоди.

Відеоогляд гри "UNO"

Софія Гусєва

Новини

Популярні теми форуму

analytics