Перейти до вмісту

Рекомендовані повідомлення

Спасибо, очень доходчиво расписано, но есть пару вопросов.

 

 

Завтра постараюсь відповісти детально; а у вас часом нема Карти поляка?

  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вы знаете, может это будет глупо звучать, но на карту сдавала 5 раз, документы готовила два года, восстанавливала через суд, а сдать у нас в Виннице не смогла. И это при том, что имела навыки разговорного польского( 6 мес. работала среди поляков), а последний раз завалили, спросили какие польские программы я смотрю? Говорю не смотрю, времени нет, а мне в ответ посмотрите придете. Надоело мне так сказать бегать и выпрашивать эту карту, у меня в институте на ин.язе легче было экзамен сдать, чем в нашем консульстве)))хотя документы все в порядке, а желание пропало. Как то так, а сейчас и язык забываться стал, просто хочу сыну показать страну, много красивых мест там посетила, вот подумываю на осень съездить.

  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вы знаете, может это будет глупо звучать, но на карту сдавала 5 раз, документы готовила два года, восстанавливала через суд, а сдать у нас в Виннице не смогла. И это при том, что имела навыки разговорного польского( 6 мес. работала среди поляков), а последний раз завалили, спросили какие польские программы я смотрю? Говорю не смотрю, времени нет, а мне в ответ посмотрите придете. Надоело мне так сказать бегать и выпрашивать эту карту, у меня в институте на ин.язе легче было экзамен сдать, чем в нашем консульстве)))хотя документы все в порядке, а желание пропало. Как то так, а сейчас и язык забываться стал, просто хочу сыну показать страну, много красивых мест там посетила, вот подумываю на осень съездить.

я не знаю как в Виннице, но у нас в Хмельницком, кто делал карту поляка и не был уверен в сдаче экзамена по языку (или не хотел тратиться на курсы польского языка).... готовили в консульство триста европейских рублей мзды и всё ок!!! карта поляка на руках!!!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Це в якому році було? У Львові вже років 4-5 як нема шансів щось "порішати" за карту поляка

я не знаю как в Виннице, но у нас в Хмельницком, кто делал карту поляка и не был уверен в сдаче экзамена по языку (или не хотел тратиться на курсы польского языка).... готовили в консульство триста европейских рублей мзды и всё ок!!! карта поляка на руках!!!

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

я не знаю как в Виннице, но у нас в Хмельницком, кто делал карту поляка и не был уверен в сдаче экзамена по языку (или не хотел тратиться на курсы польского языка).... готовили в консульство триста европейских рублей мзды и всё ок!!! карта поляка на руках!!!

Слышала я про легкую сдачу в других городах, даже думала прописаться в одном из них на время, но у нас с 2009 года когда я начинала ее оформлять, все было туго, а сейчас вообще на удачу. Однозначно не тратила бы время и деньги на репетиров, не зубрила б гимны и историю, традиции, а решила б это все... но не тут то было))) Есть подозрения, что католикам легче сдавать, а вот как только речь заходит о том, что ты не католик, так сразу вопросы каверзные задаются, но это сугубо мои наблюдения, некоторые из моих знакомых, на собеседование становились католиками, и с намного худшим знаниями проходили с первого раза, да и от консула зависит не мало, на кого попадешь.Сейчас думаю вообще наплыв, желающих покинуть страну на законных правах да еще и ребенка вывезти увеличилось, соответственно сдать намного труднее( ну или дороже)))

 

  • Подобається 1
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вы знаете, может это будет глупо звучать, но на карту сдавала 5 раз, документы готовила два года, восстанавливала через суд, а сдать у нас в Виннице не смогла. И это при том, что имела навыки разговорного польского( 6 мес. работала среди поляков), а последний раз завалили, спросили какие польские программы я смотрю? Говорю не смотрю, времени нет, а мне в ответ посмотрите придете. Надоело мне так сказать бегать и выпрашивать эту карту, у меня в институте на ин.язе легче было экзамен сдать, чем в нашем консульстве)))хотя документы все в порядке, а желание пропало. Как то так, а сейчас и язык забываться стал, просто хочу сыну показать страну, много красивых мест там посетила, вот подумываю на осень съездить.

 

Шкода, що нема карти, з нею було б набагато простіше : і річну візу отримати (безкоштовно!) без всяких довідок з банку і бронювання готелів, і в державні музеї вхід безкоштовний (а це суттєво знижує витрати на туристичну поїздку), і білети на потяг зі знижкою, не кажучи вже про більш серйозні ніштяки , які стосуються роботи, навчання і т.п. Ну, мабуть ви і самі знаєте. Я б все ж таки радив вам "лупати сю скалу", якщо не вам, то може синові знадобиться , ви ж після отримання своєї карти майже автоматично можете зробити йому. Не знаю, чого вони до вас так придираються, я теж проходив співбесіду з вінницьким віце- консулом (правда на виїзному прийомі в Хмельницькому, минулого року) - без проблем, 5 стандартних питань по історії, географії, традиціях...

 

Повертаючись до ваших питань, 

1) робив дружині візу "на закупи", про те , що треба бронювання дізнався просто під час подачі документів ( за два тижні перед тим по телефону казали, що бронь не потрібна); спустився вниз, з планшету забронював перший-ліпший готель через Booking.com, роздрукував в магазині комп. техніки (дякую хлопцям), а потім після отримання візи відмінив резервацію. 

2) процес оформлення по закону - здається 6 робочих днів, на практиці виходить біля 10. Але основна проблема- це записатись на подачу документів, зараз особливо в вінницькому консуляті це просто жах (повторюю, маючи КП такої проблеми уникаємо- просто по телефону записують приблизно на місяць наперед)

3) тут в самому питанні міститься відповідь- ніяк :) Треба шукати інші способи довести платоспроможність. 

 

Можна ще попитати в турфірмах, вони мають знати, як в цьому випадку діяти безробітним, почитати тут http://www.winnica.msz.gov.pl/pl/informacje_konsularne/wizy/informacje_wizowe_dla_cudzoziemcow/wiza_schengen_wykaz_dokumentow/, або просто подзвонити до консуляту і запитати.

  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

И чего то сдается мне, что Хмельницкий и Житомир в наше Винницкое консульство ездят, где это у вас порешать можно было? Разве, что документы подделать, а сдавать все равно у наших консулов, очень сомневаюсь, что это достоверная информация.

  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

До речі, а чи не можна зробити туристичну візу через якусь турфірму? Тобто не купляти тур, а просто щоб зробили візу. Здається, вони надають такі послуги.

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

Шкода, що нема карти, з нею було б набагато простіше : і річну візу отримати (безкоштовно!) без всяких довідок з банку і бронювання готелів, і в державні музеї вхід безкоштовний (а це суттєво знижує витрати на туристичну поїздку), і білети на потяг зі знижкою, не кажучи вже про більш серйозні ніштяки , які стосуються роботи, навчання і т.п. Ну, мабуть ви і самі знаєте. Я б все ж таки радив вам "лупати сю скалу",

Спасибо, возьму на заметку ваши советы.

Может картой сново займусь, но я уже даже в общество поляков записывалась и посещала, думала поможет, даже уже не знаю с какого краю зайти, может просто не мытьем , так катаньем, каждых два месяца приходить к ним и : "Dzień dobry...))пока консулу не надоест.

  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Спасибо, возьму на заметку ваши советы.

Может картой сново займусь, но я уже даже в общество поляков записывалась и посещала, думала поможет, даже уже не знаю с какого краю зайти, может просто не мытьем , так катаньем, каждых два месяца приходить к ним и : "Dzień dobry...))пока консулу не надоест.

Проживаючи в Вінниці, чому б і ні? А ви потрапляєте весь час на одного й того ж консула? Напевне, на Едиту?..

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

×