Перейти до вмісту

Рекомендовані повідомлення

Ну вот, кто то озолотится, а вы говорите наполнение бюджета, скорее чьего то кармана наполнение :), что за марка?

 

Вспомнилось мне время правления Ющенко, привезли нам фуру "Украинского Национального Антивируса", такой с Котигорошко на коробке и сказали по закону должен стоять на каждом государственном ПК, загрузили на склад и все на этом дело встало, а ведь 1 лицензия для ПК стоила что то около 300 и несколько тысяч под сервера. Взяли пару коробок побаловаться, прога не рабочая была, через пару месяцев контору закрыли, деньги из бюджета уплыли. Потом за "Единое окно" запели, за "Бест звиты" отвалили сотни лямов, а пилить пришлось на коленке, так и работает это чудо на 10% функционала до сих пор :) .

 

Ничего не меняется.

там перечень целый, самый дешевый я нашел за 6,3к. короче буду отказываться от пива, я посчитал продажа пива не покроет затрат на РРО. а может с нового года вообще закроюсь, слишком много гемороя и слишком мало профита

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Пам’ятка майбутнім користувачам реєстраторів розрахункових операцій (РРО)

 

Від придбання РРО до формування Z-звіту

 

 

Необхідно зауважити, що в разі наявності у платника податків декількох торгових точок, використовувати РРО необхідно на кожній торговій точці.

 

1. Придбання РРО.

 

Перед придбанням РРО, суб’єкт господарювання повинен пересвідчитися, що:

1) модель РРО включено до Державного реєстру РРО (інформація про реєстр РРО розміщена на сайті ДФС України);

2) термін служби РРО ще не вичерпано;

3) граничний термін, після якого згідно з Державним реєстром РРО заборонено реєструвати зазначену модель РРО, не настав.

При купівлі РРО, що був у використанні, слід пересвідчитись, що реєстрацію такого РРО було скасовано (взяти у продавця (власника) РРО довідку про скасування реєстрації за місцем попередньої реєстрації).

Для придбання РРО суб’єкту господарювання необхідно звернутися до будь-якого виробника касової техніки, перелік яких з контактними даними розміщено на офіційному сайті ДФС України в розділі «Перелік» та в розділі «Податкові новини – 2015» – застосування РРО платниками єдиного податку.

 

2. Укладання договору на сервісне обслуговування.

 

До здійснення реєстрації в органах ДФС суб’єкт господарювання повинен звернутись до Центру сервісного обслуговування і укласти з ним договір на сервісне обслуговування.

Центр сервісного обслуговування (ЦСО) – суб’єкт підприємницької діяльності, який за договором з постачальником/виробником надає послуги щодо введення в експлуатацію, технічного обслуговування, гарантійного, післягарантійного ремонту РРО.

Договір про сервісне обслуговування укладається з ЦСО, який має відповідну угоду (договір) з виробником або постачальником саме тієї модифікації РРО, щодо якої укладається даний договір.

 

3. Реєстрація РРО в органах державної фіскальної служби.

 

Для реєстрації РРО суб’єкт господарювання (або ним уповноважена особа) повинен звернутися до органу ДФС за основним місцем його обліку, як платника податків.

Суб’єкт господарювання також може зареєструвати РРО за місцезнаходженням своїх відокремлених підрозділів (філій, дочірніх підприємств), які розташовані в іншій територіальній одиниці.

Порядок подачі заявок та перелік документів, які необхідно подавати для реєстрації РРО, строки реєстрації, визначені в  Порядку реєстрації та застосування реєстраторів розрахункових операцій, що застосовуються для реєстрації операцій з купівлі-продажу іноземної валюти, затверджений наказом Міністерства доходів і зборів України від 28.08.2013 № 417 та зареєстрований в Міністерстві юстиції України 19.09.2013 за № 1617/24149.

Звертаємо увагу, що термін реєстрації РРО в органах ДФС не повинен перевищувати 3-х робочих днів. У випадку порушення органом ДФС цих термінів прохання звертатися на сервіс ДФС «Пульс» податковий напрямок» за телефоном 044 (284-00-07).

 

4. Опломбування РРО та введення в експлуатацію

 

Після отримання фіскального номеру касового апарату він повинен бути опломбований сервісним центром та необхідно отримати довідку про опломбування.

Після закінчення процедури реєстрації касовий апарат вводиться в експлуатацію, про що представником платника податків та сервісного центру складається відповідний акт.

 

5. Вимоги до форми та змісту розрахункового документа (чеку).

 

Вимоги до форми та змісту розрахункового документа (чеку) визначені Положенням про форму та зміст розрахункових документів, затвердженого наказом ДПА України від 01.12.2000 № 614, та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 05.02.2001 за № 105/5296 (далі – Положення).

6. Порядок роботи з РРО.

 Перед початком роботи з РРО необхідно переконатися у наявності оригіналів документів на місці проведення розрахунків, зокрема: 

книги обліку розрахункових операцій (КОРО),

паспорта виробника на РРО,

реєстраційного свідоцтва ДФС,

акту введення в експлуатацію,

довідки про опломбування РРО (на пломби, які прикріплені на апараті) від сервісного центру.

Крім того, касиру необхідно щоденно перевіряти цілісність пломб на РРО.

Після включення РРО (за допомогою кнопки вкл\викл якщо апарат був вимкнений) необхідно перевірити наявність касової стрічки, правильність її установки, працездатність РРО (виконавши «Нульовий чек» або Z-звіт на РРО).

«Нульовий чек» – це фіскальний чек без вказівки товарних позицій.

Z-звіт – звіт за даними оперативної пам’яті РРО.

Далі необхідно переконатися у достовірності зазначених налаштувань: на початку чека реквізити повинні відповідати даним реєстраційного свідоцтва, а в кінці чека – відповідність дати і часу.

Після цього, у разі необхідності, потрібно виконати операцію «Службове внесення» на суму отриманих розмінних грошей.

Чек «Службове внесення» формується для реєстрації внесення готівкових коштів у грошовий ящик каси.

Операція «Службове вилучення» виконується при винесенні готівки з каси.

«Періодичний звіт» – це звіт за даними фіскальної пам’яті за обраний період часу.

У разі виявлення поломки РРО або збою налаштувань реквізитів необхідно припинити роботу на такому РРО, зафіксувати виявлення поломки в КОРО в розділі № 4 в колонках №№ 1 і 2, викликати майстра сервісної служби з метою ремонту апарату.

Після цього до ремонту РРО потрібно оформити КОРО (розділ № 3 колонки № 1) та продовжувати роботу з видачею «розрахункових квитанцій».

Після ремонту РРО необхідно перевірити працездатність РРО, виконавши «Нульовий чек» або Z-звіт на РРО, отримати оформлений належним чином «Акт про поломку РРО», надати майстру на оформлення КОРО (розділ № 4, колонки №№ 3, 4, 5).

При цьому касир повинен заповнити КОРО в розділі № 4 колонки №№ 6 і №7 та оформити КОРО розділ № 3 колонки №№6 і 8.

Для продовження роботи на відремонтованому РРО необхідно виконати «Службове внесення» на суму проведених операцій за розрахунковими квитанціями.

Якщо ремонт РРО був завершений не в день поломки, то касиру слід виконати операцію «Службове вилучення» і фіскальний звіт.

У разі блокування РРО через 24 години (максимальний час роботи апарату від початку проведення першої фіскальної операції («Фіскальний чек», «Видатковий чек») для розблокування касиру досить виконати фіскальний звіт.

У разі блокування РРО через 72 години (максимальний час для непередачі даних з апарату на сервер ДФС) касиру слід вимкнути, а потім включити РРО, зняти звіт по модему за допомогою кнопок прокрутки касової стрічки і переконатися, що у звіті буде вказана передача даних з датою і часом примусового перезавантаження РРО. Якщо час передачі даних більше 72 годин, то касиру слід діяти аналогічно зазначеному при поломці.

Для наявності можливості резервного електроживлення на РРО рекомендовано додатково встановити пристрій безперебійного живлення.

 У разі вимкнення електроенергії необхідно припинити роботу на РРО, оформити КОРО (розділ № 3 колонки №№ 1-4) та продовжувати роботу з видачею «розрахункових квитанцій» до початку роботи касового апарату.

 

7. Формування Z-звіту

 При відновленні електроенергії необхідно перевірити працездатність РРО, «Нульовий чек» або Z-звіт на РРО, оформити КОРО (розділ № 3 колонки  №№ 6-8) та для продовження роботи виконати «Службове внесення» на суму проведених операцій за розрахунковими квитанціями.

Для закінчення роботи на РРО необхідно виконати «Службове вилучення», сформувати фіскальний звіт (Z-звіт) та приклеїти його в КОРО (розділ № 1). При цьому необхідно оформити КОРО (розділ № 2) за даними фіскального звіту.

Якщо протягом дня знято декілька фіскальних звітів, то їх всі необхідно приклеїти в КОРО та забезпечити запис у розділі №2 згідно кожного звіту окремо.

 

8. Оформлення покупки та формування фіскального чека

 Ввести товар в чек, просканувавши штрих-код кожного товару або вручну.

Озвучити загальну суму покупки.

Озвучити суму отриманих від покупця готівкових коштів, попередньо перерахували їх при покупцеві і перевіривши на платоспроможність. Грошові кошти покласти на місце, видиме покупцеві, але поза зоною його досяжності.

Закрити чек.

Видати покупцеві фіскальний чек і здачу, озвучивши її суму.

 

9. Дії при відмові покупця від товару

 До закриття чека – виконати ануляцію позиції.

В залежності від налаштувань РРО та уподобання суб’єкта господарювання, дані анульованої позиції можуть як друкуватися в чеку, так і не друкуватися.

Після закриття чека – створити чек на повернення («Видатковий чек»). Такий чек видається покупцеві разом з готівковими коштами за повернутий раніше товар.

Якщо фіскальний чек був створений на помилкову суму або помилкову товарну позицію, то також виконується «Видатковий чек».

Відмінністю між такими «видатковим чеками» є підстава, яка повинна бути відображена в реквізиті чека через додаткове налаштування в програмному забезпеченні підприємства.

 Перелік виробників реєстраторів розрахункових операцій

     

н/п

Назва підприємства 

місце розташування

Директор (контактні особи)

Контактні дані

 

1.                 

ДНВП “Електронмаш”

03180,  м. Київ,

Мова

(044) 276-08-88

 

вул. В.Окружна, 4

Віктор Іванович

Тел./факс: 274-74-73

 

 

(генеральний директор)

elmash_sales@bigmir.net

 

2.                 

АТ ”Датекс Україна”

03037 , м.Київ,

Стоєцький

(044) 248-88-68 ф.,

 

вул. М.Кривоноса , 2

Володимир Миколайович

248-89-39, 490-92-56

 

 

(генеральний директор)

Vladimir.Stoetski@sustemgroup.com.ua

 

3.                 

ТОВ  „ЮНІСІСТЕМ”

04116 , м. Київ ,

Сєриков Ілля Григорович

(044) 596-45-97 (96)

 

 вул. Старокиївська 10, (а/с № 6)

Сєриков Григорій Сергійович (представник)

 a.boyarchuk@unisystem.ua

 

 (вул. В. Верховинця 12, 03148)

 Жигіль Катерина Іванівна (голова правління)

 

 

4.                 

МПП „АВ плюс”

03179, м.Київ-179, а/с 166

 Шишканова Людмила Михайлівна

(044) 408-35-47

 

(директор)

360-96-97 (дир..)

 

 

silex7@mail.ru 

 

5.                 

ТОВ “Експотрейд”

03056, м. Київ,

Тихонова

(044) 393-50-93/94/95/90

 

вул. Польова, 24

Наталія Володимирівна

Тел./факс:

 

 

(генеральний директор)

(044) 393-50-92

 

 

 

office@expotrade.com.ua

 

6.                 

ТОВ “Укрпапір”

04074, м. Київ,

Михайленко

(044) 494-35-12 - тел/факс

 

вул. Куренівська, 2-Б

Володимир Іванович

467-56-11(12)

 

офіс 30

(директор)

467-58-75 - факс

 

 

 

office@ukrpapir.com.ua

 

 

 

antonov@ukrpapir.com.ua

 

7.                 

ТОВ „Технотрейд”

04116 м. Київ

 

(044) 241-36-74

 

а/я 14

Васильєв Віктор Іванович

vv@tit.kiev.ua

 

 

 

 

 

8.                 

ТОВ „ІКС-Маркет”

03037 м. Київ, вул. М. Кривоноса 2А

Панасюк Андрій Валентинович (генеральний директор)

(044) 490-81-69,

 

561-26-86, 561-26-87

 

ics-market@market.com.ua

 

9.                 

ПП „Хелп-Мікро”

02068 м. Київ, пр. Григоренко 33/44 оф. 586

 

(044) 570-80-42

 

Вовченко Юрій Володимирович

yuri.v@mail.ru

 

10.              

НВП „Троян”

79024 м. Львів, вул. Богдана Хмельницького, 106

Рим Ярослав Іванович

(032) 244-23-07 (-08, -09, -10)

 

kalyna@kalyna.ua

 

11.              

ТОВ „Ваги АКСІС Україна”

79041 м. Львів, вул. Суха, 8

 

(032) 241-92-40 (багатоканальний)

 

Копій Олена Володимирівна

axis_ua@lviv.net

 

 

 

 

 

 

 

12.              

ТОВ „ЕТС”

04073 м. Київ,                               вул. Куренівська, 18, оф. 302

Добровольський Михайло Едуардович

(044) 496-91-34 (33, 32), 8-050-4126490

 

tvt@etc.net.ua

 

 

 

ETC_info@consultant.com

 

13.              

ТОВ „НД Датекс”

03148 м. Київ

Пашкевич Леонід Полікарпович

(044) 202-74-65 моб.

 

вул. Сім”ї Сосніних 3/5

407-34-44, 501-40-91

 

 

403-32-32

 

 

pashkevich@nddatecs.com.ua

 

 

nd_datecs@ndcorp.com.ua

 

 

www.nddatecs.com.ua

 

14

ТОВ „Екселліо”

 

Краснов Володимир Сергійович

044- 594-72-93(92)

 

31247, м. Київ, вул. Радищева, 3

kni@exellio.com.ua

 

к. Б-310

 

 

15

ТОВ „Телекард – Прилад”

65113 м. Одеса,

Козлов Сергій Вікторович

(048) 716-93-26

 

Люстдорфская дорога 162

714-28-42,714-28-40

 

 

711-60-70

 

 

chief@telecard.com.ua

 

16

ПрАТ „РЕЗОНАНС”

50069, м. Кривий Ріг,                 вул.. Меркулова, 13-А

Волинський Георгій Пилипович

(0564) 92-26-48(49,50)

 

Дніпропетровська обл..

(голова правління)

info@ekka.com.ua

 

17

ТОВ ПОС-Технолоджі   

с. Засупорївка, Київська обл.

Сєриков Григорій Сергійович

Serykovg@gmail.com

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

ну це вже - щось.....
допрацьований проект подано 04,06,2015 у верховну зраду - моеж й справді бояться податкового майдану....

http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=53470

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

ну це вже - щось.....

допрацьований проект подано 04,06,2015 у верховну зраду - моеж й справді бояться податкового майдану....

http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=53470

Так хочеться вірити ...але чомусь все виходить завжди  тільки для них краще.А для для нас як завжди,викручуйся як можеш, щоб не здохнути з їхньої уваги і доброти  :huh:   

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Есть ли какие-то новости касательно РРО по факту на сегодняшний день? Т.к. большое количество ФОП как и мы принципиально не занимаются вопросом приобретения и регистрации РРО.

  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Власти хотят отсрочить введение кассовых аппаратов до 2016 года

Парламентский комитет по вопросам налоговой и таможенной политики рекомендовал Верховной Раде отсрочить обязательное введение кассовых аппаратов для предпринимателей третьей группы на 1 января 2016 (вместо ранее запланированного 1 июля 2015), когда эта норма должна вступить и предпринимателей второй группы.

71ca5486fac284ae7f00805416ed910e.jpgКак сообщается, это решение было принято в результате давления предпринимателей.

Изменения в законопроект №1088, подготовленный ко второму чтению, завтра будут рассмотрены в сессионном зале Верховной Рады.

Отметим, накануне в Государственной фискальной службе сообщали, что установить кассовые аппараты к 1 июля 2015 должны 55 из 284 тысяч субъектов предпринимательской деятельности III группы.

18 марта ВР приняла в первом чтении законопроект №1088 "О внесении изменений взакон Украины" О применении регистраторов расчетных операций в сфере торговли, общественного питания и услуг "(относительно государственных гарантий субъектам хозяйствования в применении регистраторов)».

С 2014 правительство обязало весь бизнес, который использует в своей работе регистраторы расчетных операций (РРО), заменить оборудование, которое будет передавать данные чековых лент фискалам - в режиме онлайн.

http://meget.kiev.ua/news/view/29825/

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Добрый день! Подскажите, пожалуйста, если кто знает, не могу разобраться - если я работаю фрилансером, сидя дома за компьютером, работаю с рекламой на сайтах.

Я делаю заказы от различных людей с различных стран, заказчиков никогда в живую не вижу и фактически продаю им свои услуги и интелектуальную собственность. Я оформил 2 группу, чтобы честно платить налоги от своего дохода. Деньги получаю через электронные системы, такие как WebMoney, Яндекс.Деньги и прочие, после чего просто вывожу их на карту банка. ФОП оформлен как "Розничная торговля через интернет или почтовыми переводами". Меня коснется обязаловка кассового аппарата? Я просто не вижу вообще смысла с него для меня, так как точки продаж у меня нет, выписать кому-то чек я не могу, товары я не закупаю. Как я понимаю, можно начинать закрывать ФОП, чтобы избежать непонятных проблем и штрафов... или все же есть варианты?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Добрый день! Подскажите, пожалуйста, если кто знает, не могу разобраться - если я работаю фрилансером, сидя дома за компьютером, работаю с рекламой на сайтах.

Я делаю заказы от различных людей с различных стран, заказчиков никогда в живую не вижу и фактически продаю им свои услуги и интелектуальную собственность. Я оформил 2 группу, чтобы честно платить налоги от своего дохода. Деньги получаю через электронные системы, такие как WebMoney, Яндекс.Деньги и прочие, после чего просто вывожу их на карту банка. ФОП оформлен как "Розничная торговля через интернет или почтовыми переводами". Меня коснется обязаловка кассового аппарата? Я просто не вижу вообще смысла с него для меня, так как точки продаж у меня нет, выписать кому-то чек я не могу, товары я не закупаю. Как я понимаю, можно начинать закрывать ФОП, чтобы избежать непонятных проблем и штрафов... или все же есть варианты?

 

Если Вы получаете доход по безналу, то Вам кассового аппарата не нужно . Главное чтобы Вы этот доход внесли в налоговую декларацию . 

Змінено користувачем gosha

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

×