Перейти до вмісту

Рекомендовані повідомлення

Спрощена система оподаткування, обліку і звітності для фізичних осіб - підприємців регулюється главою 1 розділу XIV "Спеціальні податкові режими" Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року N 2755 - VI, зі змінами і доповненнями (далі - Податковий кодекс), в редакції Закону України від 04.11.2011 N 4014 - VI "Про внесення змін до Податкового кодексу України і деяких інших законодавчих актів України відносно спрощеної системи оподаткування, обліку і звітності".

Згідно з пунктом 292.1 статей 292 Податкові кодекси доходом для фізичної особи - підприємця - платника єдиного податку являється доход, отриманий впродовж податкового (звітного) періоду в грошовій формі (готівковою і/або безготівковою); матеріальній або нематеріальній формі, визначеній пунктом 292.3 статей 292 Податкові кодекси. При цьому в доход не включаються отримані такою фізичною особою пасивні доходи у вигляді відсотків, дивідендів, роялті, страхові виплати і відшкодування, а також доходи, отримані від продажу рухомого і нерухомого майна, яке належить на праві власності фізичній особі і використовується в його господарській діяльності.

Відповідно до норм Інструкції про порядок відкриття, використання і закриття рахунків в національній і іноземних валютах, затвердженій постановою Правління Національного банку України від 12 листопада 2003 року N 492, поточні банківські рахунки для фізичних осіб - резидентів діляться на: поточні рахунки фізичних осіб - підприємців, що відкриваються для здійснення підприємницької діяльності, і поточні рахунки фізичних осіб, що не є підприємцями.

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Если вы предприниматель, то и счет надо было открывать, как физическое - лицо предприниматель, правильно вам говорят, что суть разная.

Как вы потом докажете налоговой, что декларировали суммы именно с этого счета, если ГНИ узнает о нем от банка, когда тот сам ей "капнет", что вам систематически приходят деньги, доказать , что не верблюд нашим фискалам сложно. И получится некрасивая ситуация, что вы декларировали самостоятельно доход (молодец, возьми с полки пирожок) и дополнительно у вас есть доходы на счете не предпринимателя.

  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Добрый день! Подскажите, пожалуйста, если кто знает, не могу разобраться - если я работаю фрилансером, сидя дома за компьютером, работаю с рекламой на сайтах.

Я делаю заказы от различных людей с различных стран, заказчиков никогда в живую не вижу и фактически продаю им свои услуги и интелектуальную собственность. Я оформил 2 группу, чтобы честно платить налоги от своего дохода. Деньги получаю через электронные системы, такие как WebMoney, Яндекс.Деньги и прочие, после чего просто вывожу их на карту банка. ФОП оформлен как "Розничная торговля через интернет или почтовыми переводами". Меня коснется обязаловка кассового аппарата? Я просто не вижу вообще смысла с него для меня, так как точки продаж у меня нет, выписать кому-то чек я не могу, товары я не закупаю. Как я понимаю, можно начинать закрывать ФОП, чтобы избежать непонятных проблем и штрафов... или все же есть варианты?

Вам необходимо отделить мух от котлет :)

если у вас есть расчетный счет предпринимателя и вы на него выводите полученный доход, то вопросов нет, вы оказываете услуги за  безналичный расчет и РРО вам не надо,

если у вас счет физического лица не предпринимателя, то это совсем другой вопрос и много нюансов которые надо решать, можете пострадать на финансовых санкциях.

  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Всё будет!!!

Только нужно подождать.

Когда там пересмотр, в феврале?

 

Лично мне, кассовый аппарат - по барабану.

Но почему такая разница, в подходах к рынку (базару) и обыкновенным продаванам, непонятна.

Разница в том, что первым делом возмущаться пойдут рыночные торговцы, так как у них сразу торба случиться при введении РРО, а это может потянуть за собой волну негодований и от других представителей 2-й группы. Потому им выгоднее их не трогать, и душить тех кто на их взгляд пожирнее(((( 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я бы не спешил СИЛЬНО радоваться с учетом той малюсенькой НО ОЧЕНЬ КОВАРНОЙ поправочки от Яресько с которой приняли этот Закон.  Та поправочка еще всем аукнется... Но в целом ОДНОЗНАЧНО маленькая но победа всех единщиков, которая снова продемонстрировала, что податкового майдана боится и ЭТА власть! 

  • Подобається 7

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А что за поправочка? Прошу прощения, я не совсем разобралась. Я правильно понимаю, что единщикам 3 группы (до 1 млн грн в год) можно спать спокойно и не ставить кассовый аппарат? Это уже окончательно?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Кто-то подскажет? Кассовый купленый через р/с за 5000 к,чуть больше 14 дней,можно сделать возврат товара?

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А что за поправочка? Прошу прощения, я не совсем разобралась. Я правильно понимаю, что единщикам 3 группы (до 1 млн грн в год) можно спать спокойно и не ставить кассовый аппарат? Это уже окончательно?

Закон принят с поправкой, внесенной с голоса Министром финансов Натальей Яресько, - Кабинету Министров поручено до 1 сентября 2015 года разработать порядок проверки субъектов хозяйствования.

  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

приплыли?

http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=60035

4) у Законі України “Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг” (Відомості Верховної Ради України, 2000 р., №38, ст. 315):

а) статтю 2 доповнити абзацом такого змісту:

Термін технічно складні побутові товари, що підлягають гарантійному ремонту для цілей цього Закону вживається у значенні, наведеному в Законі України “Про захист прав споживачів”. Перелік груп технічно складних побутових товарів, які підлягають гарантійному ремонту (обслуговуванню) або гарантійній заміні, в цілях застосування реєстраторів розрахункових операцій встановлюється Кабінетом Міністрів України";

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

×