Перейти до вмісту
Lutsk.reg

Відповідальність банку перед клієнтом

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня, шановні форумчани.

На днях зіткнулися з банківським "намахуванням" своїх клієнтів. Вже неоднорозаво стикалися з тим, що валютна виручка продається по заниженим курсам, але цього разу просто "дістали"! Валюта (євро) була продана в п'ятницю по курсу 18,28, і це при тому, що курс офіційний становив 18,49 грн! Я відразу іду і запитую у керуючого відділенням банку: "чому продаж моєї виручки відбувся за таким низьким курсом?" Відповідь: "ви розумієте, сьогодні продаємо по такому курсу, але й купівля була в межах такого курсу". Мене це просто вивело із себе. Яка справа мені до купівлі, якщо при такому курсі я вже несу втрати. Мій бізнес просто загинається, оскільки курс невиправдано низький, а товар в Україні я купую в продавців, які дивляться на "чорні" курси і свої ціни підлаштовують далеко не під банківські валютні курси.

В мене виникло запитання, чи можу я подавати в суд на банк, якщо в договорі чітко вказано, що банк зобовязується продавати мою валютну виручку на МВРУ. В кожному випадку банк не продає валюту на МВРУ, чим порушує договірні зобовязання, а мій бізнес несе величезні втрати від цього!

Буду вдячний за поради, роздуми і тп.

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Добрый День

Есть ветка по этим вопросам

 

Экспорт-импорт: как обойти межбанк

http://kurs.com.ua/forum/topic/873-aksport-import-kak-oboiti-mezhbank/page-11

  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Христос охрещается! Господин Lutsk.reg, Вы не нервничайте. В Украине идёт игра без правил. Это важно понимать. Вы готовы к ней? Тогда продолжайте заниматься бизнесом. Если нет... надеюсь Вы поняли. Кстати, возможно Вам посоветуют обратиться в банк и сослаться на п. N закона (постановления) M - бесполезно! Так как ИГРА БЕЗ ПРАВИЛ.

  • Подобається 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Шановні форумчани! Прохання до ВСІХ ВАС: зараз такий період, коли справді велика кількість банків (особливо малих, "карманних", особливо тих які створені паралельно бізнесів їх власників) закриваються, "лопають" тощо. 

А так чи інакше ми з вами, наші знайомі, близьків, друзі, партнери тримають в них свої гроші (в кого більші, в кого менші).

 

Отже, кому з Вас відомі, хто може дізнатися контакти власників, акціонерів, правління тощо, оприлюднюйте цю інформацію.

 

Давайте разом боротися з цими "рідісками", тому що вони НЕ мають ніякого права обкрадати НАС З ВАМИ.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

×