Перейти до вмісту

Рекомендовані повідомлення

1 час назад, orest777 сказал:

Спробую два слова про сьогоднішню ситуацію.

А что там с ойро? Вы все же хороший эксперт в паре eur/usd. Это сейчас пик или все же дела у тайлера плохи и пойдем тестировать новые вершины? 

  • Хаха 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 16.01.2018 в 11:24, orest777 сказал:

Я більш ніж чітко виклав свою позицію щодо євро і ЄС і в цій гілці і в перших своїх розгорнутих дописах на цьому ресурсі, які шановний Хасан розклав по різних, тематично найдоречніших розділах ресурсу. І Ви і всі бажаючі можуть їх знайти і почитати. Очевидно, поведінка євро зараз для багатьох (і для мене також) не зовсім очікувана. У тих, хто має в інвестиційному портфелі цю валюту (я до таких не відношуся) є бажання терміново і детально розібратися в ситуації. Спробую допомогти, але, оскільки я абсолютно нічого не розумію в ТА (а по євро в даний період вважаю це і не зовсім доречним) продовжу у вже вибраному способі. Для наочності виберу три європейські економіки: німецьку, іспанську і чеську і порівняю їх та проаналізую стан і перспективи при теперішньому євро.

Німеччина провідна європейська економіка. По великому рахунку євро – це реінкарнація дойчмарки, яку Берлін насадив більшості інших країн Європи (які, для ефективнішого протистояння США, обєднав в ЄС) щоб легше і зручніше пити їх кров (оскільки не маю часу рити змістовно і найбільш актуально, наводжу по всіх країнах дані з Вікіпедії тих самих років).

ВВП 3,8 трлн

Структура економіки: с/г – 0,7%, промисловість – 30%, послуги 69% (при чому основу послуг складає банківський сектор)

Експорт в ЄС – 50% від всього експорту економіки (ще 10% - в США)

Імпорт з  ЄС – 60%!!!!!!

Борг країни становить десь 150% ВВП, але це як у нас з ОВДП – більшість боргу самим собі решта - обмін держпаперами з США

Іспанія ВВП 1,2 трлн

Структура економіки: с/г – 4 %, промисловість – 24%, послуги 72% (при чому основу послуг складає туризм і значна частина туристів не з ЄС)

Експорт в ЄС – 52% Найбільші партнери – Франція 17,8% і Німеччина – 12%

Імпорт з  ЄС – 41%

Основу промисловості країни становить авто виробництво, яке складається з заводів компаній Фольксвагена, Мерседеса, Форда, Фіату, Опеля, Нісану, Пежо та Рено. Тобто, весь жир промисловості країни осідає в Німеччині, Франції, США, Італії і для самої Іспанії є дуже мало помічним.

Борг країни становить десь 85,3% ВВП, основна частина боргу перед ЄЦБ в євро.

Чехія ВВП 0,35 трлн

Структура економіки: с/г – 3%, промисловість – 38%, послуги 59%

Експорт в ЄС – 62% від всього експорту економіки (при чому 32% - в Німеччину)

Імпорт з  ЄС – 54%  (30%  - Німеччина)

Ситуація трохи схожа з іспанською, адже левова частка промисловості це філія Фольксвагена і обслуговуючі її підприємства

Борг країни становить 41% ВВП.

Абсолютно очевидно, що теперішній євро для економіки Німеччини (особливо враховуючи фантастично велику частку імпорту з ЄС) це -  жива вода. Тоді як для економіки тої ж Іспанії така ситуація дуже плачевна. Ситуацію в промисловості коротко, але наочно змалював, в с/г і послугах (туризм) дороге євро є великою бідою, адже робить ці галузі не конкурентоздатними. В свою чергу, для Чехії, яка залишилася на своїй грошовій одиниці дороге євро є бідою, але значно меншою.

Все це призводить до значних відцентрових процесів в ЄС (детально описував, повторюватися не буду) та до значного падіння популярності євровалюти (жодна з країн ЄС, яка залишилася з своєю валютою, не спішить переходити на євро, а Польща витискає з ситуації максимум і спринтерськими темпами нарощує свою потужність і незалежність від Берліну).

Для збереження цілісності ЄС Берліну треба буде зробити багато важливих речей. Не останньою з яких буде здешевлення євро для активізації економік євро периферії. Я якось прораховував оптимальну ціну євро в залежності від ціни нафти і інших фундаментальних чинників (не маю часу шукати) і тоді ця величина складала приблизно 1,1, туди євро і тяжіє. Інша справа, що євро (як і долар) є квазівалютою з вагомими ознаками прибуткового і надійного фінінструменту (хоча, бум в крипто валютах зараз зменшує вагу інших спекулятивних інструментів, в тому числі і євро, полегшуючи завдання Берліну) крім того, вартість нафти-газу-євро є величиною політичною (особливо з 2014 року і це також детально пояснював).

Підозрюю, що очікувані процеси щодо євро «нормалізуються» після доповіді по РФ в США. Можливо, зараз євро і заганяють максимально високо, що б не так сильно впало через кілька тижнів.

П.С. За хорошого експерта спасибі (якщо не стьоб), але я себе таким не рахую. Хорошими є професіонали, а для мене це безкоштовне хобі (хоч згоден, інколи профі за гроші таку єресь несуть) та й в євро я не заангажований і розглядаю його тільки як одну з вагомих складових теперішнього і майбутнього ЄС, яке мене цікавить з огляду 2-го по вагомості чинника нашого майбутнього.

 

Все значно простіше--під час правління республіканців --просадка долара,за демократів -ріст,тому долар будуть валити всю каденцію президентства Трампа,кінець року 1.35-1.38.Наразі йдемо до локальної цілі 1.245-1.255 шатдаун нам в поміч

  • Дякую 1
  • Подобається 4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

парни а какие мнения о евро ???

  • Хаха 1
  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 09.01.2018 в 01:11, Jilane2 сказал:

Это все из раздела "розовые мечты". ИМХО - в ближайшие месяцы увидим 1,14-1,16.

Увидел:D

  • Хаха 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Боб Губка сказал:

Увидел:D

Так ближайшие месяцы еще не наступили. Шарахнит евро уже совсем скоро и потеряет за 7-10 дней 4-5 пунктов. 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Хотя, конечно, согласен, что быки по евро устроили баксу кровавую резню. Но ничего страшного, день расплаты близок :D

  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 часов назад, Jilane2 сказал:

Хотя, конечно, согласен, что быки по евро устроили баксу кровавую резню. Но ничего страшного, день расплаты близок :D

Дни, недели или месяцы?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Скрытый текст

 

Все поверили что только вверх значит скоро розворот. Думаю к выборам в Италии должны развернутся.

  • Лайк 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ребят, что там по результатам ЕЦБ? Переходить в грн или подождать?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×