Перейти до вмісту
Дух Форума

Интеграл-банк

Рекомендовані повідомлення

Обсуждение особенностей валютного обмена в банке Публичное акционерное общество "Интеграл-банк"

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Національний банк України прийняв рішення про віднесення Публічного акціонерного товариства  “Інтеграл-банк” до категорії неплатоспроможних. Про це йдеться в постанові Правління Національного банку України від 15 вересня 2015 року № 606.

 

ПАТ “Інтеграл-банк” був визнаний проблемним у серпні 2015 року через відсутність коштів, що призвело до невиконання банком своїх зобов’язань перед вкладниками та кредиторами. Після віднесення ПАТ “Інтеграл-банк” до категорії проблемних було встановлено факти невідображення ним у бухгалтерському обліку документів клієнтів, що не виконані у встановлений законодавством строк. Також погіршилися фінансові показники діяльності банку. Через відсутність коштів банк не виконував своєчасно та в повному обсязі законні вимоги вкладників та інших кредиторів.

 

Тобто всупереч вимогам статті 58 Закону України “Про банки і банківську діяльність”, якою встановлено обов’язок власників істотної участі в банку вживати своєчасних заходів для запобігання настанню неплатоспроможності банку, у банку не було вжито своєчасних заходів з достатньої фінансової підтримки ПАТ “Інтеграл-банк”.

 

Ураховуючи викладене, з метою захисту інтересів вкладників та інших кредиторів Правління Національного банку було зобов’язане прийняти рішення про віднесення ПАТ “Інтеграл-банк” до категорії неплатоспроможних.

http://www.bank.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=21652094&cat_id=55838
 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Одним банком, о котором никто никогда не слышал, стало меньше

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Одним банком, о котором никто никогда не слышал, стало меньше

Ну почему же сразу "никто". 

"Интеграл" был одним из немногих украинских банков, которые предоставляли услуги по маржинальной торговле на рынке FOREX. Вместе с "Укрсоцбанком" (закрыл свой ДЦ), "Укргазбанком", "Приватбанком" (для VIP-клиентов) и "Брокбизнесбанком". 

Теперь из этого перечня остался только один - "Укргазбанк".

  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Хе, мій провайдер вчасно звідти втік та дав нові реквізити ;) а то остання оплата пішла б...

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну почему же сразу "никто". 

"Интеграл" был одним из немногих украинских банков, которые предоставляли услуги по маржинальной торговле на рынке FOREX. Вместе с "Укрсоцбанком" (закрыл свой ДЦ), "Укргазбанком", "Приватбанком" (для VIP-клиентов) и "Брокбизнесбанком". 

Теперь из этого перечня остался только один - "Укргазбанк".

Дельта вроде тоже предоставляла :)

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дельта вроде тоже предоставляла :)

Ключевое слово - вроде.

ну да, о мертвых -либо хорошо, либо ничего. ;)

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дельта вроде тоже предоставляла :)

Точно, совсем забыл :) Я даже через них немного поработал :)

Но здесь тема о другом. Мелкие банки постепенно уходят с рынка. Рынок "расчищают"... под кого?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Точно, совсем забыл :) Я даже через них немного поработал :)

Но здесь тема о другом. Мелкие банки постепенно уходят с рынка. Рынок "расчищают"... под кого?

Ну какие же эти мелкие банки? Тот же Финростбанк, был до 2012 года отличным маленьким розничным банком. Потом в команду учредителей влился человек Януковича, который заявил, что вы тут херней маетесь, я вас научу деньги делать. И стал этот маленький банк большой мойкой, через отделения которого тоннами проходила наличка. Банк в итоге кикнули и убили его за дело. И уверен я что из тех мелких банчков 80% было моек, остальные типа Имекса внаглую обанкротили хозяева.

Надо ли такие банки банковской системе Украины? - не думаю.

Змінено користувачем ArmT

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

×