Перейти до вмісту
redsa12345

Купівля білетів через сервіси

Рекомендовані повідомлення

Купили білет через тікетс.юа по вигідній ціні через обставини не встиг на реєстрацію. Но авіа компанія сказала що я можу повернути гроші або скористатись даним рейсом протягом року заміну давали без проблем но через два тижння. Прийшлось купити новий білет. Подали на повернення тікетс сказав що поверненю не підлягає Нерозумію одного авіакомпанія говирить одне і доказує на ділі тільки не може зробити повернення бо я в них не купляв :(( а тікетс не хоче повертати. Хочу почути ваші поради досвід. Сьогодні дізнаюсь ще в іншій авіа компанії як в них цей процес відбувається.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Летом через тикетс.уа купил билет на несуществующий автобусный рейс, в 3 часа ночи на вокзале оказалось, что мой автобус не едет в зону АТО :) Сразу же ночью заказал возврат средств и уже с июля висит статус "Ожиданиется возврат". На след. день деньги вернули в кассе автовокзала, без комиссии тикетс.уа =) разница составила 5-10%, точно уже не помню. Больше с тикетс.уа дел не имел :)

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вывод - билетными посредниками агрегаторами пользоваться стрёмно и безсмысленно? :)

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

×