Перейти до вмісту
desperand

Последствия падения/роста курса гривни

Рекомендовані повідомлення

2000 грн? Поскот я не особо считаю Одессой.

Вот щас посмотрел по объявлениям - ну может на 10% поднялись цены. Мне хозяин просто не поднимал.

Вода. Куб воды как был по 4,6 - так и остался. За газ не плачу, не знаю, но точно знаю что он дешевый. 20-30 грн в месяц на кухонные расходы.

У меня бойлер для подогрева. Летом я в общем за свет плачу около 100 грн, зимой 300 (батареи не греют, обогреватель врубаю). Тоже поднялась оплата на 10%.

Интернет был 100, стал 125.

Посылка за границу 40 грн? в молдавию может быть? Минимум 150-200 грн, если в питер или москву было.

Товары узбеков - импорт, что вы хотели. Я тоже последний раз брал изюм по 100 грн (1,5 года назад стоил 40).

Могу вам порекомендовать стоматологию на черемушках Филатова/Гайдара - очень дешево.

Печаль.

Вам повезло с хозяином...из большого количества моих знакомых- только у 1 хозяева цену не подымали....

 

по поводу газа- изначально платили..0.3582...потом  0.7254...сейчас 1.089....

если эти евроинтеграторы подымут еще на 280 %....вообще капец будет...

 

Спецом залезла в чек по воде-  прошлогодний- 47грн...в этом году- 162 грн....( это без счетчика)..

 

40 грн- мелкий пакет весом до 100 грамм.... от 100 до 250 грамм стоил в районе 60 грн...

Пересылка в Россию

 

Сейчас100 грамм- 105 грн...от 100 и до 250 грамм- 145 грн..

С завтра будет еще больше- тк привязка идет к курсу НБУ....

тк они сегодня опять подняли цену на доллар- значит завтра укрпочта считает еще  выше будет..

 

 

Есть разница между-     Посылкой и Мелким пакетом... практически в 2-3 раза в цене....

если вес до 2 кг- нет смысла посылать посылкой..при пропаже- вам все одно не вернут денег...

 

Если вам кажется что такая пересылка недорого- уточню сразу...

Сувениры недорогие 30-40 грн..Покупают обычно 2-3 шт...вот и посчитайте- сколько у меня  потеряется покупателей при такой пересылке? Те в прошлом году  у нас было много заказов перед праздниками....А сейчас остались только те кто берет 10-20 шт.....

 

 

По поводу импорта-    фундук( лесной орех)  и  грецкий орех- есть и местный отечественный....но он замечательно  накручивается в цене...

Змінено користувачем pilulina
  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Во Львове в гривне дороже, и кафе, и проезд, и стоматология, и новострой, и фрукты - инфляция своим чередом. И недовольных сколько угодно, как ценами, так и властями с их коррупцией и принудительной мобилизацией. Ума не приложу как в Одессе не заметны подорожание жизни и ухудшение качества государственных услуг, mi gran amigo Alex :-)

И что же конкретно у нас во Львове в гривне аж так стало дороже? Некоторое подорожание, разумеется, произошло, но, главное, насколько сильно?

Маршрутка как стоила 3 гривны ещё с прошлой весны так и сейчас стоит. Такси если и подорожало, то гривен на 10, не больше. Пригородные и междугородные маршрутки не подорожали.

В конце осени делал гигиену зубов - 500 грн. (предыдущие годы было 450). Жена делала на прошлой неделе - 500 грн. так и осталось. В целом продукты подорожали по моим наблюдениям процентов на 15-30 (в зависимости от продукта). Недвижимость продают (судя по рекламам, непосредственно не интересовался) по 8 тыс. за кв.м.

В воскресенье был в Дублине (паб в проезде Кривая Липа) - днём полно народу, я аж удивился! Думали тихонько посидеть, а пришлось попросится в плохоотапливаемый подвал ибо наверху было слишком шумно.

Естественно отрицать ухудшение уровня жизни не буду. Один только доллар и бензин уже чего стоят, но в целом ожидаемая жопа ПОКА ЕЩЁ не так глубока и черна, как могла бы быть. 

Всё ИМХО!

  • Подобається 3
  • Не подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

И что же конкретно у нас во Львове в гривне аж так стало дороже? Некоторое подорожание, разумеется, произошло, но, главное, насколько сильно?

Маршрутка как стоила 3 гривны ещё с прошлой весны так и сейчас стоит. Такси если и подорожало, то гривен на 10, не больше. Пригородные и междугородные маршрутки не подорожали.

В конце осени делал гигиену зубов - 500 грн. (предыдущие годы было 450). Жена делала на прошлой неделе - 500 грн. так и осталось. В целом продукты подорожали по моим наблюдениям процентов на 15-30 (в зависимости от продукта). Недвижимость продают (судя по рекламам, непосредственно не интересовался) по 8 тыс. за кв.м.

В воскресенье был в Дублине (паб в проезде Кривая Липа) - днём полно народу, я аж удивился! Думали тихонько посидеть, а пришлось попросится в плохоотапливаемый подвал ибо наверху было слишком шумно.

Естественно отрицать ухудшение уровня жизни не буду. Один только доллар и бензин уже чего стоят, но в целом ожидаемая жопа ПОКА ЕЩЁ не так глубока и черна, как могла бы быть. 

Всё ИМХО!

 

Отрываем сайт львовского управления статистики, читаем. Это ЗА 1 МЕСЯЦ. 

 

http://lv.ukrstat.gov.ua/ukr/si/express/2015/v05021501_24.pdf

 

У Львівській області у січні 2015 року порівняно з груднем 2014 року ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 4,9%.

 

Найбільший ріст цін спостерігався на овочі – загалом на 16,5%. Серед товарів цієї групи суттєво подорожчали помідори – на 34,5%, капуста пекінська – на 25,5%, огірки – на 24,1%, перець солодкий – на 21,2%, капуста білокачанна – на 21%, морква – на 15,9%, буряк – на 15,7%, часник – на 15,1%, гриби свіжі – на 12,3%. У межах 1,5–8,8% подорожчали овочі та гриби консервовані, паста томатна, картопля, цибуля ріпчаста і бобові. На 15,8% підвищились ціни на фрукти. Зокрема, виноград подорожчав на 41%, банани – на 22,8%, яблука – на 15,2%, ківі – на 14,1%, сухофрукти – на 12,5%, цитрусові – на 4,7%.

 

Ціни на рибу та рибопродукти зросли загалом на 6,8% за рахунок подорожчання морепродуктів та оселедців (на 8,2%), скумбрії копченої (на 8%), риби мороженої (на 7,8%), ікри червоної (на 6,6%), консервів рибних (на 6%), риби живої, охолодженої (на 2,9%), філе мороженої риби (на 2,3%), крабових паличок (на 1,6%). На 4,7% підвищились ціни на хліб і хлібопродукти. Найбільше подорожчали: рис (на 18,7%), пшоно (на 11,2%) та крупи гречані (на 6,2%). Крупи манні, пластівці вівсяні, крупи перлові, ячні подорожчали у межах 0,6– 4,8%. Ціни на борошно пшеничне підвищились на 3,6%, макаронні вироби – на 3,4%, кондитерські вироби з борошна – на 2,1%.

 

Безалкогольні напої зросли в ціні загалом на 4,2%. Так, чай подорожчав на 6,4%, соки фруктово-ягідні – на 4,8%, кава – на 4,7%, вода питна – на 1,2%. Разом з тим, подешевшала вода столово-мінеральна (на 1,9%). На 3,7% подорожчали олія та жири, у тому числі: олія оливкова – на 7,6%, олія соняшникова – на 7%. У межах 0,2–1,8% зросли ціни на масло вершкове, маргарин і спреди. Молоко, сир та яйця подорожчали в середньому на 2,5% і найбільше сиркова маса (на 6%) та яйця (на 5,1%).

 

Ціни на сир і м’який сир зросли на 2,6%, молоко – на 1,8%, кисломолочну продукцію та сметану – на 1,1%. Ціни на м’ясо та м’ясопродукти підвищились загалом на 1,3%. Ковбасні вироби та субпродукти подорожчали на 3,7%, вирізка яловича та свиняча – на 2,9% і 1% відповідно. Разом з тим, подешевшало м’ясо птиці (на 2,1%), фарш м’ясний (на 1,6%) та курячий (на 0,3%). Цукор і солодощі стали дорожчими загалом на 1,3%. Зокрема, шоколад подорожчав на 3,5%, мармелад, зефір, халва – на 3,3%, карамель – на 3,1%, цукор – на 2,1%, цукерки шоколадні – на 0,7%. Водночас, незначно знизились ціни на мед натуральний (на 0,8%). Спеції подорожчали на 16,1%, сіль – на 3%, кетчуп томатний – на 2,9%, супи, бульйонні кубики – на 2,8%, майонез – на 2,1%. Ціни на молочні суміші для дитячого харчування зросли на 5,5%.

 

Тютюнові вироби упродовж місяця подорожчали у середньому на 7,1%, алкогольні напої – на 2,3%.

 

Ціни на одяг і взуття знизились загалом на 2,6%. У житлово-комунальній сфері ціни і тарифи підвищились у середньому на 1,5%.

 

На 13,6% подорожчало кам’яне вугілля. Незначно подорожчали матеріали для утримання та ремонту житла (на 0,9%).

 

Вартість послуг з утримання та ремонту житла зросла на 2,5%, оренди житла – на 2%. Тарифи на інші комунальні послуги не змінились.

 

На 2,8% підвищились ціни на предмети домашнього вжитку, побутову техніку та поточне утримання житла. Побутова техніка подорожчала загалом на 5,4% і найбільше: плити – на 8,4%, холодильники – на 6,9%, електрочайники – на 5,7%, пральні машини – на 5,6%. Посуд подорожчав на 3,4%, домашній текстиль – на 2,2%, меблі – на 1,7%, товари для підтримки чистоти – на 0,6%. У сфері охорони здоров’я спостерігалось підвищення цін у середньому на 3%. Вартість фармацевтичної продукції зросла на 3,1%. Найбільше подорожчали гормональні препарати – на 7,5%, жарознижувальні та знеболювальні препарати імпортовані – на 7%, вітчизняні – на 2,3%, вітаміни –відповідно на 5,8% і 1,2%, мазі – відповідно на 4,4% і 2,2%. На 7,1% зросли ціни на тонометри.

 

Суттєво зросла вартість послуг лікарень – на 4,6%, діагностичних – на 3,9%, а також стоматологічних та консультативних послуг на 2% і 1,9% відповідно. Вартість послуг санаторно-курортних установ збільшилася на 1,4%. З транспортних послуг найбільше зросла вартість перельоту у літаках – на 5%, проїзд у таксі – на 4,1%. На 2% зросла вартість навчання на курсах водіїв.

 

Паливо та мастила подешевшали на 0,6%. Загалом на 0,3% підвищились ціни у сфері зв’язку. На 3,3% подорожчало телефонне та телефаксове обладнання. У сфері відпочинку і культури ціни підвищились на 3,2%. Вартість фотопослуг зросла на 5,2%, туристичних послуг – на 4,5%, кабельного телебачення – на 1,5%, спортивних установ – на 0,2%. На 12,1% подорожчали МРЗ-плеєри, на 5,3% – ноутбуки, на 3,7% – квіти живі, на 3,6% – корми для домашніх тварин, на 3,5% – фотоапарати, на 2,8% – канцелярські товари. На 1,6% зросла вартість перебування дітей у дошкільних закладах та навчання на курсах іноземних мов. Вартість послуг ресторанів та готелів зросла у середньому на 2,1%.

 

Харчування у ресторанах стало дорожчим на 3,4%, їдальнях – на 2,6%, кафе – на 2,1%. Водночас, знизилась вартість послуг готелів (на 1,2%). Ціни на товари та послуги для особистого догляду та користування підвищились у середньому на 2%. На 9,1% подорожчали ювелірні вироби з золота, на 5,6% – годинники, на 4,5% – сумки, 2,4% – товари для особистого догляду.

  • Подобається 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

И что же конкретно у нас во Львове в гривне аж так стало дороже? Некоторое подорожание, разумеется, произошло, но, главное, насколько сильно?

Маршрутка как стоила 3 гривны ещё с прошлой весны так и сейчас стоит. Такси если и подорожало, то гривен на 10, не больше. Пригородные и междугородные маршрутки не подорожали.

В конце осени делал гигиену зубов - 500 грн. (предыдущие годы было 450). Жена делала на прошлой неделе - 500 грн. так и осталось. В целом продукты подорожали по моим наблюдениям процентов на 15-30 (в зависимости от продукта). Недвижимость продают (судя по рекламам, непосредственно не интересовался) по 8 тыс. за кв.м.

В воскресенье был в Дублине (паб в проезде Кривая Липа) - днём полно народу, я аж удивился! Думали тихонько посидеть, а пришлось попросится в плохоотапливаемый подвал ибо наверху было слишком шумно.

Естественно отрицать ухудшение уровня жизни не буду. Один только доллар и бензин уже чего стоят, но в целом ожидаемая жопа ПОКА ЕЩЁ не так глубока и черна, как могла бы быть. 

Всё ИМХО!

Мы уже в ней,это просто вид из нутри.
  • Подобається 8

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

http://database.ukrcensus.gov.ua/statbank_lviv/Dialog/view.asp?ma=13M0101_02&ti=%B2%ED%E4%E5%EA%F1%E8+%F1%EF%EE%E6%E8%E2%F7%E8%F5+%F6%B3%ED+%28%E2%B3%E4%EF%EE%E2%B3%E4%ED%E8%E9+%EC%B3%F1%FF%F6%FC+%EF%EE%EF%E5%F0%E5%E4%ED%FC%EE%E3%EE+%F0%EE%EA%F3%3D100%25%29+&path=../Quicktables/13CINY/01/01M/〈=1&multilang=uk

 

Это за год, январь порошенковского 2015 к январю януковического 2014 года: цены по Львовской области выросли на 30,1%.

  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Или вы прикалываетесь,или это цены в подвале у бомжей и без наркоза!

 

Стоматологическая поликлиника, государственная. Нормально там делают.

 

Вам повезло с хозяином...из большого количества моих знакомых- только у 1 хозяева цену не подымали....

 

по поводу газа- изначально платили..0.3582...потом  0.7254...сейчас 1.089....

если эти евроинтеграторы подымут еще на 280 %....вообще капец будет...

 

Спецом залезла в чек по воде-  прошлогодний- 47грн...в этом году- 162 грн....( это без счетчика)..

 

40 грн- мелкий пакет весом до 100 грамм.... от 100 до 250 грамм стоил в районе 60 грн...

Пересылка в Россию

 

Сейчас100 грамм- 105 грн...от 100 и до 250 грамм- 145 грн..

С завтра будет еще больше- тк привязка идет к курсу НБУ....

тк они сегодня опять подняли цену на доллар- значит завтра укрпочта считает еще  выше будет..

 

 

Есть разница между-     Посылкой и Мелким пакетом... практически в 2-3 раза в цене....

если вес до 2 кг- нет смысла посылать посылкой..при пропаже- вам все одно не вернут денег...

 

Если вам кажется что такая пересылка недорого- уточню сразу...

Сувениры недорогие 30-40 грн..Покупают обычно 2-3 шт...вот и посчитайте- сколько у меня  потеряется покупателей при такой пересылке? Те в прошлом году  у нас было много заказов перед праздниками....А сейчас остались только те кто берет 10-20 шт.....

 

 

По поводу импорта-    фундук( лесной орех)  и  грецкий орех- есть и местный отечественный....но он замечательно  накручивается в цене...

 

Ну на квитанции всегда пишут сколько кубов потратили. Если у вас без счетчика - знает это какой то развод просто со стороны властей. Как было, так и осталось 4,6 грн /куб. 

Жесть. Почтой Украины, я так понимаю? Ну хз. Я отправлял письма курьерской. Самая дешевая в питер 140 или 160 грн.

А посылка 800 грн вышла 200+

 

Насчёт никто не жалуется : вы мне напомнили одного моего приятеля - я ему еще прошлой весной говорил что Ж..а идёт  по экономике, причем большая, а он всё время повторял, что из его большого круга общения "никто не жалуется, даже наоборот".  Теперь внезапно и он и его круг общения в полном папандосе.

 

Стал всё чаще замечать в супермаркетах на кассе, что людям банально не хватает денег расплатиться за покупки,  они делают возврат части товара - и если раньше это были в основном старушки-пенсионерки, то сейчас вполне себе трудоспособное и экономически активное население.

 

Примеров на самом деле масса - и тут даже говорить не о чем. Хотя находятся и те немногие, кто в мутной воде кризиса ловит рыбку, и использует возможности для заработка.

 

По поводу аренды: действительно многие арендодатели не подняли цену, или подняли её минимально, причем это касается всех районов,  в т.ч. Приморского - хотелки свои засунули себе пока подальше, ибо нет арендаторов, готовых платить по текущему курсу в пересчете на валюту по ценам 2012

 

Летом на отдых приезжало много русских, я не знаю каков был процент от общего количества, знакомый риелтор говорил что 25% где то. Причем, богаче наших в несколько раз. Кто снимал элитное жилье? - русские. 

Я вообще сначала думал, что поднимутся цены из-за наплыва беженцев с Донецка, но не поднялись. Хотя спрос поднялся.

Так что сейчас не видно смысла поднимать цену за аренду. Откуда люди возьмут бабки на оплату? 

Но мы будем посмотреть что будет в этом году.

Змінено користувачем Amigoalex

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Пенсия 1500 гривен - в баксах это целых 50 баксов.

Я в шоке.

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Мне просто интересно как при таком курсе простым людям выжить? Все поставщики не успевают цены менять на товар, на 300% поднимают коммунальные услуги, а зарплата на сегодня по курсу в среднем составляет 100дол? ((((((((((( Такими темпами через неделю к 50ти доберемся

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Мне просто интересно как при таком курсе простым людям выжить? Все поставщики не успевают цены менять на товар, на 300% поднимают коммунальные услуги, а зарплата на сегодня по курсу в среднем составляет 100дол? ((((((((((( Такими темпами через неделю к 50ти доберемся

Вспоминайте навыки лихих 90-х..Придорожные базары.челночный бизнес..итд...

  • Подобається 3
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

×