Перейти до вмісту
SanderEA

Запуск сервиса "Обмен валют"

Рекомендовані повідомлення

Доробіть будь ласка ваш konverter, а то м.Ужгород є, але нема Венгерського форінта, який дуже популярний на Закарпатті, дякую.
 

Готово

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Пока только запустили, поэтому 1-2 дня заявок будет мало, но надеюсь быстро наберем аудиторию.

Якщо люди відчують зручність та відносну безпечність, то люди швидко сформують заявки....та збільшать відвідування....Та і форумчанам буде додаткова зручність у користуванні сервісом! Навіть у "своїх" містах - одні продають...інші купляють без "міліцейського сліду"....А деякі обмінки ну вже аж надто великий розрив роблять на курсах....

....Вдачі та розвитку!

  • Подобається 5

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Кілька порад:

1. Варто додати окрему групу електронних валют - об'єм їх обігу досить суттєвий і значно перевищує більшу частину "екзотичних" неелектронних валют котрі є в списку.

В процессе

2. Прив'язка до соц мереж не повинна бути обов'язковою. Ділові люди часто не мають часу на соц мережі і тому не мають акаунтів там взагалі.

3. Уже відкриті лоти повинні бути доступні всім підписникам, оскільки більшість тих хто купує спочатку воліє переглянути наявний ринок (побачити "товар") а вже потім обирає продавця а не приходить на ринок і кладучи гаманець на окремий прилавок виставляє табличку - куплю картоплю і чекає поки картопля знайде її гаманець (я думаю суть метафори зрозуміла)

4. Також контактні дані окрім акаунту у соц мережі потрібні бути обовязковими аби знову ж таки полегшити комунікацію для людей котрі живуть "неелектронним" життям

Дякую)

 

 

Полностью поддерживаю коллегу. ! ! ! . Думаю что акаунт любого подростка в Контакте будет надёжнее, чем акаунт делового и занятого человека.  ;)

 

Я например не имею нигде и никаких акаунтов, зато мои дети и жена зарегистрированы не первый год в соцсетях. Но им обмен валют не интересен, а я обменом занимаюсь постоянно. Внимание вопрос: Как мне пользоваться Вашим сервисом  ? ? ? . 

  • Подобається 8
  • Не подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Полностью поддерживаю коллегу. ! ! ! . Думаю что акаунт любого подростка в Контакте будет надёжнее, чем акаунт делового и занятого человека.  ;)

 

Я например не имею нигде и никаких акаунтов, зато мои дети и жена зарегистрированы не первый год в соцсетях. Но им обмен валют не интересен, а я обменом занимаюсь постоянно. Внимание вопрос: Как мне пользоваться Вашим сервисом  ? ? ? . 

 

 

А никак. Или через аккаунт жены. Полно альтернативных бирж с телефонами. Этот сервис для тех, кто не хочет, чтобы их заявки видели непонятные типы и,тем более, наяривали на мобилку. ИМХО - таких большинство.

  • Подобається 2
  • Не подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

а я не нашел где выставить курс по которому я желаю продать/купить...

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

а я не нашел где выставить курс по которому я желаю продать/купить...

 

Курс через час уже будет неактуальным... нафига его писать? Сервис не для аленей. А для тех, кому спокойно-неспешно и надежно надо  или каждый месяц.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

а я не нашел где выставить курс по которому я желаю продать/купить...

Я думаю можно выставить здесь: Не рекомендуем указывать в комментариях курс обмена – обстановка на рынке меняется очень быстро

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А никак. Или через аккаунт жены. Полно альтернативных бирж с телефонами. Этот сервис для тех, кто не хочет, чтобы их заявки видели непонятные типы и,тем более, наяривали на мобилку. ИМХО - таких большинство.

Тоже считаю, что привязка к соц сетям не должна быть обязательной. А кого выбирать себе в партнеры и какие оставлять контактные данные каждый решает сам.

  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Тоже считаю, что привязка к соц сетям не должна быть обязательной. А кого выбирать себе в партнеры и какие оставлять контактные данные каждый решает сам.

Согласен. А так сервис называется - засветись  :)

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

×