Перейти до вмісту

Рекомендовані повідомлення

Честно, улыбнуло что с китайцами работать легко)) Хуже уродов я не видела

 

Жаль посты нельзя немного редактировать, так по теме ...

Я имела ввиду продавцов, а не посредников обычных китайцев. Там согласна много оочень мягко сказать нехороших людей .. Но опять же, можно найти хороших, но все равно как не крути - лучше тебя никто не сделает.. Хотя и у нас тут наших немало таких же как вы выразились уродов и поступают еще хуже китайцев как показывает практика

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Хм... что то вас нигде не нахожу в гугле... У вас офис только планируется... А сколько вообще у вас опыт работы с Китаем?

Честно я как опытный пользователь Китая ( а поверьте я опытный пользователь, точнее посредник)  могу сказать так, с китайцами работать легко, очень, я сама выкупаю и сама веду беседы с ними (гугл переводчик в помощь ),  много хороших продавцов как на рознице, так и на опте отлично разговаривают на английском

К примеру я вожу на данный момент авиа 7-10 дней сроки  независимо от того, какая группа товаров, хоть электроника, хоть жидкости и аналогичное... доставка на адрес от 5 кг

Море - от 20 кг (это мои каргисты проверенные) сроки 45-90 дней, смотря как дела обстоят с таможней,

тарифы меня и клиентов устраивают

Довольно не трудно найти опытному человеку подешевле и наилучшего качества,  проблема чаще найти и возить нормальным перевозчиком... 

Страховка - тут верно написали - это для успокоения души.

На счет торговли - в чем проблема раскрутится, арендовать-сделать сайт и возить товар как под заказ так и под наличие? Деньги конечно нужно, без денег не продвинешься...

Или набитый опыт с отзывами...

Много за 5 лет почти уже повидала, кто начинал, потом проваливался с треском, потом проводил ребрединг и т.д. и по кругу, новых так каково мало, много старых - просто переименнованных

И каждый раз когда читаешь на форуме кто то попал, начинаешь рыть и находишь, что это бывшие, которые были такими то , и попали на таможне и людям денег должны, что вам и не снилось)

На данный момент таких на рынке перевозчиков в порядке 80%, еденицы могу назвать, кто уже работает более-менее стабильно свыше 3 лет

в прошлом году упала самая крупная логистическая компания после проверок.... НЕт стабильности, я вам уже по графику примерно когда будет задержка могу написать))

За 10 днів даже одесити не возять через києвську таможню в них частіше товари стоять і т.д В основні які возили не погано ІЦС в свій час зараз в повній жопі ( Понакидували як авіакомпаній так і западних перекидщиків) А ті які повідкривались ТопКарго і т.д Працюють по відкатеній схемі при ситуації з страховки будуть повертати тиждень два і розбиратись чого грузу немає або чого він пропав шукати підводні камні. (Азіамост мовчу - авіа не їхнє і т.д  Основним Море возять нормально Карговозів є купа в більшості знаю  ніхто зних зараз за 10 днів не возе ))  ))) Ті які везуть в чорну через запад не краще стоїть справи... Якщо чесно я посмію сказати ви або рідко закупляєтесь або працюєте через раз. 1) Китайці посредники чи агенти чи фабрика вони англійського досконалу не знають ( Даже в банках в Китай анлійська підримка не розуміє що ти від нього хочеш Перевірено мною ) 2) Китайці ліниві ( В більшості випадків роботи з ними нема каталогів або толкових прайсів ціни з воздуха ) 3) Китайці чекають і дивляться можливість впихнути фуфло ( Працюючи з постійними продавцями постійно попадається брак і т.д хоть говорять що перевіряють. ) 4)  Горе посередників в Китаї хватає з голови.. ( маржа перекриває Брак ) 5) Посередники заганяють ціни в поперек комісії і т.д Но виконання роботи не завжди відповідає дійсноті 6) Якщо булоб в китаї як ви говорити сказка то більшості компаній не брали або не ставили людей в китаї на відгрузку товару і т.д

П.С. Ви точно працюєте з Китаєм ?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я особисто потратив гроші  набиваючи шишки  працюючи з китаєм час відчасу попадаю ситуації різні ( Китай це окрема тема де немає нічого гладкого і простого ) В більшості посередники не перевіряють товари і т .д  Посередники це болюча тема З тим також стикався і шишки набив. (  Перший мій досвід з посередником був - 2000$  Правда потім 1500 вернув но на 500 Попав... Можу багато історій різних написати як посередників так і китайців ( Як фабрики так і агенти ))

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Даже самые стабильные крупные попадают, лето тому пример.

Потужний карговик ics-line ( Власник багато народу прокидав в плані Авіакомпаній перевізників а також западних брокерів і т.д ) Через них більшості дрібних карговиків возили. )) Там фури давно конфісковані  а вони розказують клієнтам що  товар буде і т .д Потихенько києвський офіс злився створили нову карго ну іт.д ) назва його ТопКарго Ну і є ще пару. Багато хто користується послугами Валгер ( Старе карго но з історією ) Такщо тут питання хто як возе ( Чорну саме дешевше в сіру дороще но з меншими ризиками. )

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

За 10 днів даже одесити не возять через києвську таможню в них частіше товари стоять і т.д В основні які возили не погано ІЦС в свій час зараз в повній жопі (Понакидували як авіакомпаній так і западних перекидщиків) А ті які повідкривались ТопКарго і т. д Працюють по відкатеній схемі при ситуації з страховки будуть повертати тиждень два і розбиратись чого грузу немає або чого він пропав шукати підводні камні. (Азіамост мовчу - авіа не їхнє і т.д Основним Море возять нормально Карговозів є купа в більшості знаю ніхто зних зараз за 10 днів не возе))))) Ті які везуть в чорну через запад не краще стоїть справи ... Якщо чесно я посмію сказати ви або рідко закупляєтесь або працюєте через раз. 1) Китайці посредники чи агенти чи фабрика вони англійського досконалу не знають (Даже в банках в Китай анлійська підримка не розуміє що ти від нього хочеш Перевірено мною) 2) Китайці ліниві (В більшості випадків роботи з ними нема каталогів або толкових прайсів ціни з воздуха ) 3) Китайці чекають і дивляться можливість впихнути фуфло (Працюючи з постійними продавцями постійно попадається брак і т.д хоть говорять що перевіряють.) 4) Горе посередників в Китаї хватає з голови .. (маржа перекриває Брак) 5) Посередники заганяють ціни в поперек комісії і т.д Но виконання роботи не завжди відповідає дійсноті 6) Якщо булоб в китаї як ви говорити сказка то більшості компаній не брали або не ставили людей в китаї на відгрузку товару і т.д

П.С. Ви точно працюєте з Китаєм?

кхе ... если вам попадаются которые стоят - то значит так знае

воть вам трек для примера ... это их последнего вылета (и то это задержка была из-за праздников в Китае)

ffc051e0.png

стоят?

Карго мои авиа тоже возят уже полгода без перебоя через Киев-Одессу, они не засвечиваются в нете, но на рынке уже более 10 лет) За них могу поручится)) они на данный момент море возят 45-70 дней с растаможкой. 

п.с. вы точно хорошо весь рынок знаете? ответьте пожалуйста,с колько вы работаете?

п.с. на счет карговозов - а то на сколько в том году клиенты их попали и сколько они кинули людей писать не нужно. Сколько груза арестовано было и до сих пор они людям страховки плотят..

по поводу пункта 3... Ищите продавцов с отзывами., высоким рейтингом и отзывами.... Понятно что покупая за 10 юаней обувь вы такое и получите, включайте логику...

у меня к примеру есть 4 продавца копий обуви, которые отшивают под заказ "любой каприз", 4 магазина сумок, пару магазинов дорогой одежды и т.д. , есть проды с которыми я работаю уже 3 года и они мне рекомендуют продавцов, понятно, что еще мне как постоянному покупателю еще и скидку сделают

Опять валгер....  уже засветились они но никто о них пока ничего не знает..

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

За 10 днів даже одесити не возять через києвську таможню в них частіше товари стоять і т.д В основні які возили не погано ІЦС в свій час зараз в повній жопі ( Понакидували як авіакомпаній так і западних перекидщиків) А ті які повідкривались ТопКарго і т.д Працюють по відкатеній схемі при ситуації з страховки будуть повертати тиждень два і розбиратись чого грузу немає або чого він пропав шукати підводні камні. (Азіамост мовчу - авіа не їхнє і т.д  Основним Море возять нормально Карговозів є купа в більшості знаю  ніхто зних зараз за 10 днів не возе ))  ))) Ті які везуть в чорну через запад не краще стоїть справи... Якщо чесно я посмію сказати ви або рідко закупляєтесь або працюєте через раз. 1) Китайці посредники чи агенти чи фабрика вони англійського досконалу не знають ( Даже в банках в Китай анлійська підримка не розуміє що ти від нього хочеш Перевірено мною ) 2) Китайці ліниві ( В більшості випадків роботи з ними нема каталогів або толкових прайсів ціни з воздуха ) 3) Китайці чекають і дивляться можливість впихнути фуфло ( Працюючи з постійними продавцями постійно попадається брак і т.д хоть говорять що перевіряють. ) 4)  Горе посередників в Китаї хватає з голови.. ( маржа перекриває Брак ) 5) Посередники заганяють ціни в поперек комісії і т.д Но виконання роботи не завжди відповідає дійсноті 6) Якщо булоб в китаї як ви говорити сказка то більшості компаній не брали або не ставили людей в китаї на відгрузку товару і т.д

П.С. Ви точно працюєте з Китаєм ?

Шо вы говорите, если все нормально то и правда быстрый самолет 10 дней.
  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Потужний карговик ics-line ( Власник багато народу прокидав в плані Авіакомпаній перевізників а також западних брокерів і т.д ) Через них більшості дрібних карговиків возили. )) Там фури давно конфісковані  а вони розказують клієнтам що  товар буде і т .д Потихенько києвський офіс злився створили нову карго ну іт.д ) назва його ТопКарго Ну і є ще пару. Багато хто користується послугами Валгер ( Старе карго но з історією ) Такщо тут питання хто як возе ( Чорну саме дешевше в сіру дороще но з меншими ризиками. )

Так Валгер группы нет давно, вы что.Год назад они были 008, а теперь 005.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Шо вы говорите, если все нормально то и правда быстрый самолет 10 дней.

Якщо немає на таможні замінок і т . д  10 днів реально даже швидше може бути. Тут ще грає як групування грузу і т.д ( Всі стоять якщо є замінки як сіро так і в чорну крім тих хто перекидує бусами на западі )

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Так Валгер группы нет давно, вы что.Год назад они были 008, а теперь 005.

Валгер є може вони поміняли коди чи ще щось но як були так і є клієнт відправив іза дешевше ціною через склад валгера в них адрес той самий який був а на складі пише імя Валгер груп і т.д..

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

кхе ... если вам попадаются которые стоят - то значит так знае

воть вам трек для примера ... это их последнего вылета (и то это задержка была из-за праздников в Китае)

ffc051e0.png

стоят?

Карго мои авиа тоже возят уже полгода без перебоя через Киев-Одессу, они не засвечиваются в нете, но на рынке уже более 10 лет) За них могу поручится)) они на данный момент море возят 45-70 дней с растаможкой. 

п.с. вы точно хорошо весь рынок знаете? ответьте пожалуйста,с колько вы работаете?

п.с. на счет карговозов - а то на сколько в том году клиенты их попали и сколько они кинули людей писать не нужно. Сколько груза арестовано было и до сих пор они людям страховки плотят..

по поводу пункта 3... Ищите продавцов с отзывами., высоким рейтингом и отзывами.... Понятно что покупая за 10 юаней обувь вы такое и получите, включайте логику...

у меня к примеру есть 4 продавца копий обуви, которые отшивают под заказ "любой каприз", 4 магазина сумок, пару магазинов дорогой одежды и т.д. , есть проды с которыми я работаю уже 3 года и они мне рекомендуют продавцов, понятно, что еще мне как постоянному покупателю еще и скидку сделают

Опять валгер....  уже засветились они но никто о них пока ничего не знает..

Якщо ви працюєте з таобао і т.д Ваші клієнти переплачують процентів так від 20 і вище... ( Багато фабрик в китаї замасковано китайці дають заробляти своїм і вихід на пряму із фабрик виходить трохи не легким. через китайський алібаба 1668 можна вийти но в основному це агенти або перекупщики. У всіх продавців китаю по словам мають власні  фабрики або цехи Хто був і говорив знає про що я говорю ) Я вроді писав скільки я з китаєм працюю 4 роки з Китайцями 1 рік жив налагодили роботу і т.д.  Супер що вам за 10 днів доставляють ( Нажаль я вожу сам послуг карговиків не користуюсь ) Також можем перевозити з європи бусами.  Коли на таможні замінки і т.д Всі стоять крім бусів з європи але може час перекидки збільшитись

Змінено користувачем redsa12345

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

×