Перейти до вмісту
Sveto4k@

Борьба с банковским беспределом.

Рекомендовані повідомлення

Перевод в другой банк вариантом для себя не считаю ( очень большая комиссия за перевод).

 

если Вам не отказывают в переводе на платежеспособный банк-это последняя соломинка спасти деньги. 

потеря на комиссии компенсируется начислеными процентами по депо и  по крайней мере остается маленький шанс спасти своё.

нужно уметь проигрывать. (прошлой осенью лишь swift перевод, на котором я настоял, из дельтабанка помог избежать потери крупной суммы)

  • Подобається 4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Потеря 15% . У меня это сумма с 000. Плачу :) и вывожу частями.

Адвокат сказал, что получать любыми способами выгоднее, чем судится.

Да, и кстати, не знаю, как в других городах, а в Одессе найти адвоката со специализацией по банковской деятельности- проблема. А те которые есть, заточены отбиваться от кредитов, а не выбивать депозиты.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В січні 2015 року відкрив картку «Ощадний рахунок» в банку МИХАЙЛІВСЬКИЙ, поклав гроші, отримав 25% річних. Карткою розраховувався за кордоном (т.ч.зняття готівки).

Після повернення звернувся в банк і переконався що все списано і заборгованості не має.

Майже два місяці не користувався карткою.

Через два місяці банк списує незрозумілі суми з мого рахунку, в банку кажуть ще це якісь курсові різниці, які банк нарахував мені через 2 місяці. По виписка з картки видно що все списано і окремо через 2 місяці суму яку банк списує з рахунку під виглядом якихось курсових різниць. Чітких роз'яснень ніхто надати не може.

Зараз в мене на рахунку "-", у банку кажуть що я маю це погасити, хоча чому виник "-" пояснити не можуть.

На підставі яких документів пройшло списання заднім числом через 2-ва місяці?

Як розраховувалась сума додаткового списання через 2-ва місяці?

Чому мене не повідомили що з мене списують заднім числом? 

Відповідь на питання надати ніхто не може!!!
 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

×