Перейти до вмісту

Рекомендовані повідомлення

Банк Давида Жвании - одного из друзей сначала Ющенко, а затем Порошенко.

Талант этого человека состоит в умении договариваться со всеми. 

 

Но вот Лагуну это - не помогло (а он был еще тот "договорщик"). 

Резюме: я бы туда деньги точно не положил, даже на текущий счет.

 

Выжил он до сих пор .. странно. На долго ли хватит ему "грузинского оптимизма"? Посмотрим...

ну если што джигит Мишка СОРОКАШВИЛИ Саакашвили, под лапу возьмёт.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

8-9 декабря, 2015 Жвания отметился парой интервью.

Оставаясь на своем посту, премьер-министр Украины Арсений Яценюк наносит колоссальный вред всему политикуму, стране и обществу. Об этом заявил экс-нардеп Давид Жвания в интервью изданию "Украинская правда".

"Это человек-разрушитель. Он нарушил все правила, которые существуют. Он перешел все ценностные флажки и готов их переходить впредь", – сказал он.

Жвания отметил, что в прошлом созыве парламента он делал все возможное, чтобы Яценюк ушел в отставку и не стал премьер-министром.

Я уверен, что "профессор Преображенский отнес бы его к категории "формирующихся личностей", посему его нельзя допускать ни к чему, потому что он будет все крушить и ломать", – отметил Жвания.

По его словам, Яценюк – "безумно жадный человек". "Это человек-кукушка. Куда его впустишь, там он все выест, вытопчет, поломает. Он вор. Он правда разокрал все, что было. У него в этом деле есть реальные пособники"

Бізнесмен Давид Жванія назвав главу Одеської облдержадміністрації Міхеіла Саакашвілі єдиним реформатором в "грузинському десанті" в українській владі і розкритикував оточення президента Петра Порошенка.

"Я Саакашвілі знаю давно, ще до того, як він став президентом. Я допомагав йому перед тим, як він став президентом. У нас були прекрасні відносини", - сказав він.

На уточнююче запитання, як саме він допомагав Саакашвілі, Жванія відповів:

"У всіх відношеннях. Починаючи від фінансових, закінчуючи підтримкою напряму. Це ж було ще до революції у нас. Аж до того, що йому допомагали, щоб він тоді прийшов до влади".

За словами Жванії, він виділив понад мільйон доларів на президентську компанію Саакашвілі, які той згодом повернув.

"Я не просив їх повернути. Хоча гроші повернули назад. Вже на Помаранчеву революцію вони були зараховані у виборчий штаб, з чого йому і були видані", - зазначив бізнесмен.

Жванія також повідав, у якому форматі він спілкується з президентом Петром Порошенко.

"Ми старі друзі. Але він уже президент. У нього своя робота, а у мене своя", - говорить бізнесмен.

  • Подобається 2
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

“Діамант-банк” можуть закрити наступного тижня — джерела

Закриття "Діамант-банку" особливо не вплине на вітчизняну банківську сферу та на вкладників, вважають у консалтинговій компанії AFS.

"Нацбанк зараз проводить політику очищення банківської системи від підозрілих фінустанов. Під цю гребінку, на жаль, потрапляють і нормальні фінустанови, які не виконують певних формальних речей", - пояснює порталу "Знай" аналітик Володимир Марченко.

"Діамант-банк" можуть закрити наступного тижня. Про це порталу "Знай" стало відомо зі своїх джерел. У фінустанові не підтверджують такої інформації. Банк повноцінно працює, як і раніше — видає депозити й обслуговує платіжні картки.

"Не можу підтвердити цього факту. Серйозних проблем, через які закривають фінустанову, в "Діамант-банку" немає. Проте, судячи із останніх дій НБУ, такий розвиток подій цілком можливий. До речі, чутки про це ходять давно. Минулого тижня в багатьох відділеннях цього банку дуже великі черги. Багато людей забирають свої вклади, побоюючись безповоротно їх втратити. Та й поведінка керівництва фінустанови останнім часом може насторожувати. По-перше, півтора місяця тому буле суттєве збільшення статутного капіталу на 300 мільйонів гривень. Як саме вдалося залучити такі суми невідомо. Так само не ясно, чи справді на таку суму зріс статутний капітал. По-друге, протягом травня було багато його реклами у пресі й інтернеті, банку ніби то дали якісь нагороди за хорошу роботу", - каже спеціаліст.

За останні два роки Нацбанк закрив 72 фінустанови. Серед них найбільше дрібних банків.

"Думаю, таку політику диктує Міжнародний валютний фонд. Їхні спеціалісти переконані, що після очищення банківської системи вона в Україні запрацює стабільно. Натомість укрупнення банківської системи призведе до зменшення конкуренції, хорошого ґрунту для різного роду змов. Тому в недалекому майбутньому ми можемо стати свідками того, як відсотки за депозитами падають, а кредитні ставки ростуть. Також має подорожчати й касове обслуговування".

  • Подобається 4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Консалтингoва компанія AFS і портaл "Знай" - ну дуже серйозне джерело щоб розхитувати ситуацію в нормальному банку. Банк нещодавно купив цінних паперів на 2 млрд.грн. - як на мене - це новина, яка свідчить про достатню ліквідність Діаманту на заздрість конкурентам

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 Банк нещодавно купив цінних паперів на 2 млрд.грн.

Ссылку в студию.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Банк нещодавно купив цінних паперів на 2 млрд.грн.

 

активы 7,7 млрд

уставн. капитал 0,5млрд

 

Если и купили чего-то на 2 млрд грн, то исключительно с дисконтом 90% и более.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Пожалуйста:http://www.prostobank.ua/depozity/novosti/diamantbank_zbilshiv_portfel_derzhavnih_tsinnih_paperiv_do_2_mlrd_griven

ОВГЗ с дисконтом 90%? Ну-ну, купите...

В полугодовой отчетности все будет отражено, не переживайте.

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

У зв’язку з усе частішими зверненнями засобів масової інформації та вкладників «Діамантбанку» із запитаннями щодо платоспроможності банку Фонд гарантування вкладів фізичних осіб заявляє: на даний момент співпраця із «Діамантбанком» відбувається у звичному режимі. Банк, як учасник Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, усю необхідну звітність та інформацію подає до Фонду вчасно.

Наразі інформація про введення тимчасової адміністрації у банк не відповідає дійсності.

http://www.fg.gov.ua/news/4581-narazi-"]http://www.fg.gov.ua/news/4581-narazi-spivpratsia-fondu-iz-pat-diamantbank-vidbuvaietsia-u-zvychnomu-rezhymi

Змінено користувачем pufik

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Пожалуйста:http://www.prostobank.ua/depozity/novosti/diamantbank_zbilshiv_portfel_derzhavnih_tsinnih_paperiv_do_2_mlrd_griven

ОВГЗ с дисконтом 90%? Ну-ну, купите...

В полугодовой отчетности все будет отражено, не переживайте.

 

я прекрасно понимаю разницу между фразами

"банк недавно купил на 2 млрд гривен ценных бумаг" (ваше сообщение на форуме) 

и

"банк увеличил портфель государственных ценных бумаг до 2 млрд грн" (это по вашей ссылке на новостном сайте).

 

очень хотелось, что бы и вы понимали разницу.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

×