Перейти до вмісту
lexlex

Процедура покупки недвижимости

Рекомендовані повідомлення

Вы до сих пор не поняли, то, что Вы пишите - это ПЕРЕУСТУПКА

податкова не зреагує

а може Ви держслужбовець і щорічне делкрування майна, доходів та ін. Ваш безпосередній обов"язок.....???

і переживання, що Вас вибірково можуть перевірити - дає Вам такі сумніви? я вгадала?

чогось навіяло мені саме в цей бік....

та ні, з цим все в порядку - мене мало хто знає, а ті хто знають ніколи не бачили.

А яке призначення платежу тоді покупець повинен вказати? Зазвичай щоб не платити податки і до тебе не прискіпалися пишуть "матпомощь". Я так розумію що тут "матпомощь" не підійде?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Да это понятно. Но вы не знаете кто в квартире умирал, убивал, ругался и кого проклинал. Для меня это важно. Понимаю, для Вас и многих моих знакомых и даже друзей это вообще не имеет никакого значения. Но я даже купив квартиру на вторичке переплатил почти $5000 за ту, которую продавала первая хозяйка, жившая там одна  - чтобы минимизировать как нюансы юридические (скорее отговорка для жены была), так и энергетические. То есть дешевле была такая же квартира, но пару раз перепродававшаяся и в ней жила полноценная семья. Состояние моей было немного лучше, но для меня это не имело никакого значения - оббивал до бетона.

На сегодняшний день нет проблем в энергоинформационной корректировке любого помещения и даже определенных участков земли(если не место захоронения), кроме как юридических проблем(это уже область человеческих отношений).

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

З понеділка - нові правила реєстрації бізнесу та нерухомості

Джерело: hyser.com.ua
 
2015 12 18
 
 
 

dozvola.jpg.pagespeed.ce.e-l0E14MOG.jpg

Здійснення реєстраційних функцій дасть нотаріусам можливість заробляти, так як передбачена спеціальна процедура розподілу коштів від громадян. Також це забезпечить серед фахівців такого роду здорову конкуренцію. І дозволить Міністерству юстиції відмовитися від невластивих йому функцій.

Вже з понеділка українські нотаріуси почнуть надавати реєстраційні послуги бізнесу і нерухомості, фактично перетворившись на 7000 міні-офісів з надання адміністративних послуг.

Про це в четвер повідомив міністр юстиції Павло Петренко, виступаючи на форумі нотаріусів «Децентралізація у сфері державної реєстрації: нотаріус - державний реєстратор».

У цей понеділок набув чинності пакет законів про реформу системи реєстрації бізнесу та нерухомості. Більше 7000 нотаріусів отримали повний обсяг повноважень державних реєстраторів. Це 7000 міні-офісів надання послуг по всій країні, які надаватимуть ці сервіси прозоро, без корупції і максимально комфортно для кожного українця. З наступного понеділка ви можете звертатися за реєстрацією бізнесу та нерухомості до українських нотаріусів, які отримали весь обсяг повноважень з реєстрації по всій країні, - зазначив глава Мін'юсту.

Він додав, що прийнятими законами також вводиться принцип екстериторіальності, тобто на рівні законів легалізуються електронні онлайн-сервіси, які досі мали статус пілотних проектів. Крім того, з наступного року Міністерство юстиції вже не буде виконувати не властиві йому реєстраційні функції. А вже з 30 квітня наступного року інститут державного реєстратора Мін'юсту взагалі зникне з системи органів державної влади.

За словами Петренка, немає жодного сумніву в тому, що нотаріальне співтовариство впорається з новими обов'язками. Адже за роки існування інституту приватних нотаріусів вони довели свою професійність і по праву вважаються найбільш організованим професійним співтовариством юристів.

Передача права здійснювати реєстраційні функції нотаріусам забезпечить реальну конкуренцію як серед нотаріусів, так і між нотаріальним співтовариством і центрами адмінпослуг, які будуть створені місцевою владою, переконаний керівник Мін'юсту.

Завдяки такому підходу ми раз і назавжди позбудемося таких ганебних явищ, як черги, хабарництво і неякісне обслуговування. Адже громадянин сам вибиратиме до кого звернутися за послугою. І якщо йому не сподобається якість обслуговування, зможе піти до іншого фахівця, - зазначив міністр.

За словами Петренка, щоб мотивувати нотаріусів взяти на себе надання послуг з реєстрації, прийнятими законопроектами передбачено перерозподіл коштів, які громадяни платять за отримання сервісів.

40% коштів, отриманих за послуги з державної реєстрації, що надаються нотаріусами, будуть надходити до Державного бюджету. А 60% від сплаченої суми отримуватимуть нотаріуси за надані послуги, - повідомив він.

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

я так понимаю исчезнет институт гос. регистрации вообще: т.е. они запустили пилотник с 01.01.2013 г. а через 3 года анулируют:

 

"Kpім того, з нaступногo pоку Mіністepcтвo юстиції вже нe буде виконyвaти не влаcтиві йомy peєcтраційні фyнкції. А вже з 30 квітня наcтyпного pокy інcтитyт дeржавнoго реєcтpатоpа Mін'юcтy взaгалі зникне з cистеми оpгaнів держaвної влaди."

 

конечно, нотариус подороже будет (я о цене оформления), уверена - сэкономим кучу времени и нервов....и никто не будет тебе чесать о 2 неделях срока и заглядывать в карман о якобы благодарности..... сразу на месте... и у знакомого нотариуса можно - песня :)

 я лично рада :), не знаю как вы?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

интересно, какие песни о своем "тяжком" труде запоют риелторы после таких новостей?

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

интересно, какие песни о своем "тяжком" труде запоют риелторы после таких новостей?

ничё они петь не будут (возможно лишь будут рекомендовать своих нотариусов и брать маленький откатик за услугу, не знаю, это нововведение, и  должно поработать, чтоб увидеть все + и - )

работаешь с нотариусом от А до Я

возможно этот сегмент (риелторы) и истребится сам по себе, когда пересичный поймёт, что платит лишнее... хотя??? поймёт ли???

с НГ увидим, пока изучаем, вникаем, внедряем и всё

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

я вот о чём  подумала, может кто в курсе?

смотрите:

1. у нас открыли сейчас реестры для пересичных, каждый за символич. плату может войти в эл. реестр и справится о "состоянии дел в сфере владения имуществом" соседа, кума, свата, брата коня командира :D

https://kap.minjust.gov.ua/services/registry

2. а теперь они отдают все повноваження нотариусам...  

все слышали о таком термине как "нотариальна таемниця"

как же теперь будет работать эта норма? если именно всё и всея у нотариуса не только недвига но и регистр. бизнеса?

3. значит не всё так просто и однозначно?

или явно хотят снова закрыть данные - мотивируя именно нотар. таемницей? - вариант?

4. вообще всегда когда не могу понять роли гос-ва ищу зыск гос-ва? ведь во всём и всегда гос-во имеет зыск!

в чём тут его интерес? а? отдавая все в руки нотариату - даже несмотря на % внесения денег в казну, всё равно оно утратит полнейший контроль над деят-стью в этой сфере, нотариусы независимы.

Если помните был раньше эдакой Закон, (не хочу рыться в архивах речь о 2013 г) что только "лицензированные "(акредитирован.) субъекты на рынке этих услуг могут проводить оценку майна....

Гос-во взяло бабло с обучения оценщиков, и их стало 250 на всю страну, + они создали жуткую монополию и гнали цены от 3К, 5К 10 К за оценку, т.к. была безальтернативность... потом гос-во опомнилось, что в казну ничё не капает, они ничё не поимели, а вгреваются лишь эти 250 ПП и Постановой отменили эту норму (при этом получив ранее хорошие откаты на получ. лицензии этими же ПП, но это было раньше) теперь оценочка от 300 грн и выше - все вернулись в этот сегмент (даже не акредитиров.) и работают но не от 1-3К а реально цены ставят

Вопрос:

что гос-во удумало в этот раз?

делитесь мыслями - это интересно

Змінено користувачем Kataleya

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Банально регистраторы не справляются, знакомый выходит на работу в 6 утра, все выходные на работе, и это за 2500.

Думаю в будущем такое количество нотариусов сможет разгрузить регистраторов, а после этого можно и закрывать регистрационную службу.

 

Даже застройщики жалуются, при сдаче многоквартирного дома в Киеве, документы оформляют неделями.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Банально регистраторы не справляются, знакомый выходит на работу в 6 утра, все выходные на работе, и это за 2500.

Думаю в будущем такое количество нотариусов сможет разгрузить регистраторов, а после этого можно и закрывать регистрационную службу.

 

Даже застройщики жалуются, при сдаче многоквартирного дома в Киеве, документы оформляют неделями.

так они закроют в след году... Вы читали, что я раньше скидывала?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

так они закроют в след году... Вы читали, что я раньше скидывала?

Так я вам об этом и  написал, вы читали то что я написал?

 

Вы спросили, что кто думает, я вам предоставил свое мнение.

 

Их закроют, так как 7000 нотариусов их заткнут за пояс. 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

×