Перейти до вмісту
panas

Недвижимость во Львове

Рекомендовані повідомлення

Які будуть думки про ЖК Шокоад, вул. Шевченка 80?

http://novostroyki.lun.ua/uk/%D0%B6%D0%BA-%D1%88%D0%BE%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B0%D0%B4-%D0%BB%D1%8C%D0%B2%D1%96%D0%B2

 

Вказаний лише телефон, жодної інформації про забудовника нема.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Які будуть думки про ЖК Шокоад, вул. Шевченка 80?

http://novostroyki.lun.ua/uk/%D0%B6%D0%BA-%D1%88%D0%BE%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B0%D0%B4-%D0%BB%D1%8C%D0%B2%D1%96%D0%B2

 

Вказаний лише телефон, жодної інформації про забудовника нема.

 

Застройщик - бывший регионал из Донецка (это минус, ему могут устроить проблемы, которые превратятся в проблемы для инвесторов). В Донецке строил ЖК Люксембург. Вывез деньги, решил заниматься бизнесом во Львове. Купил этот участок. Проект архитектурно выглядит интересно, место тоже не самое плохое, близко к центру.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Що можете сказати про:

1) ЖК Старый Сихов ул. Зеленая, 273 ЕксКомБуд, 

2) ЖК Национальный ул. Стрыйская, забудовник - девелоперська компанія Моя Країна

3) ЖК Леополь Таун   ул. Стрыйская, 195, клас комфорт, ціна 10 000 грн

Дякую.

Можу розказати про "Леополь Таун". Зараз розглядаю купівлю квартири в цьому ЖК. Провіряла документи в юриста - тішить, що все добре) і проект сам цікавий, не такий як всюди. Має бути озеленене подвір"я (для дітей -супер!), безкоштовна автостоянка.. напевно буду брати

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня друзі!

Цікавить хто мав справу з будівельною компанією MS BUD.
В пошуках новобудови в місті Чернівці. Знаю що компанія львівська і має декілька об'єктів у Львові і частина з них уже здана в експлуатацію. В Чернівці зайшли з досить цікавою ціною, і позиціонують себе як елітні новобудови , хорошої високої якості. Цікава думка та висновки людей які безпосередньо мали з ними справу. Особливо ті які вже роблять ремонт чи проживають в їх квартирах.
Гроші беруть на перед всю сумму, або пропонують короткострокове кредитування на 50% від сумми але з дуже високим не цікавим відсотком. Гроші беруть можна сказати за повітря, але декілька днів спостерігав за початком будівництва Парк Авеню у Чернівцях, дуже інтенсивно праціють, по документах також усе гаразд. В чому підвох. У нас квартири плюс мінус такого ж рівня як вони себе позиціонують, дорожче на 200-250у.е. за квм. Дуже прошу якомога більше відгуків. Купую квартиру для себе , не для комерції, збирав усе життя так сказати, тому дуже важливо не розчаруватися. Конкретно не можуть сказати і ніде в договорі не прописано які вікна двері, котел і т.д., але запевняють що дуже хорошої якості.
Всім дякую за відповіді і поради наперед

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

Доброго дня друзі!

Цікавить хто мав справу з будівельною компанією MS BUD.

В пошуках новобудови в місті Чернівці. Знаю що компанія львівська і має декілька об'єктів у Львові і частина з них уже здана в експлуатацію. В Чернівці зайшли з досить цікавою ціною, і позиціонують себе як елітні новобудови , хорошої високої якості. Цікава думка та висновки людей які безпосередньо мали з ними справу. Особливо ті які вже роблять ремонт чи проживають в їх квартирах.

Гроші беруть на перед всю сумму, або пропонують короткострокове кредитування на 50% від сумми але з дуже високим не цікавим відсотком. Гроші беруть можна сказати за повітря, але декілька днів спостерігав за початком будівництва Парк Авеню у Чернівцях, дуже інтенсивно праціють, по документах також усе гаразд. В чому підвох. У нас квартири плюс мінус такого ж рівня як вони себе позиціонують, дорожче на 200-250у.е. за квм. Дуже прошу якомога більше відгуків. Купую квартиру для себе , не для комерції, збирав усе життя так сказати, тому дуже важливо не розчаруватися. Конкретно не можуть сказати і ніде в договорі не прописано які вікна двері, котел і т.д., але запевняють що дуже хорошої якості.

Всім дякую за відповіді і поради наперед

 

Ахах, а мені в львівському офісі казали що вони в основному в Чернівцях будують). Я вже питав про них і їхнє будівництво у Львові (можете вернутись на сторінку назад). На щастя прислухався до порад пана panas, і зупинився на іншому забудовнику. Мутна дуже контора, про них і сюжет якийсь недавно був на якомусь місцевому каналі. Діамант хол, який я розглядав як варіант взагалі напевно ніколи не буде збудований на тому місці, хоча в офісі мене запевняли що здадуть за рік.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Чув інфу що головний архітектор забув табличку ділення і не заніс меру, і через те було декілька ньюансів, і що нібито тепер все гаразд з владою і доками. Цікаві інші думки також, можливо хтось тут є власником квартири в будинках які вже сдані в єксплуатацію від мсбуд

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Во-первых спасибо пану panas за созданную тему. Я из понаехавших во Львов, задумался о том, чтоб купить недвижимость. Перечитал все 7 страниц, многое для себя подчерпнул.

Прошу вашего мнения о следующих новостройках:

 

1. ЖК Набережный квартал. У них еще остались нераспроданные квартиры.

2. ЖК Америка. Внешне проект страшненький, но обещают кучу благ, включая подземный паркинг.

3. ЖК Леополь Таун. Местность кажется глуховатой, но домики должны быть симпатичные...Чем плох гaзобетон?

 

И еще: если вдруг придется опять переезжать, насколько квартиры в этих ЖК можно можно будет продать? Район автовокзала, где Леополь Таун, он вообще продаваемый? 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Во-первых спасибо пану panas за созданную тему. Я из понаехавших во Львов, задумался о том, чтоб купить недвижимость. Перечитал все 7 страниц, многое для себя подчерпнул.

Прошу вашего мнения о следующих новостройках:

1. ЖК Набережный квартал. У них еще остались нераспроданные квартиры.

2. ЖК Америка. Внешне проект страшненький, но обещают кучу благ, включая подземный паркинг.

3. ЖК Леополь Таун. Местность кажется глуховатой, но домики должны быть симпатичные...Чем плох гaзобетон?

И еще: если вдруг придется опять переезжать, насколько квартиры в этих ЖК можно можно будет продать? Район автовокзала, где Леополь Таун, он вообще продаваемый?

1. Мій добрий друг купив квартиру в ЖК Набережний квартал. Його секцію мали здати ще у червні 2015 року, ще чекає, але каже, шо вже от-от остаточно підключать всі комунікації і він підпише акт приймання-передачі. Якшо Вас влаштовує якість, розташування і т.д. Можна брати, але рекомендував би купувати в будинку, який вже зданий і в якому люди почали робити ремонти/живуть. Бо секції, які ше будуються можуть потянути в часі.

В цьому ж районі (за тойотою) будується ЖК Місто трав, Фамілія.

2. ЖК Америка будує Ріел. Напевно, найбільший забудовник у Львові, але найбільший не означає хороший. Обіцяти вони вміють, а от виконувати обіцяне, то хіба Ви їх заставите... Мав з ними справу і не рекомендую. По самому комплексу чи якості будівництва сказати нічого не можу - не цікавився, а забудовник непорядний.

3. ЖК Леополь Таун, місце не найгірше, все відносно... Багато транспорту проїжджає перехрестям стрийська-наукова-хуторівка відповідо шум, загазованість і т.д. Багато залежить від вибору секції і поверху квартири. З іншого боку Транспортна розв'язка дозволяє легко добиратись і в супермаркет Ашан, і в центр, а звідти в будь-яку точку міста. Мусите дивитись чи Вам підходить розташування, ззовні виглядає досить сучасно, по якості робіт нічого не можу сказати, забудовник новий не стикався.

В будь-якому випадку рішення приймати Вам.

Щодо подальшої продажі при переїзді, то тут однозначно важко сказати ситуація зараз не стабільна, відповідно не відомо, чи за 2-5 років ціна піде вгору/вниз. Вважаю, якщо вдасться вийти на 0 після всього, то буде супер. Продати можна будь-який товар основне питання ціна, бо попит на даний момент є, а чи буде з часом, враховуючи ту кількість новобудов у Львові, не знає ніхто.

Вдалого Вам вибору!

Змінено користувачем tyUSD
  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вдалого Вам вибору!

 

Дуже дякую!

Дiйсно, про РIЕЛ в мережi начитався богато поганого. Дуже вони тепер сумнiв великий викликають.

Може ще в когось буде що додати до вже сказанного? Приймаю важливе рiшення, хотiлося б почути бiльше думок та iнформацiї 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Купляв новобудову від екодому, задоволений якістю, а ще якби менеджер була нормальна то б і деякі апгрейди ще під час будови вніс. + майстер казав, що давно не бачив такого більш менш добротного 0 циклк

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

×