Перейти до вмісту

Рекомендовані повідомлення

 

Именно это я и имел  в виду.

С другой стороны вопрос: а что будет в следующем году с объемами урожая?

Но в краткосрочной ситуации - новости положительные. 

 

А что будет,если посевная озимых провалена из-за погоды,и я думаю мы с января увидим запрет на экспорт пшеницы

  • Подобається 1
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А что будет,если посевная озимых провалена из-за погоды,и я думаю мы с января увидим запрет на экспорт пшеницы

 

Запрет - это уже интересно, только вот как? кто посмеет перекрыть ручеек валюты? 

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А что будет,если посевная озимых провалена из-за погоды,и я думаю мы с января увидим запрет на экспорт пшеницы

 

Запрет на экспорт пшеницы мы вряд ли увидим с января 2016г., возможно с 17г.

И то не факт, как карты, вернее погода ляжет. Если весь ноябрь температура будет положительная (+5 и выше днем), то пшеница подтянется.

Конечно до уровня 15 или 14 или 13 ей не до тянутся. Но и хоронить ее пока еще рановато.

 

Рапс - да, этот "если в морг, значит в морг". И по моим оценкам его будет меньше чем в 15 году раза в 2. Но рапс он практически весь экспортируется. И если у нас его будет мало, то может и цены поднимутся (это пока фантазия про светлое будущее).

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Запрет на экспорт пшеницы мы вряд ли увидим с января 2016г., возможно с 17г.

И то не факт, как карты, вернее погода ляжет. Если весь ноябрь температура будет положительная (+5 и выше днем), то пшеница подтянется.

Конечно до уровня 15 или 14 или 13 ей не до тянутся. Но и хоронить ее пока еще рановато.

 

Рапс - да, этот "если в морг, значит в морг". И по моим оценкам его будет меньше чем в 15 году раза в 2. Но рапс он практически весь экспортируется. И если у нас его будет мало, то может и цены поднимутся (это пока фантазия про светлое будущее).

Пшениця буде, гірше ніж завжди, але буде. Навіть якщо на півдні сіють зараз. На пам'яті 2013 р., коли пшениця фактично не зійшла, але грудень був теплий і вона проклюнулася, зими тоді не було і весною всі поля зазеленіли, тут головне дощі в цю пору і відсутність сильно низьких температур зимою. А ріпаку точно не буде, але замість нього буде соя чи соняшник.
  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Позвольте и мне высказать своё, может и не правильное, мнение. Самый важный фактор в сельском хозяйстве это погода. А она на сегодняшний день в разных регионах нашей страны часто совершенно разная. Я не буду говорить за всю Украину, но в центральной её части, запаса влаги очень мало. Я бы сказал очень, очень мало. Как говорил мой первый агроном "нетиповий рік", как и каждый следующий. Спрогнозировать урожай математически можно , а фактически трудно, только при оптимальных погодных условиях.

  • Подобається 4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Позвольте и мне высказать своё, может и не правильное, мнение. Самый важный фактор в сельском хозяйстве это погода. А она на сегодняшний день в разных регионах нашей страны часто совершенно разная. Я не буду говорить за всю Украину, но в центральной её части, запаса влаги очень мало. Я бы сказал очень, очень мало. Как говорил мой первый агроном "нетиповий рік", как и каждый следующий. Спрогнозировать урожай математически можно , а фактически трудно, только при оптимальных погодных условиях.

Розумієте, тут навіть дощі не врятують, до весни повинен існувати так званий ефективний запас вологи в грунті, а для цього потрібні досить багато опадів, яких поки немає, але і торік в осінь їх не було. Просто всім запаси за останні посушливі роки вичерпалися.

  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Положительная информация о расширении возможностей экспорта:

Там реально пропускная способность упиралась в 1-путную дорогу, которую потихоньку одвухпучивают (это уже не первая часть, а вроде третья):

11 млн доларів інвестицій в українську залізницю – вдалий приклад співпраці держави і бізнесу, - Андрій Пивоварський​

http://mtu.gov.ua/uk/news/54141.html

 
6 листопада 2015 року, 17:44

На цьому він наголосив під час урочистостей з нагоди відкриття ділянки другої магістральної колії перегону 12-18 км дільниці Чорноморська – Берегова, побудованої на кошти інвесторів на умовах державно-приватного партнерства. Від сьогодні на цій ділянці працюватиме друга колія та дві приймально-відправні колії.

Запуск в роботу перегону протяжністю 5 км, що розташований поблизу порту «Южний», став успішним результатом співпраці держави в особі Укрзалізниці та бізнесу в особі групи терміналів ТІС та ТОВ «Бориваж». Загальна сума коштів, вкладених у проект, склала близько 11 млн доларів. Це рекордна сума, яку приватні інвестори вклали у розвиток Укрзалізниці. Побудовані потужності передаються на баланс Укрзалізниці.

«Цей успішний приклад державно-приватного партнерства позитивно вплине на економіку як Одеського регіону, так і України в цілому. В результаті зароблять всі: бізнес за рахунок ефективнішої логістики, порти – за рахунок портових зборів, Укрзалізниця – за рахунок більшого обсягу вантажопотоків. Більше того, це ще й нові робочі місця для портовиків і залізничників. Я вдячний всім учасникам цього проекту та закликаю бізнес: приходьте до нас з пропозиціями і проблемами, будемо разом працювати над їхнім вирішенням», - зазначив Андрій Пивоварський.

Побудову додаткової колії на ділянці Чорноморська – Берегова зумовило зростання обсягів перевезень у частині Одеської залізниці, що розташована поблизу порту «Южний», на узбережжі Аджалицького лиману. Так, за останні 14 років обсяги вантажів, які перевозить залізниця в районі лиману, зросли в 3,4 рази. Запуск другої магістральної колії покликаний запобігти дефіциту пропускної спроможності ділянки між станціями Чорноморська і Берегова на найближчі кілька років.

Відкриття колії 6 листопада – це завершення третього етапу проекту, який дасть змогу збільшити вантажообробну спроможність цієї ділянки втричі з часу старту проекту в 2007 році. Проведені роботи дозволять залізниці перевозити додаткові 10 млн тонн вантажів на рік.

 

 

  • Лайк 1
  • Подобається 2
  • Не подобається 9

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Як раз про нестачу сумарної вологи я і кажу. Одного або двох дощів буде мало. На глибині от 25-30 сантиметрів вологи немає. А наявність накопиченої вологи є один з важливіших факторів для отримання врожаю наступного року.

  • Подобається 5

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

×