Перейти до вмісту

Рекомендовані повідомлення

не спешат

т.к. ситуация с укреплением гривни пока довольно шаткая

Если б курс пошёл бы вверх, то и ценники быстро б поменяли, а если наоборот то зачем прибыль же больше получается. Думаю если сеть контролируемая приватом скинула б цены другие подтягнулися б.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Почему бензин не дешевеет?

Потому что этот рынок регулируется. Не могут они продавать по чем захотят.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Внутрішньому ринку приписали смертний вирок!!!

Ситуація така що для нього неможна зараз опускати курс. Коли був скачок бакса до 35 підприємства закупили свою сировину чи готову продукцію (яка є тут за гривні) на всі активні гроші які були, боячись падіння гривні і надалі, а на той час на складах ціни були дуже привабливі, ніхто їх не встиг перерахувати по новому.

Вийшло так що в багатьох зараз на складі товар дорожчий чим на сьогодні закупка. Тому середній і малий бізнес тупо ПІД АПАРАТОМ ШТУЧНОГО ДИХАННЯ.

Для чого це робиться? Х. З. Можливо будуть ділити ринок, якщо курс ще опустять то це тупо вбє середній і малий бізнес, його буде простіше продати.

2. Не перестає покидати враження що всі ці мутки з курсом політичний піар. Вгадайте хто вдягне лавровий вінок коли курс стане нижчим навіть за 18?

3. Експорт тоже не дуже довго буде битися в конвульсіях при просіданні курса. Йому доведеться закупляти для себе сировину на внутрішньому ринку по 27-30 грн за долар, так як і писав вище, товару на ВР валом закупленого при скачку бакса.

Зараз вигідна стабілізація хіба ДЛЯ всіх, хочаб на місяць два. Тоді можна сказати що хтось про нас думає. Писав свої прогнози про стабілізацію до 15.06.2015 виходячи з цього. Але бачу що комусь дуже хочеться взяти повністю все в свої руки.

  • Подобається 3
  • Не подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

бакс, про склады - бред. Было у меня $100. Я купил товар в закупке на сумму 3500 гривен по курсу 35. Продал этот товар за 3000 гривен, откупил доллар по 20, в итоге получив $150.

Можно продать товар дешевле, чем купил, и оказаться в плюсе! А все сказочки про то, как импортеры в минус себе работают - это только сказочки. Может они в гривне и в минус, но в баксе то плюс. А кому нужна сейчас самая красивая?

Импортёры всегда стараются быть в плюсе себя страхуя от колебаний курса. Все товары продают повыше, сейчас у них всё застряло на курсе 30, а падение курса преподносят на акции и подарки. Не будет курс ниже тех же 21 на продаже, сейчас будут закупать в ЗВР если будет что и играть в стабильность для реструктуризации долгов и получения 2 транша.

Змінено користувачем nomer
  • Не подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В своем магазине уже давно пересчитал товар по новогоднему курсу (снизил издержки, потеснился в прибыли), продолжаю продавать.

зачем по новогоднему?  Можно же спокойно пересчитывать каждый день по новому курсу

  • Подобається 2
  • Не подобається 5

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Импортёры всегда стараются быть в плюсе себя страхуя от колебаний курса. Все товары продают повыше, сейчас у них всё застряло на курсе 30, а падение курса преподносят на акции и подарки. Не будет курс ниже тех же 21 на продаже, сейчас будут закупать в ЗВР если будет что и играть в стабильность для реструктуризации долгов и получения 2 транша.

 

Это из разряда перед праздниками сдают бакс, поэтому курс опускается, ну бред же чистой воды "всё застряло на курсе 30", курс 30+ был не больше двух недель, по вашему все сломя голову затарились по не могу, на пике? Я тоже занимаюсь импортом(в небольших масштабах) и бакс дороже 25.7 не брал. 

  • Подобається 2
  • Не подобається 6

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Это из разряда перед праздниками сдают бакс, поэтому курс опускается, ну бред же чистой воды "всё застряло на курсе 30", курс 30+ был не больше двух недель, по вашему все сломя голову затарились по не могу, на пике? Я тоже занимаюсь импортом(в небольших масштабах) и бакс дороже 25.7 не брал. 

У меня курс 30 это курс по которому продают в магазине товар (реальна цена в у.е. и цена сейчас интернет магазина без разных акций), а по какому курс импортёр покупает меня не интересует.

  • Подобається 3
  • Не подобається 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

бакс, про склады - бред. Было у меня $100. Я купил товар в закупке на сумму 3500 гривен по курсу 35. Продал этот товар за 3000 гривен, откупил доллар по 20, в итоге получив $150.

Можно продать товар дешевле, чем купил, и оказаться в плюсе! А все сказочки про то, как импортеры в минус себе работают - это только сказочки. Может они в гривне и в минус, но в баксе то плюс. А кому нужна сейчас самая красивая?

Ви поганий бізнесмен.

Нідояикого не секрет що весь бізнес рахує все в баксах.

Тобио якщо я купив товар по 28 грн на то час це було 0.8 долара. А зараз його продають по 22 грн і це вже по сьогоднішньому курсу 1.00 долар. То я в житті не буду свою сировину на складі рахувати при продажу товару по закуплених 0.80 долара. Бо конкуренція вже продає дорожче і я поставлю ціну нижчу на 1% і все. Тобто для кінцевого споживача він буде дорожчим.

Ще велика штука шо зараз, з таким баксом по 22, можна купити мою сировину в Кореї по 1 і меньше бакса навіть, купляли на внутрішньому ринку була конкурентна ціна.

В гривнях товар падає але в баксах росте.

Якщо і надалі курс піде вниз.

Зараз більш меньш для внутрішнього ринку нормальний курс. І то черг далеко немає.

Куплена мною сировина на піку долара це те саме що і ви купили бакси по 35. А я не один такий. Практично всі кого знаю так само зробили, злили гривню на піку, будь то в товар будь то в бакс тут без різниці.

  • Подобається 1
  • Не подобається 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

×