Перейти до вмісту
olga0303

Кредит на утепление квартир/домов от Ощадбанка и возврат 30% от гос-ва.

Рекомендовані повідомлення

Первые три месяца банк делает самые большие проценты,он же хочет заработать,банк не  дурак,знает что многие закроют после компенсации и они мало заработают)

Эти выводы основаны на кредитах которые я видел

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

http://forum.kurs.com.ua/topic/1514-kredit-na-uteplenie-kvartirdomov-ot-oshadbanka/?p=263604

как же всё таки поступить?

есть примеры, как наши форумчане гасили сразу (выше ссылочка на пост)

я вот всё переживаю, что это повлияет на компенсацию:

её могут не дать, т.е. 30% не компенсировать!!

её могут уменьшить!! и т.д.

так как????

речь сейчас об Укргазе... т.к. на данном этапе они лояльнее по бюрократ. моментам и без очередей и ковыряней мозгов :)

что скажите уважаемые???

я бы погасила сразу, не дожидаясь компенсации - а вдруг облом, вдруг скажут что 30 % досвидания...нз как поступить :huh:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

кто был в Укргазе, отпишитесь плиз

там страховку не впаривают хоть, как в ощаде??дополнительных нервов не уйдёт хоть :)

я перечитав всю веточку снова..... опять всё обдумала - надо брать.. примут решение, я отпишусь тут, но опять же повторюсь пошли в УКргаз

п.с. беспокоит ещё такой момент 30 % от суммы наданного кредита : если скажем 50 К то 15К свободно выйдет или они всё-таки ограничения имеют

ну скажем 30 % но не более 10 К компенсация или там 12К компенсация

помогите разобраться, а то мозг кипит, т.к. цейтнот жуткий ;)  :)

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

кто был в Укргазе, отпишитесь плиз

там страховку не впаривают хоть, как в ощаде??дополнительных нервов не уйдёт хоть :)

я перечитав всю веточку снова..... опять всё обдумала - надо брать.. примут решение, я отпишусь тут, но опять же повторюсь пошли в УКргаз

п.с. беспокоит ещё такой момент 30 % от суммы наданного кредита : если скажем 50 К то 15К свободно выйдет или они всё-таки ограничения имеют

ну скажем 30 % но не более 10 К компенсация или там 12К компенсация

помогите разобраться, а то мозг кипит, т.к. цейтнот жуткий ;)  :)

розмір відшкодування та перелік товарів
Розмір відшкодування складає 20% або 70% (для осіб, яким призначено субсидію), максимум 12 000 грн. від суми кредиту при придбанні:
  • котла з використанням будь-яких видів палива та енергії (крім природного газу та електроенергії) та відповідного додаткового обладнання і матеріалів до нього.

Розмір відшкодування складає 30% або 70% (для осіб, яким призначено субсидію), максимум 14 000 грн. від суми кредиту при придбанні енергоефективного обладнання та/або матеріалів, до яких належать:

для одно- та двоквартирних житлових будинків:

  • радіатори водяної системи опалення, регулятори температури повітря (в тому числі автоматичні), та відповідне додаткове обладнання і матеріали до них;
  • рекуператори теплоти вентиляційного повітря та відповідне додаткове обладнання і матеріали до них;
  • теплонасосна система для водяної системи опалення та/або гарячого водопостачання та відповідне додаткове обладнання і матеріали до неї;
  • система сонячного теплопостачання та/або гарячого водопостачання та відповідне додаткове обладнання і матеріали до неї;
  • вузли обліку води (гарячої, холодної), зокрема засоби вимірювальної техніки (приладів обліку, лічильників) та відповідне додаткове обладнання і матеріали до них;
  • багатозонні (багатотарифні) прилади обліку електричної енергії (лічильники активної електричної енергії) та відповідне додаткове обладнання і матеріали до них;
  • обладнання і матеріали для проведення робіт з теплоізоляції (термомодернізації) зовнішніх стін, підвальних приміщень, горищ, покрівель та фундаментів;
  • світлопрозорі конструкції з енергозберігаючим склом (крім однокамерних), у тому числі вікна та балконні двері, та відповідне додаткове обладнання і матеріали до них.

для квартир у багатоквартирних житлових будинках:

  • радіатори водяної системи опалення, регулятори температури повітря (в тому числі автоматичні) та відповідне додаткове обладнання і матеріали до них;
  • вузли обліку води (гарячої, холодної) та теплової енергії, зокрема засоби вимірювальної техніки (прилади обліку, лічильники) та відповідне додаткове обладнання і матеріали до них;
  • багатозонні (багатотарифні) прилади обліку електричної енергії (лічильники активної електричної енергії) та відповідне додаткове обладнання і матеріали до них;
  • світлопрозорі конструкції з енергозберігаючим склом (крім однокамерних), у тому числі вікна та балконні двері, та відповідне додаткове обладнання і матеріали до них.

Всю информацию про кредит можете найти здесь:

http://www.oschadbank.ua/ua/private/loans/oschad_home/

 

Змінено користувачем tolukj09
  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Первые три месяца банк делает самые большие проценты,он же хочет заработать,банк не дурак,знает что многие закроют после компенсации и они мало заработают)

Эти выводы основаны на кредитах которые я видел

=) ну конечно же самые большие проценты за первый месяц. Чуть меньше за второй и тд. Проценты то начисляются на фактический остаток по кредиту и логично что в первые месяца сумма кредита максимальная. Это кстати один из показателей что кредит достаточно лояльный, так как много есть кредитов где процент фиксируется от первлначальной стоимости кредита...

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

http://forum.kurs.com.ua/topic/1514-kredit-na-uteplenie-kvartirdomov-ot-oshadbanka/?p=263604

как же всё таки поступить?

есть примеры, как наши форумчане гасили сразу (выше ссылочка на пост)

я вот всё переживаю, что это повлияет на компенсацию:

её могут не дать, т.е. 30% не компенсировать!!

её могут уменьшить!! и т.д.

так как????

речь сейчас об Укргазе... т.к. на данном этапе они лояльнее по бюрократ. моментам и без очередей и ковыряней мозгов :)

что скажите уважаемые???

я бы погасила сразу, не дожидаясь компенсации - а вдруг облом, вдруг скажут что 30 % досвидания...нз как поступить :huh:

Ходят неподтвержденные слухи о том что если сразу погосить или выплатить много до компенсации , то комиссия может решить что вы не очень то и неждаетесь в данной компенсации. С другой стороны есть факты закрытия кредита на следующий день и беспроблемное снятие компенсации через пару месяцев. Своим закащчикам я реккомндую платить по минимуму до получения компенсации и после сразу гасить. Тише едешь - дальше будешь.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

кто был в Укргазе, отпишитесь плиз

там страховку не впаривают хоть, как в ощаде??дополнительных нервов не уйдёт хоть :)

я перечитав всю веточку снова..... опять всё обдумала - надо брать.. примут решение, я отпишусь тут, но опять же повторюсь пошли в УКргаз

п.с. беспокоит ещё такой момент 30 % от суммы наданного кредита : если скажем 50 К то 15К свободно выйдет или они всё-таки ограничения имеют

ну скажем 30 % но не более 10 К компенсация или там 12К компенсация

помогите разобраться, а то мозг кипит, т.к. цейтнот жуткий ;):)

В укргазе страховку не впаривают. Единственное что впаривают это открытие счета за 80 грн. Но от этого не холодно не жарко. Маесимальная сумма компенсации 14000. Кстати в этом году похоже что компенсация приходит в течении месяца после приноса накладной. Апрельские кредиты уже получили компенсацию в укргазе

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

с сайта Укргаза:

logo.png 94,9409% акцій Укргазбанку належить державі
  1. Кредити
  2. Програма «Тепла оселя»
  3. Кредити на придбання енергоефективного обладнання/матеріалів (умови кредитування з ТОВ «Олта»)
Кредити на придбання енергоефективного обладнання/матеріалів (умови кредитування з ТОВ «Олта»)

З 18 квітня 2016 року УКРГАЗБАНК пропонує своїм клієнтам-фізичним особам унікальні умови кредитування та суттєво знижує процентні ставки за енергоефективною кредитною програмою «Тепла оселя».

Банк спільно з одним із провідних виробників енергоефективного обладнання і матеріалів ТОВ «ОЛТА» розпочали партнерську програму з кредитування енергозберігаючих вікон та балконних дверей, реалізацію яких здійснює дана компанія.

Окрім знижених процентних ставок клієнт Банку також отримає відшкодування до 70% суми кредиту, передбачене Державною програмою енергоефективності.

 

Умови кредитування

http://www.ukrgasbank.com/private/credits/warmhouse/olta

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Замечательное предложение, однако оно работает только в зоне ТОВ "Олта", а это Киев и область, в другие регионы замерщики не выезжают

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Хорошее предложение для заказчика у которого есть высокий оффициальный доход. А если доход небольшой как у подавляющего большенства, то для получения кредита хотя бы 8-10 тыс грн нужно будет оформлять на 3 года , а там уже проценты как у всех

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

×