Перейти до вмісту
На смену ника

Золото как альтернатива вложений в доллары. Нюансы, мнения...

Рекомендовані повідомлення

Озвучили такую цену на лом золота в Николаеве: покупка 470/продажа 510 грн. за 1 грамм.

  • Подобається 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вот такая интересная статейка интересующимся золотом http://kurs.com.ua/novost/uchenym-udalos-sozdat-iskusstvennoe-zolo-r318742

ссылка четкая 

а цена искуственика будет в разы дороже природника :D

и смысл?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

ну в СССР видеомагнитофон поначалу стоил как кооперативная квартира....

стоимость искусственного со временем может стать как стоимость меди

Змінено користувачем мародёр
  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

ну в СССР видеомагнитофон поначалу стоил как кооперативная квартира....

стоимость искусственного со временем может стать как стоимость меди

более чем может!

просто непонятно зачем он нужен? это фишка такая или как?

я не слыхала, чтоб в мире был дефицит аурума как природника (зележи в земле и т. д. ну и дальн. обработка), а так же на рынках природник ходит бродит, особо страны не жалуются...

вот если б альтернативу природного газа в лаборатории вывели - исскуственный газ, я бы поняла.... а то все эти газовые конфликты и цены - резонно!..... а так... интересная статья не более имхо.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я думаю, є якийсь взаємозвязок між "чорним" золотом і "жовтим" золотом. Нафта падає, і відповідно і золото падає. Хто як думає??? Так щоб зберегти свої кровно зароблені і перевести їх в золото потрібно добре подумати. А враховуючи те що у нас діють обмеження, по купівлі в еквіваленті 3000 грн., то це буде коштувати і нервів, і часу.

P/S І всеж на мою думку, в майбутньому аурум буде дорожчати. Паперові гроші це - лише красиві бумажки (кожний другий долар це фантік не підтриманий золотом), а золото це метал (дорогоціний). 

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я думаю, є якийсь взаємозвязок між "чорним" золотом і "жовтим" золотом. Нафта падає, і відповідно і золото падає. Хто як думає??? Так щоб зберегти свої кровно зароблені і перевести їх в золото потрібно добре подумати. А враховуючи те що у нас діють обмеження, по купівлі в еквіваленті 3000 грн., то це буде коштувати і нервів, і часу.

P/S І всеж на мою думку, в майбутньому аурум буде дорожчати. Паперові гроші це - лише красиві бумажки (кожний другий долар це фантік не підтриманий золотом), а золото це метал (дорогоціний). 

Есть графики зависимости цен.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ринкова ціна загального золотого запасу США перебуває (за 2015) на рівні всього 282 млрд. $. Ця цифра становила 16% :blink:  від загальної грошової маси країни-імпортера усіляких свобод. Даю цікаву силку, на статю, про динаміку цін на золото /// syrovyna.com/aktualnij-grafik-tsin-na-zoloto/


Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

Ринкова ціна загального золотого запасу США перебуває (за 2015) на рівні всього 282 млрд. $. Ця цифра становила 16% :blink:  від загальної грошової маси країни-імпортера усіляких свобод. Даю цікаву силку, на статю, про динаміку цін на золото /// syrovyna.com/aktualnij-grafik-tsin-na-zoloto/

 

Актуальний графік цін на золото

20.09.2015

 

не актуально - дату видели

что в конце года произошло, помните?

за нефть молчу вообще

ссылка в молоко((((

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А Вы на Блумберге график нефть-золото посмотрите -там на конец прошлой недели есть.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Актуальний графік цін на золото

20.09.2015

 

не актуально - дату видели

что в конце года произошло, помните?

за нефть молчу вообще

ссылка в молоко((((

Я хотів, у цій статі показати загальну картину формування цін на золото, протягом певного періоду. Воно як і нафта, завойовує нові вершини, але неодміно втрачає великий відсоток в ціні(коливання значні, і невідомо скільки буде тривати падіння). Тому хто хоче зберігати свої $ у золоті, потрібно зважити всі "за" і "проти", і добре подумати. Бо можливо вам (завтра, місяць, рік) знадобляться гроші, за які ви купили золото за ціною 1 500$ за унцію, а сьогодні ви продаєте його за 1 000$ за унцію - збитки солідні, як на мене від такого заощадження. Кожний думає своєю головою, перш ніж зробити хід в заощадженях   :huh:  .

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

×