Перейти до вмісту
Заяц

Когда настанет "дно" цен на недвижимость: лучшее время для покупки с целью инвестирования (не для "жить").

Рекомендовані повідомлення

Я дивлюсь на графіки зміни цін на нерухомість у Києві, обласних центрах і всюди за рік відбулось зниження ціни а у районних містечках західної України застой. Роботи не має, живуть одні контрабандисти. В мене все частіше виникає ідея профінансувати будівництво новобудови в Києві, щось типу Аркади на етапі котлован, чекати два роки але на даний момент я не в Україні і можу почекати.

 

На этапе котлована сейчас влазить опасно, лучше посмотрите объекты со сдачей в 1-2 квартале 2016 года, на которые сейчас скидки.

 

Это если Вы все-таки решитесь покупать :)

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

На этапе котлована сейчас влазить опасно, лучше посмотрите объекты со сдачей в 1-2 квартале 2016 года, на которые сейчас скидки.

 

Это если Вы все-таки решитесь покупать :)

На даний момент я точно не зважусь на таку покупку  ;) . Тут і дефолт на порозі і політики наші оптимізму не додають. Так як вище писали, головне терпіння і витримка.

Квартира яку я продав у 2014 за 21500$ була придбана у 1998 за 3800$. Заробітні плати у доларовому еквіваленті в нашому регіоні на даний момент майже вийшли на рівень 1998 року.  

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я дивлюсь на графіки зміни цін на нерухомість у Києві, обласних центрах і всюди за рік відбулось зниження ціни а у районних містечках західної України застой. Роботи не має, живуть одні контрабандисти. В мене все частіше виникає ідея профінансувати будівництво новобудови в Києві, щось типу Аркади на етапі котлован, чекати два роки але на даний момент я не в Україні і можу почекати.

 не раджу влазити зараз в цей ринок. є заощадження - сидіть в валюті спокійно. А якщо треба житло в райцентрі - краще будуйтесь. Буде житло таке як хочете + процес сам цікавий (хоча будуть і неприємні моменти, ну це нюанси). .

 

Маленьке місто - малий ринок, тут все повільно змінюється.

 

У нас вся аренда в тіні - ніхто не знає, який відсоток населення живе на зйомних квартирах. А це важливий показник для прогнозу ринку.

Змінено користувачем Suhoy

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

краще будуйтесь

ИМХО: Головне не будувати "на виріст" - тобто і діти тут будуть жити і онуки :) Є багато знайомих: діти "порозліталися" хто куди, залишилися самі у великому будинку, який навіть прибирати важко...

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

ИМХО: Головне не будувати "на виріст" - тобто і діти тут будуть жити і онуки :) Є багато знайомих: діти "порозліталися" хто куди, залишилися самі у великому будинку, який навіть прибирати важко...

любопытно...без "на вырост" какая должна быть площадь дома?!)  к примеру семья из 3х человек....я к примеру, для себя,  считаю достаточным 200-250 кв.метров..кто бы просчитал, во сколько обойдётся строительство дома..

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

любопытно...без "на вырост" какая должна быть площадь дома?!)  к примеру семья из 3х человек....я к примеру, для себя,  считаю достаточным 200-250 кв.метров..кто бы просчитал, во сколько обойдётся строительство дома..

вам сюда http://forum.kurs.com.ua/topic/1036-stroim-dom-vo-vremja-krizisa/

читал и смотрел с удовольствием :)  

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

ИМХО: Головне не будувати "на виріст" - тобто і діти тут будуть жити і онуки :) Є багато знайомих: діти "порозліталися" хто куди, залишилися самі у великому будинку, який навіть прибирати важко...

Будувати точно не буду. Мої батьки побудували, діти виросли і порозліталися. Буду чекати дно на квартири...

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
"Cреднeстатистичeскaя зapплaтa" в Киeвe в 2007 г. соcтавляла 2300 грн. http://e-news.com.ua/show/163021.html(пpимepнo $455. Еcли пpавильно пoнял, то, следyю логикe пpopицaтеля, тo "oднушка" в cтолице должнa была cтoить $16400. Cкoлькo же cтoила тогдa однокомнaтная кв. в Kиeвe, дyмaю, многиe пoмнят.

Ну так еще кредиты были, в т.ч. валютные, которые легко давали и охотно брали. Они и вздували спрос, а соответственно и цены. А теперь все. И похоже надолго

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Если правду здесь написал форумчанин, есть мнения по поводу влияния цен на недвижимость?

 

http://forum.kurs.com.ua/topic/181-prognoz-kursa-dollara-k-grivne/?p=268077

Прогнoзы уже нe даю)) нaдавaлся.

23-24 декабpя 2015 гoдa, соглaсно пoстaновлeния Кабмина 728 нa pынoк вышла компeнсация вoенoслyжищим (отдали слyжбe бoлее 20 лeт) компенcация зa не пoлученноe Жильe. Пo всей cтранe денeг упaло, сказaть чтo мнoго, ничегo не скaзать. Чaсть дeнег (очень мaлeнькaя) была пеpечислeна зaстpойщикам. А вoт ocтальные pухнyли на ЧP за вeчнозеленым c дaльнeйшей егo конвеpтациeй в Нeдвижимость.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Если правду здесь написал форумчанин, есть мнения по поводу влияния цен на недвижимость?

 

http://forum.kurs.com.ua/topic/181-prognoz-kursa-dollara-k-grivne/?p=268077

Прогнoзы уже нe даю)) нaдавaлся.

23-24 декабpя 2015 гoдa, соглaсно пoстaновлeния Кабмина 728 нa pынoк вышла компeнсация вoенoслyжищим (отдали слyжбe бoлее 20 лeт) компенcация зa не пoлученноe Жильe. Пo всей cтранe денeг упaло, сказaть чтo мнoго, ничегo не скaзать. Чaсть дeнег (очень мaлeнькaя) была пеpечислeна зaстpойщикам. А вoт ocтальные pухнyли на ЧP за вeчнозеленым c дaльнeйшей егo конвеpтациeй в Нeдвижимость.

Даже если и правда - на сколько этих денег хватит? На месяц-два максимум? Ну подержат еще немного цены(может даже приподымут на пару-тройку баксов за квадрат), это ничего не поменяет. С учетом всех составляющих дальнейший тренд только вниз, вопрос только в том как пойдем - резко за пару месяцев и устаканимся на дне или же пару лет подряд тихим болотом сползать. Учитывая психологию продавцов делаю ставку на сползать потихоньку пару лет подряд... шанс где-то 9 из 10, имхо.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

×