Перейти до вмісту
Дух Форума

Банк Финансы и Кредит

Рекомендовані повідомлення

Одноразового пароля конечно же нет

post-11191-0-60820800-1423601305_thumb.j

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Лимит скрил поднимал еще в том году без проблем по звонку через скайп в течение получаса. Текущий лимит 10  тыс. евро. Так вот почитав все новости про банк снял последние 4 тыс грн. с кредитки ФиК час назад без проблем по 100 у.е. в 2 захода. Что приятно удивило, так это курс конвертации порядка 21 грн. за 1 доллар. Теперь думаю может еще гривны закинуть и конвертануть в скрилл :)

Не спеши брат - 21 это только курс авторизации,а потом докинут по курсу 24,9!!! Я тоже так лохонулся - зашел в минус :(

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Лимит скрил поднимал еще в том году без проблем по звонку через скайп в течение получаса. Текущий лимит 10  тыс. евро. Так вот почитав все новости про банк снял последние 4 тыс грн. с кредитки ФиК час назад без проблем по 100 у.е. в 2 захода. Что приятно удивило, так это курс конвертации порядка 21 грн. за 1 доллар. Теперь думаю может еще гривны закинуть и конвертануть в скрилл :)

курс продажи в финиках по картам 24,90, авторизация 21,00

так что смело закидуем гривню и ждём камисию

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

подскажите как правильно? депозит $ до июля.разрывать сейчас до введения ВА или нет.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

сомневаюсь что разорвут

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

и я про то же, сон как рукой сняло, буду в иб разбираться

Та до чого тут ІБ? Я ним взагалі не користувався і мені відключили його за неоплату )) Реєструєшся в Skrill, підв’язуєш туди карту і виводиш. При реєстрації не забудь вибрати потрібну валюту (USD, EUR...)

Якщо раніше в Skrill не реєструвався, то проблема буде в низькому ліміті на ввід. Зразу треба піднімати, в гуглі є вся інфа. Або в мене в блозі.

 

подскажите как правильно? депозит $ до июля.разрывать сейчас до введения ВА или нет.

Було вже таке питання в цій темі. Тобі його так просто розірвати не дадуть. Так що, як то кажуть, щоб не тратити нерви, "розслабся і постарайся отримати задоволення" ))

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Та до чого тут ІБ? Я ним взагалі не користувався і мені відключили його за неоплату )) Реєструєшся в Skrill, підв’язуєш туди карту і виводиш. При реєстрації не забудь вибрати потрібну валюту (USD, EUR...)

Якщо раніше в Skrill не реєструвався, то проблема буде в низькому ліміті на ввід. Зразу треба піднімати, в гуглі є вся інфа. Або в мене в блозі.

 

Було вже таке питання в цій темі. Тобі його так просто розірвати не дадуть. Так що, як то кажуть, щоб не тратити нерви, "розслабся і постарайся отримати задоволення" ))

есть небольшой шанс разорвать сейчас (чз знакомых)вот думаю разорвать сейчас и расслабляться или не трогать.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

небольшого шанса -НЕТ

Расслабтесь

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

выдача остатков валютного депо гривнами в эквиваленте 100$ в день. по курсу на сегодня 22.00.

т.е. 2200-00

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

. Повністю вже забив ліміт на Skrill, більше туда закинути не можна.

 

Для увеличения лимита надо пройти верификацию. 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

×