Перейти до вмісту
Іван88

В якому банку обміняти залізні гроші?

Рекомендовані повідомлення

Можливо хтось стикався із проблемою обміну залізних гроше? Є євро і рублі. Сума невелика. Зайшов у Житомирі в відділення двох банків (а-банк і ощад) де мені сказали що обмін таких грошей не проводиться, а де можна обміняти - ніхто не знає. Можливо ви підкажете те я можу здійснити цю валюто-обмінну операцію?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Можливо хтось стикався із проблемою обміну залізних гроше? Є євро і рублі. Сума невелика. Зайшов у Житомирі в відділення двох банків (а-банк і ощад) де мені сказали що обмін таких грошей не проводиться, а де можна обміняти - ніхто не знає. Можливо ви підкажете те я можу здійснити цю валюто-обмінну операцію?

продайте в интернете. для  колекционеров

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

продайте в интернете. для  колекционеров

можливо ви мені допоможете?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ни один украинский банк монеты не меняет - предлог - не детектора.

 

Обменкам тоже они не нужны, на чёрном рынке тем более.

 

Есть два варианта:

-  продать выезжающим

- оставить себе на память

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ни один украинский банк монеты не меняет - предлог - не детектора.

 

Обменкам тоже они не нужны, на чёрном рынке тем более.

 

Есть два варианта:

-  продать выезжающим

- оставить себе на память

Але ж існує норматив, за допомогою якого можна змусити банки приймати таку валюту? Наскільки мені відомо заборони на прийом залізних грошей не існує, отже - банки неправомірно порушують наші права? Вимагати письмової відповідді у начальника відділення потрібно?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Никогда в Украине не принимали монеты иностранные, так было, есть и будет. Если евро, у меня тоже был целый пакет, около 300 евро монетами, так я отдал уезжающим в Европу, там они быстро их сбросили в супермаркете) Рубли точно так же можно отдать.

  • Подобається 1
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Никогда в Украине не принимали монеты иностранные, так было, есть и будет. Если евро, у меня тоже был целый пакет, около 300 евро монетами, так я отдал уезжающим в Европу, там они быстро их сбросили в супермаркете) Рубли точно так же можно отдать.

В минулому році без жодних проблем брали у фінансовій ініціативі та авалі. Наразі ситуацію пояснюють тим, що немає апарату для монет. 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В минулому році без жодних проблем брали у фінансовій ініціативі та авалі. Наразі ситуацію пояснюють тим, що немає апарату для монет. 

 

Могли брать либо под клиента (заказал мелочь для командировочных расходов) либо для собственных нужд, а чтобы брали всегда и в любом банке - такого не было никогда... 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Можливо хтось стикався із проблемою обміну залізних гроше? Є євро і рублі. Сума невелика. Зайшов у Житомирі в відділення двох банків (а-банк і ощад) де мені сказали що обмін таких грошей не проводиться, а де можна обміняти - ніхто не знає. Можливо ви підкажете те я можу здійснити цю валюто-обмінну операцію?

Могу евро забрать.... все равно мосты,паромы,дороги-виньетки плачу монетами...

Если актуально пишите в личку...

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

×