Перейти до вмісту

Рекомендовані повідомлення

У мене на роботі третій рік працює Brother DCP-7060DR. Навантаження постійне- заправка кожні 1,5-2 місяці. Стартовий картридж можна заправляти, вистачає на приблизно 2500 сторінок, тільки треба вручну шаманити з обнуленням лчильника (але нічого складного).

Подобається, що тонер картридж і драм-юніт роздільні. До речі, барабан ще ні разу за ці 2,5 роки не міняли, і тільки зараз почали з"являтися дрібні дефекти.

Але цей апарат знятий з виробництва; зараз постала необхідність взяти ще один, думаю зупинитсь на цьому:

http://rozetka.com.ua/brother_dcp_l2500dr/p1657807/

 

У меня дома тоже HP 1320, ему уже лет 10-12, работает как зверь и картридж на 2500, но проблема в том, что таких тоже не производят.

А этот Brother DCP-L2500DR с картриджем на 1200  страниц, повышенный на 2500 скорее всего проблематично будет найти.  И неизвестно какой там теперь стал ресурс барабана, да и самого принтера. Та и шаманить вручную с обнулением не у всех есть желание.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

У меня дома тоже HP 1320, ему уже лет 10-12, работает как зверь и картридж на 2500, но проблема в том, что таких тоже не производят.

А этот Brother DCP-L2500DR с картриджем на 1200  страниц, повышенный на 2500 скорее всего проблематично будет найти.  И неизвестно какой там теперь стал ресурс барабана, да и самого принтера. Та и шаманить вручную с обнулением не у всех есть желание.

Да, не ті пішли принтера нині... власне як і вся інша техніка. У мене ще працюють Canon LBP-810, 1120, HP 1200 :)

Але на 2600 стор. картриджі для цього "бразера" є http://rozetka.com.ua/brother_tn2375_black/p1658522/ .

Підозрюю , що навіть стартовий можна заправити на такий же ресурс, просто вони туди початково менше тонера сиплють.

  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Моцарт в итоге выбрал  МФУ лазерное Canon i-SENSYS MF3010 (5252B004) - и я думаю, что не пожалеет о выборе. Модель проверена временем, картридж перезаправляется достаточно просто, и имеет хороший ресурс печати. И курс пока ещё хороший у продавцов компьютерной техники. Надеюсь, что аппарат будет радовать Гуру нашего форума!  ;)

  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
этoт Brother DCP-L2500DR с картpиджем нa 1200 cтpaниц, пoвышенный нa 2500 cкорeе всегo прoблeмaтичнo бyдет нaйти

Проблемы нету - купил недавно в запас там же, на розетке. Принтер выбирал по критериям минимальных плясок при заправке (по отзывам). Конкретно по нему отзывов не было, но по его картриджу (он для кучи бразеровских моделей идет) - писали, что все проще, чем у большинства других брендов: никаких чипов.

 

Единственное, пока не разобрался, как шаманить со сбросом. Где-то пишут, что надо в роднойй картридж добавить рычажок с шестеренкой. А где-то - что сбрасывается счетчик через меню. У меня начинал жаловаться на окончание тонера - сбросил через меню. Работает. Но вопрос: равнозначен ли сброс через меню и физически рычажком на картридже - у меня пока остался.

Змінено користувачем apl

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Моцарт в итоге выбрал  МФУ лазерное Canon i-SENSYS MF3010 (5252B004) - и я думаю, что не пожалеет о выборе. Модель проверена временем, картридж перезаправляется достаточно просто, и имеет хороший ресурс печати. И курс пока ещё хороший у продавцов компьютерной техники. Надеюсь, что аппарат будет радовать Гуру нашего форума!  ;)

Совершенно верно, и уже получил на "Новой Почте".

 

И пользуясь случаем, хочу отдельно поблагодарить SveXa за консультацию и помощь в приобретении!

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Підозрюю , щo навіть стаpтовий мoжнa зaпpaвити на тaкий жe реcурс, пpоcтo вoни тyди пoчаткoвo менше тoнера cиплють.

Вот тоже хотелось бы верить. Но щас время такое - могли и перегородок наставить внутри. Видел как-то такое на двух внешне идентичных стартовых струйных картриджах, которые владелец разрезал: внутри более нового под чернила физически выгорожено меньше места.

 

К стати, у этого бразера http://rozetka.com.ua/brother_dcp_l2500dr/p1657807/еще один плюс подкупил: там дуплекс есть (другие МФУ с дуплексом были на тот момент ощутимо дороже), для меня это имело значение.

Змінено користувачем apl

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Единственное, пока не разобрался, как шаманить со сбросом. Где-то пишут, что надо в роднойй картридж добавить рычажок с шестеренкой. А где-то - что сбрасывается счетчик через меню. У меня начинал жаловаться на окончание тонера - сбросил через меню. Работает. Но вопрос: равнозначен ли сброс через меню и физически рычажком на картридже - у меня пока остался.

В DCP-7060DR ми скидаємо лічильник таким способом : http://goldprint-kazan.ru/?p=11_07

Але це потрібно тільки для стартового картриджа; у тому що ви докупили про запас, є всі необхідні коліщатка і важелі, то він повинен сам обнуляти лічильник. 

Читав, що через меню можна обнулити тільки один раз, а далі- див. вище. 

Через меню можна скидати лічильник ресурсу фотобарабана. 

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

×