Перейти до вмісту
SanderEA

Смертная казнь - "за" и "против"

  

163 користувача проголосувало

  1. 1. Ввести смертную казнь или нет? (можно несколько вариантов выбрать))

    • Да, зачем содержать дармоедов?
      12
    • Да, только за очень тяжелые преступления (убийства, насилие)
      91
    • Да, но с отсрочкой исполнения
      27
    • Нет! Это не гуманно
      35


Рекомендовані повідомлення

Скажу - с большой отсрочкой. Почитайте, сколько людей было посажено вместо виновника....

зачем читать, я в курсе, то что из вашего поста выходит? вот не понятно, что Вы предлагаете? Отсрочка чего?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Зачем казнить если вполне можно разобрать на органы? Если урод заслуживающий смертной казни спасет пару жизней то будет достойный для него конец. А так убийство ради морального удовлетворения.Уродам которые идут на преступление пофиг посадят его или грохнут.

  • Подобається 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Знаєте мені трохи далека ця тема.

 

Ну моя ідея - це взяти 5 чоловік, які злили країну - офіційно (привселюдно) підлягають до страт (наприклад на Майдані), таким чином це буде старт до очищення! 

Решта почне думати!!! Звичайно відсотків 5 відразу виїдуть, але процес піде.

Правда так поступали ще в 19ст., але якщо це дієво то чомуб ні?

 

Розкажу маленьку історію з свого життя. 

Був у відрядженні в Китаї, мав трохи вільного часу і після роботи поіхав з колегою по місту.

Гуляючи по центральный площі Пекіну Тяньаньмень я побачив як 4 міліцейські били ногами та дубінками одну китайску пару.

Били так, що вони лежали в великій кровяній калюжі. Проходячи це у мене чуть серце не вискочило і я намагався припинити це ну моя (китайська колега втримала мене не допомагати).

Вона позповіла, що ця парочка, щось вкрала в туристів от і така розправа, а ще їх посадять до 5 років.

Суть в тому, що всі хто це бачив 20 раз мають подумати чим робити щось подібне. Картина справді жуть!

От так і управлється масою я маю на увазі піднебесну.

 

Звичайно мені хочеться жити як в Європі но цю систему потрібно змінювати, а способи тільки кардинальні (нажаль).

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Знаєте мені трохи далека ця тема.

 

Ну моя ідея - це взяти 5 чоловік, які злили країну - офіційно (привселюдно) підлягають до страт (наприклад на Майдані), таким чином це буде старт до очищення! 

Решта почне думати!!! Звичайно відсотків 5 відразу виїдуть, але процес піде.

Правда так поступали ще в 19ст., але якщо це дієво то чомуб ні?

 

Розкажу маленьку історію з свого життя. 

Був у відрядженні в Китаї, мав трохи вільного часу і після роботи поіхав з колегою по місту.

Гуляючи по центральный площі Пекіну Тяньаньмень я побачив як 4 міліцейські били ногами та дубінками одну китайску пару.

Били так, що вони лежали в великій кровяній калюжі. Проходячи це у мене чуть серце не вискочило і я намагався припинити це ну моя (китайська колега втримала мене не допомагати).

Вона позповіла, що ця парочка, щось вкрала в туристів от і така розправа, а ще їх посадять до 5 років.

Суть в тому, що всі хто це бачив 20 раз мають подумати чим робити щось подібне. Картина справді жуть!

От так і управлється масою я маю на увазі піднебесну.

 

Звичайно мені хочеться жити як в Європі но цю систему потрібно змінювати, а способи тільки кардинальні (нажаль).

Приклад дійсно недоречний, так як таким країнам притаманна модель правління східна тиранія і диспотія, що до них зайшло ще із стародавніх часів, саме Китай відноситься до таких країн і система покарання жорстоко, кроваво, смертельно-карано саме в цих країнах зберіглась і на сьогодні, там смертна кара, здається, застосовується дуже частенько........

  • Подобається 2
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

ну если пройтись по особам, то тогда я за самосуд! отдать такого зверя матерям, отцам, родственникам тех, чьи жизни он забрал!

справедливо?

и налоги сохраним, и в тюрьмах дышать будет легче, и смертная казнь просто цветочки по сравнению с самосудом будет...

САМОСУД и точка....

что скажите?

Вопрос не ко мне, но свою точку зрения я изложу.

Я не вижу никакой разницы между Вами и Оноприенко. "Самосуд и точка" - попахивает инквизицией.

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Приклад дійсно недоречний, так як таким країнам притаманна модель правління східна тиранія і диспотія, що до них зайшло ще із стародавніх часів, саме Китай відноситься до таких країн і система покарання жорстоко, кроваво, смертельно-карано саме в цих країнах зберіглась і на сьогодні, там смертна кара, здається, застосовується дуже частенько........

Саме так. І на сьогодні Китай випереджає Украіну ну десь на одне століття.

Хоча може вже більше. Ми рішуче крокуємо до 19 го століття.

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вопрос не ко мне, но свою точку зрения я изложу.

Я не вижу никакой разницы между Вами и Оноприенко. "Самосуд и точка" - попахивает инквизицией.

 Святая инквизиция: очищение болью...

Нет, самосуд не гуманен. Беспристрастный суд, ну а потом казнь на площади.

После очищения болью, доказанные нелюди, вполне могут быть казнены. Возможно так родственники убитых людей маньяком снимут (получат) стресс от пыток жертвы и легче перенесут горе? Хотя я противник не средневековья,а жестокости тех веков.

Короче- нашей стране НЕОБХОДИМ беспристрастный, честный суд. Это - первостепенно. Однозначно.

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Зачем казнить если вполне можно разобрать на органы? Если урод заслуживающий смертной казни спасет пару жизней то будет достойный для него конец. А так убийство ради морального удовлетворения.Уродам которые идут на преступление пофиг посадят его или грохнут.

узаконивание покупки органов :))

небольшой пример: в сша есть частные тюрмы и их много. так вот не раз ловили судьей которые получали откаты за то что садили людей хотя можно было отделатся штрафом или давали больше срок.

а теперь подумайте сколько и кто получит за приговор по которому человека разберут.

  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
41 минуту назад, Анджелина сказал:

В конце скажу еще такую вещь. Как то давно мой дедушка, работник органов с аббревиатурой, как то показал мне одного старика. Вид у него был жалкий и убогий, впору милостыню подать. Он тогда только сказал, что это рецидивист-убийца.

Тогда можно, как вариант, рецидивистов казнить.
Они же в заключении "висят на шее" общества. У них работать в тюрьме не принято.:)
Вообще интересно во сколько обходится Бюджету содержание одного зека?

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, FAFNIR сказал:

Я вот кстати и не понимаю, почему налогоплательщики должны содержать на своей шее рецидивистов, у которых ходок больше, чем у меня пальцев на руках?
Особенно не вижу смысла содержания по тяжким преступлениям... убил/изнасиловал раз, вышел сделал опять то же самое - всё, вперед на стул или в газовую камеру.

 

+ , только таких товарищей лучше отправлять на урановые рудники и подобные(газ и элекртич. теперь дорого)

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

×