Перейти до вмісту

Каким будет курс 01.05.2024?  

226 користувачів проголосувало

Це опитування закрите для нових голосів
  1. 1. Каким будет курс продажи доллара на наличном рынке 01.05.2024? (голосование будет закрыто 10 апреля)



Рекомендовані повідомлення

1 час назад, mierda сказал:

Несколько раз сталкивался, на обменке один курс, заходишь внутрь, а тебе кассир озвучивает совсем другой, есно не выгодный мне.

http://kurs.kharkov.com/

Берут по 25.77

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, Jilane сказал:

Надо смотреть на реакцию крупных коммерческих банков, если они не пойдут за бегемотом, то это маневр чисто для продажи Пб. 

Відсотки по гривневих депозитах зменшили ще Альфа, Укрсоцбанк, Мегабанк, ПУМБ, банк Восток. В світлі падіння відсотків турбує одна думка щодо майбутнік перспектив курсу дол США:

Багато депозитів буде у вересні закінчуватися, ті хто перевклався у липні на 3 місяці підтягнуться в жовтні. Ризикну припустити, що коли конвертація громадян і активізація бізнесу були рознесені в часі (як минулі роки: одні липень-серпень інші вересень-жовтень) - було краще ніж коли це звести в один період (як ризикуємо отримати цього року). Адже для контролю процесу саморозігріву потрібні ресурси.

Щодо Привіт банку, думаю, там про продаж мова ще не йде, але банк "здувають", він, все таки, надто великий.

  • Подобається 5

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 часа назад, mierda сказал:

Несколько раз сталкивался, на обменке один курс, заходишь внутрь, а тебе кассир озвучивает совсем другой, есно не выгодный мне.

В Харькове с таким пока не сталкивался, даже наоборот, когда срочно нужно сдать сотню-две, а банки не работают, иду в ближлежащие обменки и спрашиваю по чём берут. В 90% случаев получаю профит 10-15 грн с сотни от курса на табло. Правда в тех обменках курсы светят низковатые, но других в районе нет, а ехать в центр ради 20 грн - это не моё.

Змінено користувачем rudenman

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 час назад, Samurai сказал:

Небанковские обменные пункты в июне 2017 года купили у населения валюты на $297,5 млн и продали ему почти всю эту сумму – $292,1 млн (объем торгов составил $589,6 млн).

Об этом сообщили в Нацбанке.

При этом банки хоть и купили значительно больше валюты ($473,6 млн), при этом продали населению меньше трети этой суммы ($140,4 млн).

Официальный объем рынка небанковских услуг по обмену иностранных валют начал расти в начале года. Если в декабре 2016 года уличные обменники декларировали покупку у населения $9,5 млн и продажу ему идентичной суммы, то спустя семь месяцев эти показатели выросли более чем в 30 раз.

Думаю, на ринок готівкового валюто обміну це ніяк не вплинуло. Просто іде часткова детінізація бізнесів, які багато хто повязує з першими особами країни (ніхто ж з них не знає, чого можна чекати від тих штатівських спеціалістів, які сидять тут пачками). От всякі там лотереї-ігрові автомати відійшли (кажуть) екс голові АП і їх зразу перестали «бомбити» «невідомі в камуфляжі». Ринок готівки залишився в межах 1-2 млрд/міс в залежності від того «високий» чи «низький» сезон і хронології процесу конвертації розпиляного бюджету. Кардинальні зміни в структурі відбулися після відміни 2% в банках, що збільшило кількість і суми операцій там і, особливо, після націоналізації Привіту, коли розрахунки «непідконтрольної» сірої і чорної економіки вийшли звідти і перейшли в готівку (в більшості у валюту, для компактності, що зменшило навантаження на готівковий валютний ринок). Ну і значне зменшення надходження контрабанди і контрафактної продукції з ОРДЛО і сусідньої території зменшило попит на чорному валютному ринку, адже назад не грн. поверталася.

  • Подобається 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Как думаете, отметку 25.7 сегодня пробьём?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Згідно свіжого пресрелізу НБУ :

Міжнародні резерви України на 01 серпня 2017 року становили 17 795.0 млн. дол. США (в еквіваленті) за попередніми даними
На 01 липня 2017 року становили 17 970.0 млн дол. США (в еквіваленті).

За підсумками липня резерви залишилися майже на рівні попереднього місяця (скорочення становило менше 1%). Незначна зміна обсягу резервів відбулася насамперед через витрати на обслуговування державного боргу. Загалом резерви перебувають на рівні на 15% вищому, ніж на початку поточного року.

Що ніби зовсім не зле. Але:

Валютні інтервенції Національного банку на міжбанківському ринку, за підсумками яких чиста купівля валюти Національним банком становила 29.8 млн. дол. США.

Зокрема, протягом місяця Національний банк купив 64.7 млн. дол. США (у тому числі 52.0 млн. дол. США - за інтервенціями у формі запиту найкращого курсу). Водночас у липні було проведено один валютний аукціон, під час якого Національний банк продав 34.9 млн. дол. США. Вихід Національного банку із продажем валюти був пов’язаний з необхідністю згладити надмірні коливання на міжбанківському валютному ринку, що спостерігалися у зв’язку зі збігом 04 липня вихідного дня (на честь Дня незалежності) у США та робочого дня в Україні, і, як наслідок, відсутності надходжень валютної виручки напередодні.

Тобто, поповнення нацбанком ЗВР з ринку звелися практично до нуля. Вся валюта з МБ іде справжнім і не дуже нерезидентам для репатріації дивідендів. Ну і ще трошки імпортерам енергоносіїв (газ, який закачують значно інтенсивніше ніж минулого року, нафта і продукти з неї, адже жнива в розпалі, ну і вугілля). І навіть НБУ налив одного разу, щоб не злити дефіцитом всякі…Райфайзени (скажімо так, з точки зору політкоректності).

Але найгірше ось це:

Платежі Уряду з обслуговування та погашення державного боргу в іноземній валюті на суму 579.4 млн. дол. США, з яких 509.9 млн. дол. США – з метою обслуговування і погашення ОВДП, деномінованих у валюті.

Адже це означає, що зменшилися «вільні» ЗВР – та незначна частка, яку ми можемо використовувати на власний розсуд (а їх і так було біля 5 млрд всього і їх структура і ліквідність викликають  великі сумніви). В "переддень" старту осінньо-зимового періоду валютного ринку це не дуже добре, особливо з огляду на те, що співпраця з МВФ, СБ, ЄБРР та ЄС на паузі і чи зміниться ситуація з вересня не відомо.

  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
32 минуты назад, mierda сказал:

Как думаете, отметку 25.7 сегодня пробьём?

Ні.

  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, KPECT сказал:

Как говорил мой военрук (еще в советское время): "правильно сформулированный вопрос - залог четкого и верного ответа". 
25.70 где?

Имел в виду межбанк, сорри за не чётко сформулированный вопрос. Вижу уже покупка 25.7 , посмотрим что предпримет НБУ.

Змінено користувачем mierda
дополнение
  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×