Перейти до вмісту

Каким будет курс 01.04.2024?  

224 користувача проголосувало

Це опитування закрите для нових голосів
  1. 1. Каким будет курс продажи доллара на наличном рынке 01.04.2024? (голосование будет закрыто 10 марта)

    • Менее 36,00
    • 36,00-36,50
      0
    • 36,50-37,00
      0
    • 37,00-37,40
      0
    • 37,40-37,70
    • 37,70-38,00
    • 38,00-38,30
    • 38,30-38,70
    • 38,70-39,00
    • 39,00-39,50
    • 39,50-40,00
    • 40,00-41,00
    • Более 41,00


Рекомендовані повідомлення

Только что, orest777 сказал:

Тут дуже багато поважних форумчан грунтують свої роздуми на ТА. Але я не міняю своєї думки і вважаю ТА інструментом тільки на стабільному ринку, який працює за відносно чистими економічними законами з цивілізованим впливом політичних факторів, як це відбувається в розвиненому світі. Але навіть в таких умовах можуть зявитися виключення, до яких ТА важко застосувати (до прикладу, євро і нафта з 2014 року). Останніх півтора, може два роки відносної стабільності на ринках нашої країни дозволили частково справджуватися законам ТА щодо грн.. З цього року я б не був таким сміливим. Зміна владної верхівки і перелам «під себе» адміністративної вертикалі і привладних кураторів тіньових потоків, швидще всього, призведе до кардинальних і швидких змін, не підвладних жодним аналізам, тим більше ТА.

Перш за все, треба зрозуміти, що обіцянки, які зараз роздають кандидати, включаючи п’ятірку фаворитів, не мають нічого спільного з можливостями і компетенцією президента. Всі їх скорочення, розширення, підняття, скасування і реструктуризації є в компетенції парламенту і КМ, а якщо ще й президентська вертикаль не захоче слухати до заміни… Тому, всі теперішні обіцянки – це приціл на місця в парламенті (це стосується і Зеленського і Садового і всіх решта). Крім того, наша історія не знає випадків, коли переможець виконує обіцянки. Наступний (-на) не стане винятком. А період між президентськими і парламентськими буде часом максимального протистояння, який не сприятиме економічній і фінансовій стабільності.

Для сміху, можна спробувати спрогнозувати, що будуть робити, в разі перемоги, топи рейтингу, але перед тим розглянемо фундамент:

-         бюджет дефіцитний

-         пенсійний фонд дефіцит під 170 млрд, фонд гарантування – за різними оцінками від 50 до 100 млрд

-         торговий баланс мінус 200-300 млрд, платіжний в плюсі тільки через зовнішні позики і перекази заробітчан, що може пересохнути дуже швидко

-         демографічний фактор і міграція спричиняють те, що кількість пенсіонерів в два рази (а швидше і більше) більша за працюючих і дисбаланс росте. Нажаль, хтось прорахувався, виїжджають швидше ніж вмирають

-         за сприяння (гляньте на преференції Миронівському хлібопродукту, ДТЕКу і іншим) чи невтручання влади, монополії продовжують блокувати розвиток а то і знищувати малий і середній бізнес (на початках творчості тут детально описував процес і причини), що робить економіку слабкою і безперспективною

-         дерибанити бюджет і природні ресурси у владі і зараз значно вигідніше ніж будь-який бізнес

-         піраміда ОВДП, яка паралізувала банківський сектор, кредитування, економіку

-         мита ЄС на метал

-         найімовірніше, значно гірший врожай в цьому році

-         криза в ЄС (якщо не розкол), мало прогнозовані травневі вибори в європарламент

Що будуть робити переможці президентської гонки, автори солодких обіцянок. І то це в разі перемоги їх політ сили у парламентських виборах, бо всі інші варіанти не прогнозовані (відкриту повномасштабну агресію Росії не розглядаю, вона дуже мало імовірна).

1 теперішні продовжать розпочате, особливих траблів протягом найближчого року не бачу, якщо не зовнішні фактори

2 леді ю, вступить у важкі переговори з зовнішніми донорами і кремлем, заморозка фінансування (зовнішніх позик), конфлікт з папєрєдніками за ресурси і потоки, затяжна політична криза. Ризики для курсу

3 колишній полковник, шестірка клану Пінчука-Кучми. Якщо швидко домовиться з сліпим трастом і поділять потоки – практично перший варіант

4 раптом екс регіонали. Напевно схочуть показати швидке пАкращення на початках. Відкриють власному бізнесу дорогу в ТС, що оживить частину економіки. Може бути певне зміцнення грн.

5 Зеленський, як не дивно, може бути найкращим варіантом. Враховуючи креативність, сміливість, працездатність і успішність команди Коломойського (Приватбанк, Буковель, плюси і тд. і все гіперуспішне з нуля) можуть щось зробити, якщо це буде в планах. А ще якщо Коломойський-Боголюбов заручаться підтримкою світового єврейства…Але на перших порах гривня може ослабнути через конфлікт з попередниками і реалії економіки…

Все стосується перспективи до року.

Сорі за каламбур, не має часу на великий і більш аргументований текст…

Хороший разбор. Поддерживаю. 

Но исключительно до 5 пункта. 

Никакие они не хорошие управленцы. Всё построено на обмане. Уже забыли что прихват всем "засовывал" свои кредитки. И личную карту и даже зарплатную без своей не открывали. Оплачивать на счета и то со скандалом, доколупывались на кассах покажите вашу карточку. Кредитку месяц закрывал. 

Буковель - все кричали что Крым супер дорогой. Крым по сравнению с Букавелем копейки.

Курс доллара весь год будет слабопрогнозированным. Очень заполитизированным. 

  • Дякую 1
  • Подобається 4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
22 часа назад, Боб Губка сказал:

Хотілося б почути обгрунтовані поправки чи заперечення.

З яких міркувань на кінець року прогнозуєте курс гривні 32-34 а не скажімо 38-40 ?

  • Хаха 1
  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Маю і позитивний варіант розвитку подій для гривні,який передбачає початок росту пари з теперешніх 27.5,можливо 27.2 до 28.8,з подальшим поступальним зміцненням гривні,яке затягнеться на роки.Та для цього варіанту потрібні суттєві зміни в політикумі та економіці,які зможуть вплинути на зміну тренду,тому доля гривні,як і країни в цілому вирішиться у травні,а поки що,з поточним станом економіки,інвестиційного клімату,правової захищеності бізнесу-1-й варіант пріорітетний.

uh 12.PNG

  • Лайк 2
  • Дякую 3
  • Подобається 4
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
31.01.2019 в 22:24, Art_ja сказал:

 

Красивый график, но тут несколько глобальных проблем:

1. Волна 3 не может быть самой короткой и обычно она самая длинная, как говорят: "волна 3 - это то, ради чего эллиотчики живут".)

2. Если закончилась пятиволновка и идет коррекция А-В-С ко всему росту, то волна С обычна заканчивается в районе волны 4. А где у нас волна 4? Что-то там ниже 8 грн./долл. Вы верите в 8 грн. за доллар?)

images.jpg

Ну а вообще ход мыслей интересный, месяца полтора назад я раскидал возможный вариант пятиволновки, вы как подписчик можете почитать тут (может даже уже читали):

Но не забывайте, что по волнам хорошо строить прогноз постфактум,) поэтому если пытаетесь с ними работать, то рисуете скорее возможные сценарии развития ситуации, а не прогнозы...

В любом случае Вы молодец, что не зацикливаетесь на том, что гривна всегда будет только падать.)

1) Волна 3 в значениях у меня не является самой короткой. Давайте считать: на графике точка старта 3,72 грн/$, это не совсем корректно, потому что все знают, что курс был ниже, то что я нашел с сайта НБУ - минимальная цена была 1,76грн/$.

Волна 1: 5,75-1,76=3,99

Волна 3: 9,24-4,5=4,74

Волна 5: 33,7-7,54=26,16

Все цифри по МБ, графика наличного у меня нет. Соответственно волна 3 не является самой короткой в значениях. Она будет самой короткой, если когда-то курс на МБ был меньше 1,01грн/$ и лично я такого не помню и такой информацию не нашел. То что волна является самой короткой по времени – это вполне допустимо, а вот по значение – не допускается.

 

2) Каждую волну можно еще разложить на 5 подволн. У Вас на графике волна 3 разложена на 5 розовых линий, я так понимаю это подволны, потом идут коррекционные волны А, В, С. Если это действительно подволны, то водволна 4 заканчивается на 13 грн/$, а волну С Вы нарисовали на значении 18грн/$ (черные круги). Так почему ж Вы ее не рисуете на значении 13 грн/$?

 

Так вот:

1)    выражение «обычно заканчивается» – это не значит, что оно должно так быть.

2)    Рынок у нас относительно молодой и заполитизирован.

3)    То что на графике гривны волна С будет заканчивается в районе волны 4 – мне нажиться маловероятным.

4)    То как Вы разложили волны вполне вероятно и допустимо.

Если будем двигаться в сторону той цифры, которую я указал, тогда и объясню. Цифра и дата не от фонаря.

Вы же все прекрасно понимаете – у нас в Украине все очень шатко. А так хочется стабильности…

dd.jpg

 

  • Дякую 4
  • Подобається 4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, _Krot_ сказал:

1) Волна 3 в значениях у меня не является самой короткой. Давайте считать: на графике точка старта 3,72 грн/$, это не совсем корректно, потому что все знают, что курс был ниже, то что я нашел с сайта НБУ - минимальная цена была 1,76грн/$.

Волна 1: 5,75-1,76=3,99

Волна 3: 9,24-4,5=4,74

Волна 5: 33,7-7,54=26,16

На таких огромных ценовых разбросах надо считать логарифмической шкалой, то есть, если говорить простым языком, то не НА сколько, а ВО сколько раз. Дальше я беру Ваши цифры:

Волна 1: 5,75 / 1,76 = 3,26

Волна 3: 9,24 / 4,5 = 2,05

Волна 5: 33,7 / 7,54 = 4,47

И волна 3 получается самой короткой. То есть разметка не верна.

 

Поэтому волна 5 еще не начиналась, Начиная с пиков зимы 2015 идет коррекционная 4ая.

Змінено користувачем Ёрмунганд
  • Дякую 1
  • Подобається 8

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 часов назад, Ёрмунганд сказал:

На таких огромных ценовых разбросах надо считать логарифмической шкалой, то есть, если говорить простым языком, то не НА сколько, а ВО сколько раз. Дальше я беру Ваши цифры:

Волна 1: 5,75 / 1,76 = 3,26

Волна 3: 9,24 / 4,5 = 2,05

Волна 5: 33,7 / 7,54 = 4,47

И волна 3 получается самой короткой. То есть разметка не верна. 

Эх, Ёрми.) Я только собирался писать, как кустарным способом, с помощью простой линейки и логарифмического графика, считать движения, а ты всё рассказал.)) Не совсем про волны, но для фибоуровней и расчета целей по графическим фигурам ТА  -самое то.) А по волнам просто считать соотношения, как написано выше.

На таких масштабах только логарифм. Все должны понимать, что, допустим, рост с 2 грн. до 4 грн. - это рост на 100%, а рост с 25 грн. до 27 грн. - это всего на 8%, хоть и на аналогичные 2 грн...

Кстати, про линейку, на примере битка.)

20.11.2018 в 12:29, Art_ja сказал:

Блин, уже голову мне заморочили, что типа откуда я взял эти цифры, если график вам выдает другие.

+kaktuson4ik Сегодня 1:07
@Art_ja У меня вопрос к вам в ветке о крипте. Гляньте, если не сложно
Endeavour Сегодня 11:51
@Art_ja не понял, как вы фибо растягиваете, исходя из указанных уровней blink.png … вотЪ, классический вариант оценки коррекции

Еще раз повторяю, что график хоть он и логарифмический выдает вам растяжку по линейным цифрам, которое вообще ни в какие ворота не лезут при таком масштабе.

Поэтому нужно брать и руками считать эти логарифмы. Ок, вы понятия не имеет что такое логарифмы, берете тогда линейку, у всех есть линейка? :)

Открываете логарифмический график (только логарифмический) и линейкой от 100% отмечаете 38,2% (38,2% - это 0,382 часть от всей высоты с 162 до 19891 долл. ). Всё... о чудо мы получили уровни по логарифмической шкале. :)

489.PNG

 

 

  • Дякую 3
  • Подобається 4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
36 minutes ago, Ёрмунганд said:

Поэтому волна 5 еще не начиналась, Начиная с пиков зимы 2015 идет коррекционная 4ая.

Демура на саммите в Киеве упоминал, что третья волна девальвации в гривне уже случилась, а пятая нас еще только ждет. По его прогнозу мы пока в четвертой.

  • Дякую 1
  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Справжній політик(аналітик...) повинен дати точний прогноз,а коли він не збудеться знайти декілька вагомих причин котрі не дали йому збутись.Тож думайте самі,ризикуйте самі і нікого не звинувачуйте. Лише завжди зважуйте тип країни, якій робите аналіз(часто не працюють одні і тіж закономірності у країнах постіндустріальних і тих ,що розвиваються)

  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×