Перейти до вмісту

Каким будет курс 01.05.2024?  

226 користувачів проголосувало

Це опитування закрите для нових голосів
  1. 1. Каким будет курс продажи доллара на наличном рынке 01.05.2024? (голосование будет закрыто 10 апреля)



Рекомендовані повідомлення

Невже показова порка призведе до того, що доллар на продажу в банках появиться?

кому ще дуже-дуже терміново потрібно/хочеться купити долар  -- нехай ще трохи покупують по 14,15 і т.д.  всі інші почнуть розуміти що такий курс не вигідний. для прикладу - уже тиждень сусіди по будинку здають щодня по 100-200-300 доларів на забезпечення того рівня життя, до якого звикли. автомобільний бізнес стоїть - всі кошти в валюті під матрасом. це приклад середнього "споживача" долара на чорному ринку. вони ж і радять щиро в них не купувати - бо дорого, хай по таких курсах купують "чужі" / панікери. самі ж "держателі" валюти чітко усвідомлюють недалеке падіння. додам, що це люди з 20-річним досвідом на ринку і тісною співпрацею з мінялами.

  • Подобається 4
  • Не подобається 4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

У меня лично к Вам вопрос. Вы купили по 11,50 или 12,50 или 13,5 и тем самым участвовали в формировании тенденции "будеттолькодорожать" или до сих пор мужественно сидите в гривне из расчета "будеттолькодешеветь"?

заробила і купила ще по 8,05. до цього заробляла/здавала як усі думаючі учасники форуму з 1998року. зараз в декреті - проїдаю зароблене. додам ще, що не бачу джерел заробітку на сьогоднішній день (маю на увазі не на хліб насущний, а на реальний ріст сімейного бютжету). думаю, що проїданням заощаджень зараз в тій чи іншій мірі займається/буде займатися досить багато людей.

Змінено користувачем LIKA
  • Подобається 1
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 пару тижнів таких курсів - і відкат у мінял вимушено настане. для все ще "жаждущих" зберегти заощадження - по 12,90 з пролонгацією - будь-ласка у багатьох банках.

+

Представляю, сколько долларов выплеснется на черный рынок, после окончания долларовых депозитов у таких "жаждущих", которые захотят провернуть тот же финт ушами ещё раз, сдав на рынке по 14, и откупив в банке по 13 на очередной месячный депозит

 

PS. Если удержать панику сейчас, с каждым следующим днем держать её будет легче, и люди сами успокоются

Змінено користувачем _stas
  • Подобається 2
  • Не подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Думаю 15 в сентябре будет однозначно. (тень. ес-нно)

  • Подобається 1
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Очень коротко. Я уже десятки раз это писал. Для тех, кто не нашел 30 грн на подписку...

 

1. Банки вынуждают ПРОДАВАТЬ валюту клиентов дешевле 13-и грн. На откупе - НБУ и "свои" банки. 

2. От этого доллар в банках НЕ появится. 

3. Можно поставить 12 , 10, 8, 5 грн на продажу. Это все будут только цифры. Чем ниже будет уровень покупки и чем больше он будет отличаться от "теневого"(он же - реальный курс) - тем быстрее владельцы валюты найдут, где и кому ее сдать по нормальному курсу. 

4. Это пружина, которая вот-вот разожмется...

гіпотетично в мене 400тис.грн і я не затарилась валютою до сьогодні. варіанти: по 14, (хто скільки допише)  сьогодні чи по 12,90 у приваті ч-з пару паспортів з пролонгацією? як на мене обирати будуть другий варіант. оскільки під матрасом і дорожче і небезпечніше.

  • Подобається 3
  • Не подобається 4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Щоб доллари виплатити з депозиту- їх потрібно буде придбати....Якщо ж продаж "для своїх"...., то банки шукатимуть через місяць вихід з даної ситуації... Крім того, знову 11 банкам - 1млрд. грн, 2 - 2 млрд грн......витрати на "армію".....на вибори.....

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Представляю, сколько долларов выплеснется на черный рынок, после окончания долларовых депозитов у таких "жаждущих", которые захотят провернуть тот же финт ушами ещё раз, сдав на рынке по 14, и откупив в банке по 13 на очередной месячный депозит

Не знаю как вы, а я через месяц когда заберу депозит, не побегу менять доллары на гривны

Скорее заключил бы новый, но думаю эту лавочку прикроют везде к этому времени

Многие уже прикрыли

  • Подобається 1
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

+

Представляю, сколько долларов выплеснется на черный рынок, после окончания долларовых депозитов у таких "жаждущих", которые захотят провернуть тот же финт ушами ещё раз, сдав на рынке по 14, и откупив в банке по 13 на очередной месячный депозит

 

PS. Если удержать панику сейчас, с каждым следующим днем держать её будет легче, и люди сами успокоются

Да это было-бы вероятно так,если бы так легко можно было купить в банке по 13 грн.,но ведь сейчас это непросто так сделать.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Щоб доллари виплатити з депозиту- їх потрібно буде придбати....Якщо ж продаж "для своїх"...., то банки шукатимуть через місяць вихід з даної ситуації... Крім того, знову 11 банкам - 1млрд. грн, 2 - 2 млрд грн......витрати на "армію".....на вибори.....

відповідь у цьому форумі звучала не раз - у банках валюта є. її притримують. так само і у населення валюта є. її притримують. в очікуванні здорожчання. будуть бачити, що здорожчання не буде - буде інша поведінка. а взагалі маю відчуття, що якщо по 12,90 зараховують з пролонгацією - то відкупляти будуть по 12,50. 

Змінено користувачем LIKA
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

кому ще дуже-дуже терміново потрібно/хочеться купити долар  -- нехай ще трохи покупують по 14,15 і т.д.  всі інші почнуть розуміти що такий курс не вигідний. для прикладу - уже тиждень сусіди по будинку здають щодня по 100-200-300 доларів на забезпечення того рівня життя, до якого звикли. автомобільний бізнес стоїть - всі кошти в валюті під матрасом. це приклад середнього "споживача" долара на чорному ринку. вони ж і радять щиро в них не купувати - бо дорого, хай по таких курсах купують "чужі" / панікери. самі ж "держателі" валюти чітко усвідомлюють недалеке падіння. додам, що це люди з 20-річним досвідом на ринку і тісною співпрацею з мінялами.

Що значить "курс невигідний"? Для більшості вигідний курс 1.70, як було коли гривня з'явилася... ну нехай 5. Але нажаль від забаганок людей з досвдом нічого не зміниться. В мене теж є знайомий, з дуже прибутковим бізнесом і звязками, який гроші тримає в гривні (хоча коли відбувся скачок до 12, то був у долларі), але на мою думку доллар по 12 не повернути.

Змінено користувачем Aladdinif
  • Подобається 1
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×