Перейти до вмісту

Каким будет курс 01.04.2024?  

224 користувача проголосувало

Це опитування закрите для нових голосів
  1. 1. Каким будет курс продажи доллара на наличном рынке 01.04.2024? (голосование будет закрыто 10 марта)

    • Менее 36,00
    • 36,00-36,50
      0
    • 36,50-37,00
      0
    • 37,00-37,40
      0
    • 37,40-37,70
    • 37,70-38,00
    • 38,00-38,30
    • 38,30-38,70
    • 38,70-39,00
    • 39,00-39,50
    • 39,50-40,00
    • 40,00-41,00
    • Более 41,00


Рекомендовані повідомлення

Олени стали слишком пугливые.. помните как после выборов многие ждали вниз, но не пошли.. Сейчас вот точно также у людей нет веры в снижение.. 25 бид перешагнули, с приносом по регионам туго, а ниже люди вообще не будут нести, нет смысла снижать бид. Спрос на МБ увеличивается, многие спешат закрыть контракты и сделать покупки в этом году "пока ещё не 30" :), экспортёры продаваться не спешат, новостей от МВФ нет - ситуация зеркалит послевыборную точь в точь. НБУ "старается" удержать курс не выше 24 (как некогда 23), наличка консолидирована и ползёт по локальному дну - разгрузить рынки от быков сможет лишь хороший выброс цены вверх. Как ранее и озвучивал, продолжаю ждать 25.5 на продаже. Вероятно всего, что на след. неделе НБУ вовсе перестанет поливать отдав МБ на растерзание быкам. Но выше 25 на МБ пока не жду :)

Погоджуся, лише дечим доповню...

25 на МБ це 26.50-27.00 на ЧР.

03.12.2015 або далі мараторій або відміна обмежень від НБУ, і в першому і в другому випадку вверх

Ситація як минулого року дзеркальна, але її вирішення не буде як менулорічне, коли все почало горіти пішов вкид від МВФ. Зараз чітко сказано-нєту ручєк, нєту і канфєток.

Наші хлопці-олігархи дотягнули до такого стану який не передбачає спаду! І 25 на МБ я думаю ми побачем ше до грудня, ну а в грудні думаю і 30 буде...

Дай Бог щоб я помилявся. Але дій я не бачу ніяких. Попрошайки, нероби, корупціонери, шарлатани і всюди лише одна халатність. До листопада "вони" хоть це якось тримали під вуалью, але як тільки припинилися обстріли то вуальне помогла...

  • Подобається 5
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Погоджуся, лише дечим доповню..

25 на МБ це 26.50-27.00 на ЧР.

03.12.2015 або далі мараторій або відміна обмежень від НБУ, і в першому і в другому випадку вверх

Ситація як минулого року дзеркальна, але її вирішення не буде як менулорічне, коли все почало горіти пішов вкид від МВФ. Зараз чітко сказано-нєту ручєк, нєту і канфєток.

Наші хлопці-олігархи дотягнули до такого стану який не передбачає спаду! І 25 на МБ я думаю ми побачем ше до грудня, ну а в грудні думаю і 30 буде...

 

Все буде і 25, і 26, на все свій час.

На жаль ми живемо за чужим сценарієм, немає пророка в своїй Вітчизні, поки що...

Проте не вважаю,що в мвф сидять лохі і за гарні оченята дали грошиків, в них є свій план, який не передбачає закінчення фінасування без досягнення мети, тому фінансування для України не перекриють.

ПС олігархів я не вважаю нашими хлопцями, в них на меті лише власний добробут та збагачення.

  • Подобається 5

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Все буде і 25, і 26, на все свій час.

На жаль ми живемо за чужим сценарієм, немає пророка в своїй Вітчизні, поки що...

Проте не вважаю,що в мвф сидять лохі і за гарні оченята дали грошиків, в них є свій план, який не передбачає закінчення фінасування без досягнення мети, тому фінансування для України не перекриють.

ПС олігархів я не вважаю нашими хлопцями, в них на меті лише власний добробут та збагачення.

Та 25 і 26 але я пробую прикинути коли хоть приблизно...

 

  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Да, со сл недели.

  • Подобається 4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

На 14,00 

 

Торги после обеда по доллару пока активны. Курс отсечения на сегодняшнем валютном аукционе - не ниже 23,90. На 14:00 зарегистрировано 273 сделки на сумму 101,12 млн долларов по средневзвешенному курсу 23,9852.

  • Подобається 8
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Да, со сл недели.

Также как с Приватом?

  • Подобається 4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Также как с Приватом?

Если б Беня не завел денюжку с офшорчика, Приват бы уже имел ВА.

  • Подобається 6

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В бюджете 2016 заложен курс с учетом прекращения финансирования от МВФ и снятия вал. ограничений. Но если сеня-петя будут плохо работать улетим в космос...

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×