Перейти до вмісту

Каким будет курс 01.05.2024?  

226 користувачів проголосувало

Це опитування закрите для нових голосів
  1. 1. Каким будет курс продажи доллара на наличном рынке 01.05.2024? (голосование будет закрыто 10 апреля)



Рекомендовані повідомлення

В мене якшо чесно ступор. Ні, бакс я не купляв по 25 навіть і не здавав по 26. Мені це не цікаво. Мене цікавить ринок, торгівля. А ринок сказав твердий СТОП. При плавному підйомі ше йшло якось більш менш. З понеділка стоп! Хто купляв товар чи сировину по 25+ тиждень тому зараз незнають як продавати і очікують, ті хто купляв ше по 23+ тоже чекають бо побачили 26 і хотіли нагрітися.

Тим хто на качелях качається це за манну небесну звичайно.

Але я надіюся і ті і іньші розуміють шо не з добра такий курс зараз.

І якщо дійсно НБУ твердо порізав покупців щоб показати 23.4 це комусь потрібно, і під когось робиться.

Короче, якби була вільна гривня я б зараз її напевне і закріпив, до завтра до обіду. Далі ми напевне почуємо про адмін дії НБУ що до відміни чи продовження 03.12.15 адмінзаборон

  • Подобається 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

                            НБУ повысил курс гривны до 23,65 грн/$

 

 

Национальный банк Украины установил на 3 декабря 2015 официальный курс гривны на уровне 23,6477 грн/$. Таким образом, по сравнению с предыдущим банковским днем, НБУ повысил курс гривны на 19 копеек.

Официальные курсы гривны по отношению к другим валютам установлены на следующем уровне:
 

 

2509,4939 грн за 100 евро

 

3,5432 грн за 10 рублей.

  • Подобається 9

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

:D присоединяюсь, ну даю 23,5 нал.

Давати можна багато чого, а реальність інша. Просто комусь з широким карманом і можливістю порулити, хочеться зрубати трохи капусти на качелях.Ось і їх організовують, інші те ж можуть, головне впіймати підйом а за ним пік.

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Последнее время пишу с мобильного..потерли или нет мои прежние посты.. не вижу...ФСЕ управляется одной Рукой...ну может "Тремя"...кто сомневается минусуйте...а прогноз таков : на то что мы надеемся или верим надо делать наоборот...

  • Подобається 5

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вот, вот курс сбивают для Яценюка под годовой отчёт. И коллега постом выше правильно подметил - курс идёт против ожиданий масс. Кто сможет ответить на вопрос, почему все решили, и ТАК оно и будет, что сейчас нам разгонят курс до 27-30 мы ВСЕ благополучно скидываем бач и откупаем по 25.5? Накрываем поляну на НГ и все счастливы :)

Всё вроде верно, только о 3 ярдах забывать не стоит.Все забыли уже? Думаю нет.Россия так точно.

Змінено користувачем 5131620
  • Подобається 8

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

зная что завтра будет дешевле, многие не выдержат, на таких можем и 24- увидеть...  

  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   2 користувача

×