Перейти до вмісту

Каким будет курс 01.05.2024?  

226 користувачів проголосувало

Це опитування закрите для нових голосів
  1. 1. Каким будет курс продажи доллара на наличном рынке 01.05.2024? (голосование будет закрыто 10 апреля)



Рекомендовані повідомлення

Гість

Посміялися?

А тепер: нафта -енергетика. Енергетика-металургія. Металургія-експорт. Зерно-енергетика-експорт. Вловили хід думок?

Так. Як нафта буде вища ціна гривні підніметься. Плюс до того всього дама в валянках обмовилася по Фрейду про те, що вона РАДИТЬСЯ з головою РЦБ.

Ще нічого не зрозуміло?

Відкрийте графіки нафта-рубль-долар-гривня.

Завтра ще ідемо вниз.

Не розумію та не бачу поки, що позитиву.. гривня поки + - на тих самих показниках ( попердній мінімум не пробили, 26.4 - 26.5  на продаж ), міжбанк 25, сподіваюсь, що не підем далі до кінця тижня.

Я буду дуже радий якщо гривня зміцніє, але зараз Ми можемо як зміцнитись  так і піти на 27. Особисто для мене буде показова якщо міжбанк впаде нижче 24.5 або нал проб*є спротив на графіку та знизиться нижче попередніх мінімумів , тоді можливе зміцнення, але знов таки, від падіння одразу маєм піти на коррегування вгору.

Сподіваюсь, що Ви будете праві але пильність не втрачаю.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Конец месяца,проплаты-ото и все падение.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Не розумію та не бачу поки, що позитиву.. гривня поки + - на тих самих показниках ( попердній мінімум не пробили, 26.4 - 26.5 на продаж ), міжбанк 25, сподіваюсь, що не підем далі до кінця тижня.

Я буду дуже радий якщо гривня зміцніє, але зараз Ми можемо як зміцнитись так і піти на 27. Особисто для мене буде показова якщо міжбанк впаде нижче 24.5 або нал проб*є спротив на графіку та знизиться нижче попередніх мінімумів , тоді можливе зміцнення, але знов таки, від падіння одразу маєм піти на коррегування вгору.

Сподіваюсь, що Ви будете праві але пильність не втрачаю.

Якщо не зрозуміли, і побачите сьогодні на МБ зміцнення грн то гляньте потім курс нафти, можете ще глянути заодно потім ціни зернових і металу ;)

Нафта була 27 ми прибили 25+ на МБ (пік за остані півроку)

Зараз нафта пішла вверх.

І якщо тенденція збережеться буде відповідна реакція на МБ.

Доречі різниця між ЧР і МБ замітили як скоротилася? З майже 3 грн до 1.50 грн на продажі бакса

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Якщо не зрозуміли, і побачите сьогодні на МБ зміцнення грн то гляньте потім курс нафти, можете ще глянути заодно потім ціни зернових і металу ;)

Нафта була 27 ми прибили 25+ на МБ (пік за остані півроку)

Зараз нафта пішла вверх.

І якщо тенденція збережеться буде відповідна реакція на МБ.

Доречі різниця між ЧР і МБ замітили як скоротилася? З майже 3 грн до 1.50 грн на продажі бакса

Угу..Только вот была она не так давно 45 и 50 - гривна стояла на месте.И рупь скакал как припадочный. А тут вдруг корреляцию ищем. Нет ее. По весне посчитать пытался - корреляция гривна - рубль почти независимо

  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Сегодня в Багдаде всё спокойно)) НБУ на страже МБ, ждем 24.6//24.8.

http://ubr.ua/finances/exchange-market/bankiry-rasskazali-o-novom-kurse-dollara-i-ojidaniiah-ot-nbu-376666

  • Не подобається 4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Якщо не зрозуміли, і побачите сьогодні на МБ зміцнення грн то гляньте потім курс нафти, можете ще глянути заодно потім ціни зернових і металу ;)

Нафта була 27 ми прибили 25+ на МБ (пік за остані півроку)

Зараз нафта пішла вверх.

І якщо тенденція збережеться буде відповідна реакція на МБ.

Доречі різниця між ЧР і МБ замітили як скоротилася? З майже 3 грн до 1.50 грн на продажі бакса

 

Хватит эту мантру уже повторять и искать связь там где её нет. Бурый уже 100500 раз выкладывал графики рубля-гривный. Связи нет от слова совсем. 

Если вы хотите подгонять задачку под ответ - то это другое дело. Но в этот раз, увы видим межбанк, видим наличку - за последние два дня стоим на месте железно. Хотя рубль уже гулял туда-сюда на 5 руб. по отношению к доллару.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

я думаю корреляция в том что для олиХархов который выходци из РФ работая у нас видя что там курс выше заводят валюту не к нам,

а туда

вот мы и просели на мелком ручейке =\ корреляция есть, но специфическая

  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

я думаю корреляция в том что для олиХархов который выходци из РФ работая у нас видя что там курс выше заводят валюту не к нам,

а туда

 

А вот тут стало очень смешно, простите.

Кто это к нам валюту заводил?????

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Сегодня в Багдаде всё спокойно)) НБУ на страже МБ, ждем 24.6//24.8.

http://ubr.ua/finances/exchange-market/bankiry-rasskazali-o-novom-kurse-dollara-i-ojidaniiah-ot-nbu-376666

пока межбанк с Вами не согласен 

  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А может посчитать объем мб за январь и сравнить его с 15 годом? Не думаю что за 2 дня завалят валютой.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×