Перейти до вмісту

Каким будет курс 01.05.2024?  

226 користувачів проголосувало

Це опитування закрите для нових голосів
  1. 1. Каким будет курс продажи доллара на наличном рынке 01.05.2024? (голосование будет закрыто 10 апреля)



Рекомендовані повідомлення

А в чому сенс:
1. Бєні перекривати кран?
2. Державі тупо відбирати і розвалювати працюючий, прибутковий і популярний сервіс?

В обох випадках Ж буде така, що мало не здасться, при чом обом сторонам.

Я думаю, що якщо хтось там з кимось про щось і домовиться - то простий народ нічого не помітить і не відчує.

Змінено користувачем igorsolop
  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

:huh: А доллар в Украине все валиться и валиться .

Змінено користувачем 2000

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Кто то с елками , а кто то с матрасом .

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 час назад, Binimovich сказал:

На конец 2013-го был на 100% в баксе, ни один мой банк не лопнул, в которых храню деньги.

Резюме по 2016-му году: по отношению к гривне  + 5% годовых по депозитам + 10 % на разнице курса на начало года и конец. Что еще надо для счастья?

по депозитной доходности  понятно.    А  вот  по курсовой разнице,  не знаю на какие курсы  Вы ориентировались,    но   если ориентироваться на    курсы  здешних операторов  на 31 декабря  ,   то  если у Вас  курсовая разница 10%,  то  свой   годовой бюджет  Вы закрываете по курсу  28,16  ? ;) 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Який сенс згадувати тут те, про що йшла мова в закритій гілці? Ви або розкажіть в чому суть, або продовжуйте обговорювати там в платній темі. А то виглядає наче дівчатка в пісочниці зробили "сєкрєтікі" і "Цій подружці покажу, а тій - ні."

  • Подобається 12
  • Не подобається 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Только что, igorsolop сказал:

Який сенс згадувати тут те, про що йшла мова в закритій гілці? Ви або розкажіть в чому суть, або продовжуйте обговорювати там в платній темі. А то виглядає наче дівчатка в пісочниці зробили "сєкрєтікі" і "Цій подружці покажу, а тій - ні."

Дружище , секретов нет. У меня нет возможности писать за деньги в платном разделе, я пишу бесплатно и здесь. И пишу в одном случае, когда уверен в собственных прогнозах. 

 

  • Подобається 5
  • Не подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Для себе вирішив: якщо до Нового року не буде різкого подорожчання курса доллара до 28 і вище (як тут прогнозує більшість і в чому я дуже сумніваюсь) - то з нового року перестаю брати участь в цій темі. Тому що це в черговий раз докаже, що гріш ціна таким вгадуванням.

  • Подобається 8

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×