Перейти до вмісту

Каким будет курс 01.05.2024?  

226 користувачів проголосувало

Це опитування закрите для нових голосів
  1. 1. Каким будет курс продажи доллара на наличном рынке 01.05.2024? (голосование будет закрыто 10 апреля)



Рекомендовані повідомлення

5 минут назад, Filibuster сказал:

Могу завтра уже продать па 28. Зачем ждать конца недели?

:D

Лучше бы купить)))

  • Подобається 3
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 минуту назад, reliz сказал:

Лучше бы купить)))

Неее.. мне пока так дорого не нада B)

  • Подобається 8

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 часа назад, Texhokpat сказал:

Вывод мой таков: сейчас затишье перед грандиозной бурей, которая будет покруче 14 года. И новые ориентиры на конец следующего года будут между 40 и 60 гривнами за доллар.

Ну то сильно пессимистично, между 40 и 60грн за долл, думаю, что где то в районе 30-35 будет

  • Подобається 1
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 минут назад, Dazdranagon сказал:

Ну то сильно пессимистично, между 40 и 60грн за долл, думаю, что где то в районе 30-35 будет

30 вы увидите уже в январе

  • Подобається 4
  • Не подобається 4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
13 часа назад, Кремень сказал:

Пройшла ще неділя після того що я писав. Знову повернувся як і обіцяв.  Ну що подивилися? І що скажете?  Таки я був правий бо по регіонам аже купують дорожче. А до кінця неділі і в столиці купівля доллару буде вже значно вище. 

Власне на скільки я памятаю Ваше повідомлення то там йшлось трохи про довший період, в трохи про інші цифри ніж 27,3 які є в нас на момент. Власне і поясню свою фразу про записав. Це не образа Вам чи натяк на те що я з Вами не погоджуюсь. Я неодноразово пропонував Шановній Адміністрації прикрутити до функціоналу форуму статистику по вдалих прогнозах для більшої обєктивності оцінки діяльності формчан. Але.... Тому я взявся вести такі записи для себе, по тих хто мене зацікавивив. По кожному кого веду (по мірі можливості, зараз особо нецікава мені гілка стала) не скажу нікому, а взагальному нема НІКОГО хто б відірвасвя від статистичного вгадування 50%. Так ті хто по тренду кажуть що буде дорожчати я не беру до уваги, тільки тих хто каже на тижні буде хх.хх. 

  • Подобається 4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

вот то что сейчас выходить из свободной гривны в более спокойную гавань нужно. это и так понятно. но вот то что профит будет,мне чесно говоря не ясно. для того чтобы иметь профит,мало купить у.е. надо их сдать и откупить дешевле. чтоб в итоге баксов получилось больше,а просто купить сейчас так это сохранить свои сбережения,а не выйти в профит. и второе здесь конкретно указывают, что КОНКРЕТНО НА ЭТОЙ НЕДЕЛЕ  будет 28+. вот откуда такие данные,что хлынет столько гривны,чтоб за несколько  дней нагнать курс? вот именно сейчас, а не после праздников и далее. 

  • Подобається 9

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×