Перейти до вмісту

Каким будет курс 01.04.2024?  

224 користувача проголосувало

Це опитування закрите для нових голосів
  1. 1. Каким будет курс продажи доллара на наличном рынке 01.04.2024? (голосование будет закрыто 10 марта)

    • Менее 36,00
    • 36,00-36,50
      0
    • 36,50-37,00
      0
    • 37,00-37,40
      0
    • 37,40-37,70
    • 37,70-38,00
    • 38,00-38,30
    • 38,30-38,70
    • 38,70-39,00
    • 39,00-39,50
    • 39,50-40,00
    • 40,00-41,00
    • Более 41,00


Рекомендовані повідомлення

До кінця цього року думаю буде повільне зростання курса долара з пришвидшеним ростом на початку кожного місяця  і невеликими відкатами  . Драйверів для швидкого росту немає : 1 Пересічні українці будуть все більше витрачати на комунальні платежі з приходом холодів 2 Бізнес навчений валютними качелями буде скупляєти валюту на локальному дні і до певних рівнів 3. З банківської системи гривня теж одномоментно не появиться . Курс гривні більше 30 за долар може досягти при форс-мажорних чинниках : 1 Політичній кризі в краіні 2 . Ескалації воєнних дій  в краіні 3.Геополітичній кризі в світі . 

  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
51 минуту назад, orest777 сказал:

Павло, Вам (1) важливо хто пише, чи таки що пише? Чому Ви вважаєте, що у Гігантів не можна щось (2) питати чи просити пояснити або детальніше щось обгрунтувати? Невже щось пояснювати має тільки Боб Губка (взяв для прикладу, він найбільше тут віддувається за свої слова і прогнози)? Вчорашні твердження про паніку, 27, серйозність руху і тд були, вони виявилися трохи хибними. Можна ж попросити детальніше обгрунтувати, щоб зрозуміти, чому так не сталося, де збій а де аргументи, на які вартує далі звертати увагу. (3) А Гіганти мусять тут зявлятися. Я не думаю, що тільки підписщики гарантують достатній фінансовий ефект інтернет ресурсу. Лічильник відвідувань, від чого залежить кількість реклами і кошти за неї (а мабуть саме це той не останній струмок фінансів), накручує (4) "пісочниця" і сотні тисяч випадкових чи системних читачів, які не зареєстровані навіть. (5) А зявлятися ці читачі будуть тоді, коли буде що читати і у вільному доступі. Ну, це моя думка, може я і помиляюся.

1 - мне важно кто пишет и что он пишет, именно в связке "автор-мысль". Много форумчан, уровень мыслей и ценность информации, которую они доносят, ОЧЕНЬ разные.

2 - иногда это делать бессмысленно. Причины разные, от банального ответа "нет времени" до вполне правдоподобного "просто опыт, объяснить трудно". Мне кажется Вы тоже пишете столько текста только на первых порах, потом формулировки станут более лаконичными.

3 - абсолютно не обязаны. Кому нужна полная информация и точные ответы - есть платная подписка, в чате можно поспрашивать напрямую, бесплатно работать и советовать - это путь в никуда.

4 - уже не первый раз Вы используете слово "песочница", которым я назвал бесплатную часть форума. Мелочь, а приятно ;)

5 - платная подписка - это политика ресурса, мы все здесь гости, хотя я тоже ранее писал, что на подписку форумчане попадают исключительно через бесплатную часть форума, которую администрации и надо делать более интересной и привлекательной.

  • Подобається 7

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Откат-откатом, но МБ сегодня продолжил рост с 5 коп в пятницу до более 15-ти в понедельник. А откат конечно, это ж какая разница была с МБ? У нас 70-80 коп.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
26 минут назад, pavel159 сказал:

1 - мне важно кто пишет и что он пишет, именно в связке "автор-мысль". Много форумчан, уровень мыслей и ценность информации, которую они доносят, ОЧЕНЬ разные.

2 - Мне кажется Вы тоже пишете столько текста только на первых порах, потом формулировки станут более лаконичными.

+1, полностью согласна

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Mozart сказал:

А вот вся ситуация с подскоком - это всего лишь результат того, что пружина, которую долго сжимали, начинает распрямляться. 

Маэстро, разложите, пжл, по подробнее: что это за пружина, и кто ее сжимает-разжимает. В дальнейшем, отслеживая этих "сжимальщиков" и их механизмы сжимания можно будет принимать собственные более "осознанные" решения. Заранее извиняюсь возможно за "детский" вопрос

  • Подобається 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, Mozart сказал:

И... чтобы все понимали,  в Бюджет обычно закладывают ПОНИЖЕННЫЙ курс. Чтобы потом проще было выполнить. 

Полностью согласен с тем, что  бюджет всегда в Украине принимали с занижением курса зеленого. Поэтому цифра 30 - это не фантастика, какая-то, а вполне сбыточное число. 

Змінено користувачем Jilane2
  • Подобається 3
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×