Перейти до вмісту

Каким будет курс 01.05.2024?  

226 користувачів проголосувало

Це опитування закрите для нових голосів
  1. 1. Каким будет курс продажи доллара на наличном рынке 01.05.2024? (голосование будет закрыто 10 апреля)



Рекомендовані повідомлення

47 минут назад, vovkin18 сказал:

И еще совет пишущим прогнозы- пишите с цифрами и желательно с датами. И чур "БУДЕ КОЛИВАТИСЬ" не писать. :D

Бесплатные прогнозы - БЕСПЛАТНЫЕ прогнозы :)
А вообще, сейчас гораздо полезней следить за курсами в разделе "Нюансы наличного валютообмена" и комментариями Lasvegas'a  в теме "Межбанк". Ну и конечно же, за сводками курсов и комментариями в чате
А прогнозы... это так, синоптика :)

  • Подобається 4
  • Не подобається 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

На 1.10  прогнозирую  26.3-26,6. Я так думаю/Мимино/

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 часов назад, tosssha сказал:

Да, сейчас тренд на падение гривны к доллару, но что бы Вы правильно понимали ситуацию - разворотная фигура в данной ситуации указывает на высокую вероятность коррекции на растущем рынке... Если взять за основу Фибоуровни, то ближайшие поддержки на наличке по бидам (покупкам) Киева - это 26,17 и 26... Может еще раз повторюсь, но ниже 26 Пока в сентябре не жду... Ну и для зависших в бумаге (т.е. в гривне) напоминаю - рынок ВСЕГДА дает второй шанс... надеюсь понимаете о чем я...

В січні 27.6 на міжббаку,наразі 26.05,8 місяців ревальвації і декілька тижнів девальвації,це по вашому тренд падіння гривні???Як тільки НБУ спродасть заплановану суму і буде свисток то на налі 26 проскочать і не помітять.Якби в нашій країні чорний ринок був би некерований і безприбутковий(для певних осіб),то цю лавочку давно прикрили.Наразі маємо деяке послаблення збоку "смотрящих" від МВФ,чим скористались підручні мами Лєри,щоб відбити відпустки та впарити всім стражденним як можливо дорожче вічнозелений 

  • Подобається 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
26 минут назад, Боб Губка сказал:

В січні 27.6 на міжббаку,наразі 26.05,8 місяців ревальвації і декілька тижнів девальвації,це по вашому тренд падіння гривні???Як тільки НБУ спродасть заплановану суму і буде свисток то на налі 26 проскочать і не помітять.Якби в нашій країні чорний ринок був би некерований і безприбутковий(для певних осіб),то цю лавочку давно прикрили.Наразі маємо деяке послаблення збоку "смотрящих" від МВФ,чим скористались підручні мами Лєри,щоб відбити відпустки та впарити всім стражденним як можливо дорожче вічнозелений 

На когда ждать Ваши 24,50? Желательно, плюс-минус месяц...

  • Подобається 6
  • Не подобається 6

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 час назад, Медведи и Быки сказал:

А чим Саакаашвілі може вплинути  на курс ? Навіщо ви його взагалі до уваги берете поданній темі ? 

Я трошки пожартував, взагалі мав на увазі те, що писав недавно тут про попит на валюту

Але і політика зараз може зіграти не останню роль. 15 вересня збираються регіональні штаби і активи однієї далеко не останньої політ сили, за кілька днів підтягнуться і інші.

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Mozart сказал:

Хорошо написано, от души плюсанул. 
Особенно согласен с выделенным жирным. 

Значить буде точно..)

По прогнозу:) Голосувалка тут показує, що як правило перемагає курс, рівень, на 2-3 сходинки вище від рівня, який набрав максиальний відсоток голосів. Навіть зараз можна глянути і все побачити:rolleyes:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
13 минуты назад, Василь-Рівне сказал:

Дивно, коли такий шановний чоловік займається звичайнісінським тролизмом простих форумчан, Потрольте кращє гігантів, ну Нірвану, наприклад з її за 30-ть в лютому - березні. :angry:

Дивно, коли людина у віці робить зауваження, та ще й звинувачує невідомо у чому, навіть не зрозумівши, ЩО саме я мав на увазі.

По-перше, я не займаюсь тролінгом. 
По-друге, я на повному серйозі запитав. Боб Губка, який, як і я, займається теханалізом, і мені була цікава його думка.

Не треба все примітизувати і робити поспішні висновки. 

  • Подобається 5
  • Не подобається 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 минуты назад, Василь-Рівне сказал:

Він свою думку викладав і писав цифри та дати. Ок, без проблем, будемо вважати, що я помилився. Перепрошую. Можливо Боб Губка сам прокоментує Ваш допис.

Ви АБСОЛЮТНО ТОЧНО помилилися щодо мене, навіть не сумнівайтеся.

Я пам'ятаю, ЩО саме писав Боб Губка. Але ті його очікування не справдилися вже. Тому мені насправді цікаво, ЯК він змінив свій прогноз.
До речі, якщо є сумніви щодо серйозності мого запитання, раджу глянути гілку Forex Today (вона відкрита), там ми з ним дискутували щодо курсу евро/долара.

  • Подобається 1
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

На следующую неделю: Рост на МБ  +50 коп. Никаких откатов...

Змінено користувачем Serg1982
  • Подобається 4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×