Перейти до вмісту

Каким будет курс 01.05.2024?  

226 користувачів проголосувало

Це опитування закрите для нових голосів
  1. 1. Каким будет курс продажи доллара на наличном рынке 01.05.2024? (голосование будет закрыто 10 апреля)



Рекомендовані повідомлення

2 часа назад, orest777 сказал:

Я мав на увазі не просту констатацію надлишку пропозиції на готівці, а саме ДЖЕРЕЛО цієї пропозиції!!! Бо якщо ця пропозиція не з МБ, а з матрасів на закупи чи від заробітчан - це одна справа і один розвиток подій, а якщо з МБ і не спекулятивна а конюнктурна (саме це описував вчора) - то це зовсім інше. В такому разі ця пропозиція буде, не залежно від ціни, і протриває вона до кінця місяця. І тоді ми маємо шанс побачити навіть знову курс на готівці нижче МБ, експортери будуть здавати для життєзабезпечення, а знайдуться банки, які захочуть повернути цю валюту на МБ і заробити на цьому. Очевидно, що мова не йде про повернення до 26 чи нижче, але готівка може стати дешевшою за МБ.

Тобто, думати і аналізувати інколи значно ефективніше, ніж зверхньо-агресивно п...ірїнами павичевими мірятися. Ось, наприклад, готівка і МБ вже зрівнялися, станом на зараз і готівка рости не хоче, а міжбанк зупинятися не збирається.

Всім гарного дня і вдалих вихідних.

Якось заплутано..) А взагалі, з наступного тижня чекаю на здійснення свого прогнозу, а саме похід під 26, цьому має сприяти кінець місяця, кварталу, ну і по траншу мала б бути  якась інформація.

  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 минуту назад, 2000 сказал:

Доллар в мире падает , а в Украине растёт ( че за дела , не порядок ) :scratch_one-s_head:

Не доллар растет, красивая дешевеет

  • Подобається 4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 минуту назад, мегамозг сказал:

Не доллар растет, красивая дешевеет

И доллар дешевеет в мире .( это я по рабочесельскоколхозному выразился , извеняйтэ ):thank_you2:как такое может быть ?

Змінено користувачем 2000

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 минут назад, 2000 сказал:

И доллар дешевеет в мире .( это я по рабочесельскоколхозному выразился , извеняйтэ ):thank_you2:как такое может быть ?

Ну тогда я куплю бакс в Мире и продам его в Украине ( тем самым обрушу рынок Украины ):cray:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 минуты назад, 2000 сказал:

Ну тогда я куплю бакс в Мире и продам его в Украине ( тем самым обрушу рынок Украины ):cray:

Извините..что вмешиваюсь..в Вашу идиллию общения самим с собой...))

А в мире..Вы бакс за что покупать собираетесь?? :)

Змінено користувачем nord555a
  • Подобається 5

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Только что, nord555a сказал:

Извините..что вмешиваюсь..

А в мире..Вы бакс за что покупать собираетесь?? :)

За лиру , за рубли , за злотый ( мало что валют )

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я - за! Покупайте там и продавайте здесь! 

  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 минут назад, 2000 сказал:

За лиру , за рубли , за злотый ( мало что валют )

Но Вы же заберёте гривну с рынка Украины..купив лиру ..рубли..и злотый ..Следовательно доллар упадёт в цене..И когда вернётесь ..чтобы продать доллар..то продадите его дешевле..чем купили в мире :) ..при этом ничего не заработаете..и свою мечту..(обрушить рынок))..тоже не осуществите :)

  • Подобається 4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

что-то НБУ корректирует потихоньку наверх, рынок среагирует

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 часов назад, nord555a сказал:

Извините..что вмешиваюсь..в Вашу идиллию общения самим с собой...))

А в мире..Вы бакс за что покупать собираетесь?? :)

А в Украине его продать не получится.. Нет свободного рынка .Межбанк это условный рынок..А вот деньги заробитчан ,по разным оценкам от 3 до 7 лярдов в год с лихвой перекрывают дефицит торгового баланса и по осени ,после закрытия сезона, еснно их поступление много больше..как мне кажется и вроде как доллар должен падать.. Но.. Момент резкого уменьшения после выплеска явно приводит к росту.ну поскольку прогноз думаю будет + 10 - 20 копеек к след. Пятнице. Нал подтянется чуток позже и  уйдет подальше от мебанка через недели 3, не раньше..

  • Подобається 2
  • Не подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×