Перейти до вмісту

Каким будет курс 01.04.2024?  

224 користувача проголосувало

Це опитування закрите для нових голосів
  1. 1. Каким будет курс продажи доллара на наличном рынке 01.04.2024? (голосование будет закрыто 10 марта)

    • Менее 36,00
    • 36,00-36,50
      0
    • 36,50-37,00
      0
    • 37,00-37,40
      0
    • 37,40-37,70
    • 37,70-38,00
    • 38,00-38,30
    • 38,30-38,70
    • 38,70-39,00
    • 39,00-39,50
    • 39,50-40,00
    • 40,00-41,00
    • Более 41,00


Рекомендовані повідомлення

В 24.01.2018 в 20:29, Боб Губка сказал:

Зроблять нашим атятя і гривня своє нажене(вже стартанула),а так як я писав:бакс цього року буде в прольоті

Ось як смачне атятя Петрушці в Давосі впливає на наш валютний ринок:)

Змінено користувачем Боб Губка
  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Після насиченого дня і келиха вина власного виробництва,вирішив все що коїться на валютному ринку тверезо оцінити:міжбанк закрився 47 на 49.5;сьогодні тільки субота,а чорний ринок в більшості міст світить на продаж 20-25(що мене дуже радує);коррахунки зросли до історичних максимумів(хоча вони не завжди є орієнтиром,але історичний максимум);на багатьох сайтах пропозиції на продаж переважають над покупкою в рази,все складається для фінального акорда,потрібно лише з понеділка піти в ріст на міжбанку і буде вишенька на порошеновському торті:)Як вам сюжет,мені до вподоби

  • Лайк 1
  • Не розумію 1
  • Сумно 1
  • Подобається 7

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година тому, Боб Губка сказав:

Після насиченого дня і келиха вина власного виробництва,вирішив все що коїться на валютному ринку тверезо оцінити:міжбанк закрився 47 на 49.5;сьогодні тільки субота,а чорний ринок в більшості міст світить на продаж 20-25(що мене дуже радує);коррахунки зросли до історичних максимумів(хоча вони не завжди є орієнтиром,але історичний максимум);на багатьох сайтах пропозиції на продаж переважають над покупкою в рази,все складається для фінального акорда,потрібно лише з понеділка піти в ріст на міжбанку і буде вишенька на порошеновському торті:)Як вам сюжет,мені до вподоби

цікавий варіант і цілком реальний, але я думаю, що з понеділка все таки потанцюємо ближче до цифри 28

  • Лайк 1
  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
59 минут назад, Боб Губка сказал:

Після насиченого дня і келиха вина власного виробництва,вирішив все що коїться на валютному ринку тверезо оцінити:міжбанк закрився 47 на 49.5;сьогодні тільки субота,а чорний ринок в більшості міст світить на продаж 20-25(що мене дуже радує);коррахунки зросли до історичних максимумів(хоча вони не завжди є орієнтиром,але історичний максимум);на багатьох сайтах пропозиції на продаж переважають над покупкою в рази,все складається для фінального акорда,потрібно лише з понеділка піти в ріст на міжбанку і буде вишенька на порошеновському торті:)Як вам сюжет,мені до вподоби

Якщо озирнутись в минулий рік, січень, то так і було. Після пробою рівня 28 пішов відскок десь на 28.15-25 він був не тривалий, потім посипались вниз. Але то був минулий рік і в Давосі був чіткий месидж, про співпрацю і подальші транші, зараз маємо невизначеність і ще багато іншого...

  • Лайк 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

мое мнение. так как нбу повысил учетную ставку на этой неделе. гривна будет укрепляться пару недель копеек на 80. увидим курс 28. далее уже в феврале, первой его половине - снова вверх

  • Хаха 1
  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Думаю, що точно ніхто не знає, що буде через тиждень.

Тут справа в інформації яку будуть вбивати в потрібні "голови" і настроях. Якщо зайва грн. піде в "держ. бумаги" далі 29 вже не підемо цієї зими. І на цьому тижні, що був ми всі бачили "локальний максимум", саме найцікавіше почнеться ближче до осені.

Змінено користувачем nomer
  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
14 часов назад, пао сказал:

цікавий варіант і цілком реальний, але я думаю, що з понеділка все таки потанцюємо ближче до цифри 28

Те що гривня продовжить зміцнюватись,в мене не викликає сумнівів,хто не має часу оперативно реагувати на незначні коливання,може спокійно сидіти в гривні,а для групи швидкого реагування з понеділка потрібно бути на низькому старті і добре слідкувати за наперсточником.

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 часа назад, agenda сказал:

мое мнение. так как нбу повысил учетную ставку на этой неделе. гривна будет укрепляться пару недель копеек на 80. увидим курс 28. далее уже в феврале, первой его половине - снова вверх

В Киеве уже продают по 28,15. 

  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×