Перейти до вмісту

Каким будет курс 01.05.2024?  

226 користувачів проголосувало

Це опитування закрите для нових голосів
  1. 1. Каким будет курс продажи доллара на наличном рынке 01.05.2024? (голосование будет закрыто 10 апреля)



Рекомендовані повідомлення

Только что, Перес де Куэльяр сказал:

Дозвольте поцікавитись , А, а там де платно, там краще дають прогнози ? Чи нема різниці.

Вариант 1: оформите подписку на 1 месяц и сделаете вывод для себя самостоятельно.

Вариант 2: пролистайте ветку на несколько десятков страниц назад - там это всё неоднократно уже обсуждалось.

  • Подобається 5
  • Не подобається 9

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
30 минут назад, Перес де Куэльяр сказал:

Дозвольте поцікавитись , А, а там де платно, там краще дають прогнози ? Чи нема різниці.

Там нужно в чате следить за инфой, не отрываясь. Особенно за Вегасом, от него самая ценная инфа.

Большой минус: чат в смарте смотреть не удобно, особенно, если крутить назад. 

Но... смотря у кого какие цели, каждый решает сам для себя.

В конце дня опять МБ штормит) Такое впечатление, что кто-то гонит вверх и хочет слиться по 27,5, а может и выше

Змінено користувачем kmk
  • Лайк 2
  • Дякую 1
  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
16 минут назад, kmk сказал:

Там нужно в чате следить за инфой, не отрываясь. Особенно за Вегасом, от него самая ценная инфа.

Большой минус: чат в смарте смотреть не удобно, особенно, если крутить назад. 

Но... смотря у кого какие цели, каждый решает сам для себя.

В конце дня опять МБ штормит) Такое впечатление, что кто-то гонит вверх и хочет слиться по 27,5, а может и выше

То може в нас тут свій  чат ,щоб реагувати на рухи і діяти як кожен сам забажає . Так все йде по плану ,повторюватись не буду ,ціль 27.50 готівка ,МБ трохи нижче ,потім можемо поговорити про відкат..

  • Лайк 1
  • Хаха 1
  • Подобається 9
  • Не подобається 4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, Pavel159 сказал:

 

НБУ сливает. Пора и нам?

По логике обывателя, это знак серьезных намерений, что сИчас на >27 будут тормозить.
Поэтому, рост на 27,5 временно отменяется. Успогойтесь.

  • Хаха 1
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 минут назад, 200314 сказал:

По логике обывателя, это знак серьезных намерений, что сИчас на >27 будут тормозить.
Поэтому, рост на 27,5 временно отменяется. Успогойтесь.

В мене трохи інша думка ,що від цих примірянь останнього часу курс йде вгору ,але Ваша теж  приймається. Ось писав трохи раніше 
 

26 июля 2018, 19:39
 
Сьогодні ЧР добре відірвався від МБ, десь на 20-40 коп., що може спровокувати додатково спекулятивний попит на безготівковий доляр, для перетоку на готівку через каси банків, де курс є вищим.Як трохи раніше писав, попит на готівці ще буде тривати принаймні три тижні з зупинками, та мікровідкатами поки гривневі депотримачі з великими сумами будуть відкуплять, та цим розганяти курс доляра вгору.Друга половина серпня буде більш спокійною, та вдалою для НБУ спробувати гойднути валютний ринок на зниження, для поповнення зеленого в закрома якраз перед виплатами боргів напочатку вересня.Гадаю що зараз є всі шанси ЧР зрости на позначку 27.30 — 27.50 незважаючи на МБ і від цих цифр, можливо ринок трохи заспокоється, та будуть спроби злити валюту для заробітку на гойдалці в надії відкату на 27, Нижче 27 ніхто ризикувати вважаю що не буде.Це такий варіант, якщо НБУ жорстко не втрутиться та не зіб"є курс безготівки задоволняючи всіх бажаючих купити «зелене» щастя.От така може виникнути картина, якщо не буде якихось додаткових негараздів на валютному ринку. Така моя думка., а як буде побачимо.
Змінено користувачем Перес де Куэльяр
  • Лайк 1
  • Подобається 1
  • Не подобається 4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Как следствие роста курса уже полным ходом пошел рост цен на импорт, и не на 3% (с 26,2 на 27), а на 7-8% и более (т.е., с условных 26,2 на условные 28-28,3). Инфляция, летом, когда по продажам и так мертвый сезон, оно кому-то было надо?

Змінено користувачем 200314

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
56 минут назад, Mozart сказал:

Еще нужен срок действия и CVV-код (желательно). 

А если серьезно: Вы, по-моему, читая ЭТУ ветку, видели, что я часто тут и пишу, и комментирую, и на вопросы отвечаю.

Корона не падает, потому как нет ее у меня. И никогда не было.
А Ваш тон на будущее - умерьте. Я вижу, не только меня он покоробил.

Я же - буду писать в этой ветке и без просьб. Обещаю.

Пан Моцарт оцiнку дасте подiям  на валютному ринку? 

  • Лайк 1
  • Подобається 4
  • Не подобається 4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×