Перейти до вмісту

Каким будет курс 01.04.2024?  

224 користувача проголосувало

Це опитування закрите для нових голосів
  1. 1. Каким будет курс продажи доллара на наличном рынке 01.04.2024? (голосование будет закрыто 10 марта)

    • Менее 36,00
    • 36,00-36,50
      0
    • 36,50-37,00
      0
    • 37,00-37,40
      0
    • 37,40-37,70
    • 37,70-38,00
    • 38,00-38,30
    • 38,30-38,70
    • 38,70-39,00
    • 39,00-39,50
    • 39,50-40,00
    • 40,00-41,00
    • Более 41,00


Рекомендовані повідомлення

15 минут назад, kmk сказал:

Не очень понимаю: 14 есть, нужно отдать 6. Зачем продавать, ведь хватает? На 6 скупляться никто не будет, думаете?

Эффект в смысле доллар дальше вниз?

На это хватает, но есть и другие потребители бюджетной гривны. Эффект - да, доллар вниз, пока... Это мое мнение...

  • Дякую 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
30 минут назад, nemaks сказал:

Сегодня привлекли 610 млн грн. Завтра погашать более 6 млрд грн (с %). На 1 ноября на счетах правительства было 14 млрд грн. Вот и получается, что либо завтра будут продавать доллар, либо попозже и постепенно. Но для курса эффект один и тот же...

Или наоборот :) 

6 ярдов пойдёт на покупку доллара :shock:

  • Лайк 1
  • Хаха 1
  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
26 минут назад, nemaks сказал:

Сегодня привлекли 610 млн грн. Завтра погашать более 6 млрд грн (с %). На 1 ноября на счетах правительства было 14 млрд грн. Вот и получается, что либо завтра будут продавать доллар, либо попозже и постепенно. Но для курса эффект один и тот же...

Цитата

 В понедельник рынок  оказался перенасыщен валютой. Доллар копили в ущерб гривневой ликвидности в расчете на пролонгацию сезона репатриации дивидендов нерезидентами, а также в ожидании намеченного на 07 ноября масштабного погашения Минфином гривневых ОВГЗ, в результате на рынок попадет до 5,0 млрд. грн. ликвидности, способных с одной стороны устранить текущий дефицит нацвалюты, с другой, возобновить репатриацию конвертированной с СКВ части этой гривневой ликвидности (не секрет, что значительная часть ОВГЗ принадлежит «варягам»). В контексте глобального исхода западных инвесторов из рынков стран emerging markets, ожидания «внеочередной» волны репатриации денег нерезидентами небеспочвенны. дС.

Мені здається  що  ринок  завтра  може перевернутись . Я наводив статтю трохи вище в якій говориться що валюта Мінфіна вже в ЗВР, тобто  потреби  Уряду в гривні не буде. Регулятор  сьогодні  відкупив надлишок  на мб менше  ніж  учора , перекос в пропозиції  доляра  зменшився. Готівка  на  вечір відскочила, це є сигналом , що нижче поки не бажають  і готова підтримати  початок  зростання   безготівкового на мб . Це власна думка, але як  діятиме регулятор завтра побачимо. 

  • Лайк 3
  • Подобається 3
  • Не подобається 13

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
57 минут назад, Lasvegas сказал:

Или наоборот :) 

6 ярдов пойдёт на покупку доллара :shock:

Завтра-послезавтра увидим. Я уже писал, по моим расчетам выплаты по этим ОВГЗ получат банки, в основном госбанки...валюта у них уже есть...и валютных ОВГЗ в этот раз разместили на сумму чуть более 20 млн дол....

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
27 минут назад, Mozart сказал:

Если позволите, я Ваш текст разберу построчно. Сразу уточню: никаких подколок с моей стороны НЕТ и в принципе БЫТЬ НЕ МОЖЕТ. Чисто по сути.

1. Мені здається  що  ринок  завтра  може перевернутись . 
Это нельзя исключать, потому что:
курс ниже 28-и - очень сладкий на момент.
Т.е. тут Вы "маєте рацію", как говорится.

 

5. і готова підтримати  початок  зростання   безготівкового на мб .

Межбанку абсолютно пофиг, поддержит его нал или нет. В этом году наличка четко следует в кильватере межбанка, так что именно нал смотрит в рот МБ, а не наоборот... 

 

 

Та якI пiдколи пане Моцарт , Ви можете  тiльки в ЧатI  де я не почитаю, а це не красить , а навпаки, самI розумi€те. Що до Вашого  допису  то по 5. п.  в мене € заперечення , готiвка на моментI де знаходиться? Вище мб ,чи в кiльваторI? Було вдень  Киiв 00/04  пiд вечiр 02/07. Як бачимо вiдскочила  на вiдмiну вiд мб , тобто  якщо вiдкрива€мось  зростанням мб  готiвка вже приготувалась пiдтримати.Так ?                          ДалI , чого я пишу а Ви тiльки потiм редактуючи мо€  пишете як сво€  у Вас спiвпада€ думка з мо€ю?     Тодi треба визнавати , що Ви зI мною згоднI в ранiще написаному .  

Щось Моцарта давно нечутно. Прогнозування пiк по курсу на листопад , чи змiнилась Ваша думка,  хотiлось би почути? Я все ж таки мiркую, що це буде  друга половина грудня, як ранiше I припускав, освоювання бюджетних коштiв , а також виторг бiзнесу спровоку€ передноворiчне раллI I останнiй загIн . В сiчнI я не бачу драйверу на зростання курсу все якось мертво готiвка на голоднiй пайцI I залежить зараз вiд мб,  та й морквина про транш ось ,ось  буде знову  топ тема в повiстцI дня , але якщо транш якимось дивом про що вже  пишуть  буде до НР , то  пан Моцарт можливо буде  правый  про пiк в листопадI , хоча на мою думку курс зараз за вiкном тримають  занизький, але ще не кiнець листопада, вiрно. Невже коливання по року буде в межах 8-10%? .Залишилось часу вже не так багато I чи приймуть бюджет 19 -го вчасно за плануванням ?Це важливо, бо в украiнськiй практицi, як завжди  припада на грудень .I що нам повiдомлять представники МВФ вивчаючи прийнятий документ в розрахунках? Тому в транш до кiнця року мало вiриться.   В Уряду зараз € валюта  вiд  останнього запозичення $2млрд з яких вiддали передчасно $750млн .боргу , якого  дата повернення була лютий 19-го., тому ризики  на лютий вiдпадають, решта $1.25 млрд на покриття та видатки бюджета  18-го  I за цю валюту  треба отримати якомога бiльше гривнI, тому на мою думку  повинно бути штучне послаблення  курсу, можливо  в  цI останнI 2 мiсяцI року.

    

Mozart     334337

Mozart
   4 часа назад,  Lucius сказал: 

Пам'ятаю Моцарт казав що вважає що сезонний пік курсу долара буде в цьому році у листопаді.

Чекаємо сюрпризів.

Я ждал бурной реакции после новости, что "МВФ не дало". Но "что-то пошло не так". 
Хоть денег и не поступило, но была "вербальная интервенция" (т.е. лапша на уши), что МВФ и Кабмин договорились, "бла-бла-бла", тут это уже многократно обсудили. И благодаря этому удалось разместить 2 ярда еврооблигаций, правда, под дикий процент, но все же. Так что острота момента снята, и пик может сдвинуться с ноября на декабрь, если резко выбросят бюджетную гривню.

  •  
  • Подобається 2
  • Не подобається 17

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
13 часов назад, 101195 сказал:

ДТ Прибалтика - 28 грн (Розница)

Globalpetrolprices 5 ноября 2018

Латвия 1,29 евро литр

Эстония 1,37 евро литр

Литва 1,15 евро литр

Ты часом ее врешь?

  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Не розумію 2
  • Не подобається 4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 часов назад, Перес де Куэльяр сказал:

Та якI пiдколи пане Моцарт , Ви можете  тiльки в ЧатI  де я не почитаю, а це не красить , а навпаки, самI розумi€те.

Друже Перес, все, что я позволил в чате в отношении Вас... это пару раз процитировать ставшую уже хитом Вашу фразу насчет "звонят с опта", но она реально КРУТАЯ... Больше ничего, подтвердят все, кто в чате сидят. 
Так что это Вы зря... 

Я вообще не зловредный и обид не помню... А если хочу что-то обсудить, я тут напишу, где и Вы прочитаете. 
Так что насчет меня - мимо, поверьте.

  • Лайк 2
  • Подобається 7

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 минуты назад, Mozart сказал:

Друже Перес, все, что я позволил в чате в отношении Вас... это пару раз процитировать ставшую уже хитом Вашу фразу насчет "звонят с опта", но она реально КРУТАЯ... Больше ничего, подтвердят все, кто в чате сидят. 
Так что это Вы зря... 

Я вообще не зловредный и обид не помню... А если хочу что-то обсудить, я тут напишу, где и Вы прочитаете. 
Так что насчет меня - мимо, поверьте.

Давайте розставимо все  по мiстах, бо перекрутили вже як могли . Дзвонять не менI, а валютчику, бо зв’язок вони мiж собою я так розумiю  пiдтримують  I  котирування змiнюються пiсля цього  я це помiчав. Якщо  валютчик залиша€ться на кiнець дня в однiй позицIi,бува€ таке , то щоб працювати наступного дня вiдвозять  на опт  для здiйснення  обмiну , бо  одна ж «мафiя» мабуть . 

  • Лайк 1
  • Подобається 3
  • Не подобається 13

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×