Перейти до вмісту

Каким будет курс 01.05.2024?  

226 користувачів проголосувало

Це опитування закрите для нових голосів
  1. 1. Каким будет курс продажи доллара на наличном рынке 01.05.2024? (голосование будет закрыто 10 апреля)



Рекомендовані повідомлення

2 минуты назад, orest777 сказал:

Може бути якийсь певний "розковбас" в найближчі дні. Завтра в США вихідний, отже завтра і після завтра МБ з нюансами режиму і надходження обовязкової частини. В понеділок вівторок роздріб (білий, сірий, чорний) буде конвертуватися після "чорної пятниці" кожен на своєму ринку. Ну і ПДВ компенсували біля 3 млрд з звичних 8-10 млрд, але про ПДВ я вже писав, і можуть кинути на початку наступного тижня, коли два дні подвійна пропозиція буде...

НДС кинут, скорее всего, уже на следующей неделе. Там еще 6 ярдов грн - погашение ОВГЗ намечается... Но мы ж все знаем, что Нацбанк может на депосертификаты утащить все? При стоЯчем курсе - "чом би й ні"?

  • Лайк 1
  • Дякую 3
  • Подобається 4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
30 минут назад, orest777 сказал:

Ні, це тільки означає те, що валюти на МБ багато, на стільки, що її перекидають на готівковий щоб заробити. І якщо навіть зявилася "бюджетна", то конвертують по максимально низькому курсу. 

Если бы перекидывали на наличный..как Вы говорите..То разрыва бы небыло.и на нале был бы тоже курс 27.75.

Где логика??

Перекидывают валюту..Значит увеличивается предложение и курс вниз..???

 

  • Лайк 1
  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Гість Endeavour
47 минут назад, Mozart сказал:

Орест, я очень рад, что Вы пишете у нас на форуме. 
Надеюсь, Вы не обидитесь, я буду писать на русском, мне так быстрее...

1. Рекордный урожай - это реально чудесно. А еще можно добавить, что мировые цены на кукурузу с сентября выросли примерно на 10%.
2. А вот "транш от МВФ", как мне тут не доказывали... как не улыбались... извините, пока что на бумаге. И тут как не вспомнить хорошую поговорку "Гладко было на бумаге, да забыли про овраги"?
Да, Бюджет-2019 подан на второе чтение, но... хватит ли этого, чтобы получить эти деньги? 
Другой вопрос - ЗАЧЕМ нам нужны деньги МВФ, когда идет такое? Достаточно самого факта, что МВФ - доброжелателен... 
3. С квартальными налогами - фиг с ними. А вот освоение "бюджетных денег" в конце каждого года - это фактор более существенный, как считаете?
 

Прогноз курса доллара на основании траншей МВФ с 2014 года как какая-то специальная олимпиада, … одно дело когда ситуация в стране была как говорят: “заканчивайте торговать, а то нечем сдачу давать”:) и важно было где-то занять, … но сейчас, … улыбает позиция, когда вангуют, если не дадут => ракета взлетает, дадут => напечатают гривну, все равно на север:huh:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 минуту назад, Endeavour сказал:

Прогноз курса доллара на основании траншей МВФ с 2014 года как какая-то специальная олимпиада, … одно дело когда ситуация в стране была как говорят: “заканчивайте торговать, а то нечем сдачу давать”:) и важно было где-то занять, … но сейчас, … улыбает позиция, когда вангуют, если не дадут => ракета взлетает, дадут => напечатают гривну, все равно на север:huh:

Я по-другому скажу: в текущей ситуации хоть дадут кредит, хоть не дадут... Глобально для Украины ничего не поменяется. Настолько все запущено... Но это мы уже уходим далеко от курсообразования :)

  • Лайк 2
  • Подобається 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
47 минут назад, Mozart сказал:

Орест, я очень рад, что Вы пишете у нас на форуме. 
Надеюсь, Вы не обидитесь, я буду писать на русском, мне так быстрее...

1. Рекордный урожай - это реально чудесно. А еще можно добавить, что мировые цены на кукурузу с сентября выросли примерно на 10%.
2. А вот "транш от МВФ", как мне тут не доказывали... как не улыбались... извините, пока что на бумаге. И тут как не вспомнить хорошую поговорку "Гладко было на бумаге, да забыли про овраги"?
Да, Бюджет-2019 подан на второе чтение, но... хватит ли этого, чтобы получить эти деньги? 
Другой вопрос - ЗАЧЕМ нам нужны деньги МВФ, когда идет такое? Достаточно самого факта, что МВФ - доброжелателен... 
3. С квартальными налогами - фиг с ними. А вот освоение "бюджетных денег" в конце каждого года - это фактор более существенный, как считаете?
 

Вітаю. Про бюджетну грн я вже не раз писав і в останніх дописах також. Зараз бюджет не ахті, його поповнили валютою з євробондів, своє бачення походження якої я не раз описував, тому її і конвертують по мінімально можливому курсу (за свою валюту стараються віддати мінімум своєї ж грн). Крім того, схематозити і вимивати з бюджету не конче доцільно, краще відправити по призначенню (купувати голоси виборців вигідніше не за свої).

Більшого чекаю від січня на перекосах в попиті і пропозиції (описував на початку місяця). Хоч і там є чим гасити: теж таки МВФ (нехай навіть вербально, хоч можливості не відкидаю, бо до президентських треба віддавати, а щоб віддати треба мати що) і мораторій на землю (може й також вербально).

Багато відповідей і ще більше питань для роздумів було у вчорашньому інтервю ексгубернатора і ексвласника Приватбанку (дуже розумної, сильної, послідовної і цинічної людини), яке виклав шановний Самурай.

nord555a  сам процес чогось коштує (не раз обговорювали) ну і без заробітку ніхто попу не підніме... Стане не вигідно - припинять і на зменшенні пропозиції знову виросте ціна...

  • Лайк 1
  • Дякую 3
  • Подобається 5

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×