Перейти до вмісту

Каким будет курс 01.05.2024?  

226 користувачів проголосувало

Це опитування закрите для нових голосів
  1. 1. Каким будет курс продажи доллара на наличном рынке 01.05.2024? (голосование будет закрыто 10 апреля)



Рекомендовані повідомлення

3 часа назад, Pavel159 сказал:

Вы явно преувеличиваете (впрочем как и в ожидаемых цифрах роста курса доллара) число Ваших единомышленников как на форуме, так и в масштабах всей страны. А упомянутым Вами миллионам людей просто нужно мыслить более гибко, применяя критерии не только "чёрное" и "белое", но и оттенки серого.

Кстати, давно не видно на ветке джилайна2 с его хотелками кажется 35...40 под конец 2018 года, сейчас нет времени искать его посты.

думаю после парламентских выборов его прогнозы могут осуществиться ....

  • Подобається 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 часов назад, orest777 сказал:

 Січень  28 – 28,5 експорту «навідвантажували» достатньо, щоб забезпечити пропозицію на МБ, але перекоси попиту-пропозиції через рвані довгі вихідні і конвертація дуже не злої торгівлі зробить своє.

Лютий  27,3 – 27,5 негативними чинниками буде передвиборна гонка з компроматами, розхитуванням, значною невизначеністю результатів та вихід з ОВДП чи перепозичення під серйозно покращені умови (не обов’язково безпосередні відсотки) «інвесторів». Позитивом залишаться титанічні потуги пропрезидентських сил і держвертикалі показати стабільність.
Березень  26,8 - 27.2 в найкращому випадку і 27,8 – 28,5 якщо ексгубернатор і ексвласник Привату піде на задіяння максимальних ресурсів для просунення Зеленського в другий тур.
Квітень  28 - 28,5 на фоні низьких шансів діючого президента перемогти в другому турі чи взагалі непопадання в другий тур.
Травень  27,5 – 27,8 головним плюсом будуть сезонні чинники, падіння попиту на валюту і старт боротьби за парламент. Швидше всього, теперішнім треба буде втриматися там для протидії новому президенту.
Червень  26,8-27,3
Липень  26,5 – 27 головним негативом стане інформація про гірший врожай сг. Фруктові однозначно два роки під ряд не родять. Та й зернові і масляні скільки часу не можуть рекорди ставити. Землі відпочивати треба. Ну і, передбачаю, врожайність впаде й через часткове повернення в тінь. В умовах політичної невизначеності вирішать більше собі залишити.
Серпень  27 – 27,5 сезонні чинники, відпустки
Вересень  27,8 – 28,3 старт активної парламентської  виборчої  компанії. Активізація впливу чиннику зменшення експорту с/г.
Жовтень  28,5 – 28,8 парламентські вибори
Листопад  29 -29,5 головним негативом будуть виплати по зовнішніх боргах на фоні малих ЗВР, які спалять на аналогічних виплатах до того часу; проблеми з створенням коаліції та, швидше всього, параліч кабінету міністрів.
Грудень  29,5 – 30 ті ж проблеми з парламентом, КМ, бюджетом на 2020 і сезонність.

Світової кризи в 2019 не бачу. Виплати по зовнішніх боргах будуть робитися з ЗВР (де можна) і буде йти відкуп з МБ і готівкового. 

Спасибо! Очень нравится прогноз, даже сохранил его в Worde.

Стоило бы сделать сделать сноску на ситуацию на Востоке и сценарий военного положения, и на что готова пойти действующая власть?. Ведь мы уже много перевидели.

  • Лайк 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 годин тому, orest777 сказав:

Дякую за жарт.

Я думаю что все правильно поняли что это была не шутка. 

 

1 година тому, Felix 123 сказав:

думаю после парламентских выборов его прогнозы могут осуществиться ....

А почему после парламентских, если вопрос с президентом уже будет решен, а для парламентского кризиса надо хотя бы месяцев 6 а это не раньше майских. Раз уж Пете дали денег "МВФ" и "Европа" таки не бросят и наступников.

  • Дякую 1
  • Подобається 1
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 часов назад, orest777 сказал:

Отже, по місячно з короткими коментарями і  основними чинниками.

 

Получается,средний курс за год около 28.

  В проекте госбюджета на 2019 год расчеты осуществлены с использованием прогнозного курса на конец года 29,4 грн/доллар.

Я почти согласен,только с одним НО:  ниже 27,5 думаю не будет.

 

Змінено користувачем Serg1982
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Sinatotal...

Интересен Ваш личный прогноз.!??

Может хоть раз в год что то сами напишете??

А мы оценим...

  • Хаха 1
  • Подобається 1
  • Не подобається 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Vakhtang сказал:

Я думаю что все правильно поняли что это была не шутка. 

 

А почему после парламентских, если вопрос с президентом уже будет решен, а для парламентского кризиса надо хотя бы месяцев 6 а это не раньше майских. Раз уж Пете дали денег "МВФ" и "Европа" таки не бросят и наступников.

а вы проанализируйте сколько дали денег и на какой период подписали программу сотрудничества ..... и все станет понятно 

  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, Vakhtang сказал:

Я думаю что все правильно поняли что это была не шутка. 

 

А почему после парламентских, если вопрос с президентом уже будет решен, а для парламентского кризиса надо хотя бы месяцев 6 а это не раньше майских. Раз уж Пете дали денег таки не бросят и наступников.

я думаю  "МВФ" и "Европа" этим кредиторам важнее что б пришли те люди которые смогут отдавать долги ...чем брать новые ...неподьемные 

  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
47 минут назад, Перес де Куэльяр сказал:

Тииишааа.

АгА , а потом постфактум начнут здесь писать как дёшево откупились  ..... Все как всегда ничего НЕ меняется !!! . :popcorm2:

Змінено користувачем gosha
  • Лайк 2
  • Дякую 1
  • Хаха 3
  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×