Перейти до вмісту

Каким будет курс 01.05.2024?  

226 користувачів проголосувало

Це опитування закрите для нових голосів
  1. 1. Каким будет курс продажи доллара на наличном рынке 01.05.2024? (голосование будет закрыто 10 апреля)



Рекомендовані повідомлення

2 часа назад, orest777 сказал:

Те що позичав (є) МВФ ніяк не використовувалося для потреб країни. Це були записи (будуть) записи в компютері. Їх призначення - поповнення ЗВР для покращення картинки, сигнал для решти, що позичати безпечно, а потім повернутися в МВФ. Всі це чудово знають. Інші зовнішні позики у валюті вартували 7-8%.

Негативу насипали знову всі, включаючи Маестро. Перерахую позитив, який забезпечив теперішній курс і буде діяти аналогічно в майбутньому:

1 гривневі ОВДП які викуповують за дармові світові гроші та за незаконні заначки наших пркоритних. В результаті НБУ поповнив ВІЛЬНІ ЗВР на 4 млрд уо, країна без проблем повернула та обслужила зовнішню валютну заборгованість.

2 заміщення коротких валютних позик на довгі гривневі. Це дуже позитивно на фоні дефіциту торг балансу. Крім того, відсотки за грн ОВДП зменшилися з 18 до 13%, що дуже не зле і демонструє професійність НБУ.

3 на фоні занурення в мінусову зону ставок світових ЦБ та зменшення дохідності світових фін інструментів та реального виводу з тіні незаконних статків в середині країни ми маємо шанс спостерігати стійкий попит на грн ОВДП з відчутним ростом термінів розміщення та зменшення відсотків.

4 поступове врегулювання конфлікту на сході з імовірністю закриття питання в наступному році. Ні ЄС ні кремлю ні теперішнім пркоритним в країні конфлікт не потрібний і його заладнають любими методами. 73% будуть за.

5 збільшення експорту, що додатково витягує економіку з тіні

6 значне зменшення деребану бюджету і перекриття конвертації схематозних грн у валюту

7 стабільний курс з поступовим зміцненням нацвалюти зменшує природній (не кримінальний) попит на валюту та збільшує конвертацію під грн депозити

8 анонсована приватизація. І вона таки буде ( а раптом аліекспрес на днях купить укрпошту і все почнеться ще швидше?)

П.С. у вівторок знову 2,5 млрд довгих грн ОВДП і 300 млн валютнх. А уявіть що буде, якщо 26-го чотирирічок випустять 15 млрд як є попит...

П.П.С. Повторюю, трвалість і ціль факторів питання окреме, але результат і вигоди не бачити - це смішно. Можна не ризикувати і сидіт на попі рівно, це також має право на життя, але для чого ці "танці з бубном"?

По первому пункту:

1.Да..долг обслужили.Но какой ценой?Когда МВФ занимали...чтоб мы могли обслужить - и то меньше вреда было бюджету и экономике.

2.По второму:Ничего не могу сказать.

3.Где Вы видели реальный вывод из тени незаконные статки??))

4.Кремль не заинтересован в окончании конфликта.Санкции и так скоро снимут.У нас внутри страны очень серъёзные силы тоже заинтересованы и зарабатывают на войне.

5.До 2014 экспорт был в разы больше.Но из тени никто не выходил и не собирается сейчас!!)

6.Дерибан уменьшился..Но схемы остались.Их тысячи!!..но нашли одного Дубневича..и кошмарят.)

7.Вы же сами понимаете..Стоит быть малейшему чиху в стране..И о каких гривневых депозитах может быть речь тогда???Конвертация будет в $ мгновенно!!

8.Приватизаця и раньше была..но на курсе это никак не отражалось.

Средства перенаправят в бюджет для компенсации недополучения их за низкого курса.

  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Подобається 1
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 години тому, orest777 сказав:

 

5 збільшення експорту, що додатково витягує економіку з тіні

 

Ремарочка маленькая. У металлургов началась жо... цены не радуют на внешнем рынке. Конкуренция большая. Торговая война добралась и до нас.

И экспорт каких товаров из тени начал переходить вдруг резко в легальное поле  - лес, сигареты, янтарь, лом - можно конкретику. 

  • Лайк 2
  • Дякую 2
  • Подобається 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 часов назад, Mozart сказал:

Отлично! Возникает всего один вопрос: а почему ж тот же Гройсман со своим кабинетом не мог проделать этот фокус в 2018-м году? ЧТО произошло в 2019-м, что нерезы прям ломанулись к нам за нашими ценными бумагами? Если все так просто делается... Это ж клондайк: не надо ничего производить, просто копируем американскую модель - и вперед!

Кстати а почему Яценюк не смог разместить ОВГЗ в пожарном порядке, когда страна реально находилась в тяжелом положении, шла кумулятивная девальвация гривны, капиталы из страны бежали, курс валился в пропасть. А потому что тогда у владельцев финансовых активов были серьезные опасения в будущем, особенно когда выступал каждый день пастор  и заявлял что армия численностью 100 млн. уже стоит на границе и готова вторгнуться.

Сейчас международный капитал уверен в беспроблемном будущем для своих денег, по крайней мере на краткосрочный или среднесрочный период  

  • Лайк 2
  • Не розумію 1
  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 часов назад, Lucius сказал:

Кстати а почему Яценюк не смог разместить ОВГЗ в пожарном порядке, когда страна реально находилась в тяжелом положении, шла кумулятивная девальвация гривны, капиталы из страны бежали, курс валился в пропасть. А потому что тогда у владельцев финансовых активов были серьезные опасения в будущем, особенно когда выступал каждый день пастор  и заявлял что армия численностью 100 млн. уже стоит на границе и готова вторгнуться.

Сейчас международный капитал уверен в беспроблемном будущем для своих денег, по крайней мере на краткосрочный или среднесрочный период  

Да Бог с ним, с Яценюком! Я спросил, почему в прошлом году Гройсман не смог это провернуть? В этом же начали именно при нем! Что помешало сделать в прошлом? До победы Зеленского УЖЕ загнали кучу денег в ОВГЗ, т.е. причина - не в нем... 

  • Подобається 4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Mozart сказал:

Да Бог с ним, с Яценюком! Я спросил, почему в прошлом году Гройсман не смог это провернуть? В этом же начали именно при нем! Что помешало сделать в прошлом? До победы Зеленского УЖЕ загнали кучу денег в ОВГЗ, т.е. причина - не в нем... 

Відповідь банальна, не було довіри старій владі, боялись, а тут прийшли нові, їх більшість, та ще й як зайшли. Пообіцяли неможливе ітд. 

Наша країна як стартап, який може стрільнути в майбутньому в серйозний плюс, ось в це і вірять.

  • Лайк 1
  • Хаха 6

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 минут назад, Kometa сказал:


.....
Когда-то ко мне приезжала подруга из США. Говорили о финансах. Она сказала так:"После всех выплат остаётся 100 долларов в месяц"
....
 

Так Ви забули добавити, що у подруги є все, починаючи з сучасних гаджетів і шмоток, закінчуючи нерухомістю в кредит, тоді на залишок 100 доларів дивишся по інакшомуB)

  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 минуты назад, Twin сказал:

Так Ви забули добавити, що у подруги є все, починаючи з сучасних гаджетів і шмоток, закінчуючи нерухомістю в кредит, тоді на залишок 100 доларів дивишся по інакшомуB)

Ні, не все. Вона тоді розповідала, який рахунок прийшов за невідкладну допомогу. Значно більший за те, що можна відкласти.
Це звідси здється, що там краще.
Так, у неє нерухомість у кредит, що я не можу собі дозволити.
Але сенс мого посту у критеріях оцінювання. Для мене головний -- покупницька спроможність. І вона не збігається з курсом.
Наразі в мене Зарплатня набагато більша за 2004 рік, у доларі, але її бракує. У 2010 працював тільки чоловік, цього було достатньо на нас с дітьми. Коли я вийшла працювати, моя зарплатня відкладувалась. 
Зараз двох бракує. В доларі сума майже така, як і у 2013.

  • Лайк 3
  • Дякую 1
  • Сумно 2
  • Подобається 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
42 минуты назад, Kometa сказал:

Ні, не все. Вона тоді розповідала, який рахунок прийшов за невідкладну допомогу. Значно більший за те, що можна відкласти.
Це звідси здється, що там краще.
Так, у неє нерухомість у кредит, що я не можу собі дозволити.
Але сенс мого посту у критеріях оцінювання. Для мене головний -- покупницька спроможність. І вона не збігається з курсом.
Наразі в мене Зарплатня набагато більша за 2004 рік, у доларі, але її бракує. У 2010 працював тільки чоловік, цього було достатньо на нас с дітьми. Коли я вийшла працювати, моя зарплатня відкладувалась. 
Зараз двох бракує. В доларі сума майже така, як і у 2013.

Вы очень правильно выделили ГЛАВНОЕ: покупательная способность и гривень, и долларов за последние годы РЕЗКО снизилась. Цены растут, те показатели инфляции, которые нам светят, - это ... "ловкость рук и никакого мошенничества". А то, что мы видим: коммуналка в цене выросла, продукты - выросли, лекарства - выросли, одежда - выросла. Бытовая техника - тут сложно сравнивать, т.к. постоянно новые модели... 
 

  • Дякую 2
  • Подобається 6

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×