Перейти до вмісту

Каким будет курс 01.04.2024?  

224 користувача проголосувало

Це опитування закрите для нових голосів
  1. 1. Каким будет курс продажи доллара на наличном рынке 01.04.2024? (голосование будет закрыто 10 марта)

    • Менее 36,00
    • 36,00-36,50
      0
    • 36,50-37,00
      0
    • 37,00-37,40
      0
    • 37,40-37,70
    • 37,70-38,00
    • 38,00-38,30
    • 38,30-38,70
    • 38,70-39,00
    • 39,00-39,50
    • 39,50-40,00
    • 40,00-41,00
    • Более 41,00


Рекомендовані повідомлення

А раньше что транзита не было?

Другое дело если бы не подписала...

Змінено користувачем Sanjaba
  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Почему то Овгз некоторые называют инвестициями в Украину. Какие это инвестиции если ими затыкать дыры в бюджете по защищённым статьям, то есть проедаются? Они что идут на развитие? 

  • Подобається 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 minutes ago, MadMax said:

Почему то Овгз некоторые называют инвестициями в Украину. Какие это инвестиции если ими затыкать дыры в бюджете по защищённым статьям, то есть проедаются? Они что идут на развитие? 

Те, кто вкладывают деньги - инвесторы. Если в вас вложили деньги, а вы ими никаких не воспользовались, это ваша проблема. Инвестиции приходили? Приходили. На этом все :)

  • Лайк 1
  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 минут назад, Френк сказал:

Україна підписала газовий контракт на 5 років  і в додачу ще 3 млрд доларів.

  Очікую з понеділка стрімке падіння долара.

  І в мене чуйка жика що 5 років правління Зелі увійде в історію і ще довго економісти будуть розбирати що і як.

  І тепер точно очікую що гривня буле тільки укріплюватись в найближчі 4 роки точно

 https://www.google.com/amp/s/tsn.ua/amp/groshi/ukrayina-domovilasya-iz-kremlem-pro-prodovzhennya-tranzitu-gazu-1463445.html

В мене така чуйка була ще тоді, весною, коли дружина Луценка кричала про курс 35 як мінімум, в разі не вірного вибору влади громадянами країни. Думаю, ну не може такого бути з приходом Зе команди, ехх, вірно мислив...

  • Хаха 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 минуты назад, MadMax сказал:

А зарплаты бюджетникам чем буду платить?..не говоря уже об остальном...

У меня было куча планов, по стройке, ремонту..Я не менял по 25.50, вы думаете я поменяю по 23?)))Просто отложил до лучших времён. Ездить есть на чем, жить есть где...на еду и отдых есть гривна. Просто потихоньку покупаю доллор. И судя по обмене оптовой- таких не мало и суммами побольше моих.

Ця новина може прискорити похід на 22,80 а в майбутньому, вже після свят, ще нижче, тоді 23 буде виглядати гарним курсом для виходу. Мене більше хвилює послаблення долара штатами, не думаю що це вплине позитивно на грн...

  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
13 минут назад, Френк сказал:

Україна підписала газовий контракт на 5 років  і в додачу ще 3 млрд доларів.

  Очікую з понеділка стрімке падіння долара.

  І в мене чуйка жика що 5 років правління Зелі увійде в історію і ще довго економісти будуть розбирати що і як.

  І тепер точно очікую що гривня буле тільки укріплюватись в найближчі 4 роки точно

 https://www.google.com/amp/s/tsn.ua/amp/groshi/ukrayina-domovilasya-iz-kremlem-pro-prodovzhennya-tranzitu-gazu-1463445.html

и откуда "Зеля" возьмёт столько благосостояния? - Ну да, от игровых автоматов, продажи земли, приватизации и крышевания металлолома в Кривом роге и всё это спустит на укрепление гривны?

Смотрите, что будет все 4 года этого сценария: налогов соберут меньше, короче, даже не хочу перечислять....ему придётся уйти и доллар будет 40 минимум.

  • Лайк 1
  • Хаха 1
  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
13 часов назад, Death_Apostol сказал:

Пока пасую, но надеюсь на лучшее. Сложно соглашаться на пари с Бурым Мишей

І правильно) бо вже після 25-го грудня більше шансів на відскок, кінець року як не як, потім десять днів січня спекулянти будуть правити балом, на міжбанку)

  • Лайк 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 хвилин тому, Twin сказав:

І правильно) бо вже після 25-го грудня більше шансів на відскок, кінець року як не як, потім десять днів січня спекулянти будуть правити балом, на міжбанку)

Думаю, що на свята багато людей повернеться додому і готівковий на здавання буде низьким відповідно +;- не значний буде.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
15 минут назад, VIKm сказал:

Думаю, що на свята багато людей повернеться додому і готівковий на здавання буде низьким відповідно +;- не значний буде.

Перша скрипка міжбанк.

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×