Перейти к публикации

Каким будет курс 01.06.2021?  

159 пользователей проголосовало

Этот опрос закрыт для новых голосов
  1. 1. Каким будет курс продажи доллара на наличном рынке 01.06.2021? (голосование будет закрыто 10 мая)

• Менее 26,00
    • 26,00-26,40
      0
    • 26,40-26,80
    • 26,80-27,10
    • 27,10-27,30
    • 27,30-27,50
    • 27,50-27,70
    • 27,70-27,90
    • 27,90-28,10
    • 28,10-28,40
    • 28,40-28,70
    • 28,70-29,00
    • 29,00-29,50
      0
    • 29,50-30,00
    • Более 30,00

Рекомендованные сообщения

7 минут назад, Menyala сказал:

Я как ненавистный всем экспортер скажу, что курс оптимальный где-то 30-32 за бакс. И дальше медленно опускаем до 35  концу 2020, 40 к концу 2021 и так дальше по 5 грн в год. Только так промышленность и с/х будут работать.

Цікаво, а скільки Ви платите ЗП своїм співробітникам в доларовому/евровому еквіваленті? Скільки зараз маєте і скільки закладаєте рентабельності при курсі "30-32 за бакс"?

• Лайк 1
  • Хаха 1
  • Нравится 3
  • Не нравится 2

Поделиться сообщением

Здав тупим мінялам 20 тис. у.е по 25.35.

Довольний як слон.. :biggrin:

• Хаха 11
  • Не понимаю 2
  • Печально 1
  • Нравится 3
  • Не нравится 10

Поделиться сообщением

1 час назад, Twin сказал:

Ікру ложками цих 3 міс. зібрались їсти і на ес-класі по пробках кататись:blink:

Банка икры чёрной 950грн за 50грамм))),   приём врача гинеколога 500грн, УЗД 500грн, анализы от 1000грн, Новый год в любом гадюшнике во Львове от 3000грн на человека, билет в театр (заезжий с каким-нибудь народным артистиком) от 500грн, поход в Кумпель перекусить от 1000грн на 2-х (невкусно как и везде во Львове, пиво там уже 0.85л по 85грн), такси по Львову 5км  - 85грн (в час пик 140грн Болт), не мы такие расточительные  - цены такие. На данную секунду Львов мог бы сдать по 25.1, но как в фильме:"Не мелочись Наденька"... Всех с наступающим

• Лайк 2
  • Нравится 3
  • Не нравится 1

Поделиться сообщением

7 минут назад, Mr. Perfect сказал:

Цікаво, а скільки Ви платите ЗП своїм співробітникам в доларовому/евровому еквіваленті? Скільки зараз маєте і скільки закладаєте рентабельності при курсі "30-32 за бакс"?

Щороку рiст зарплати в середньому на 10% в гривнi.

• Нравится 1
  • Не нравится 3

Поделиться сообщением

1 час назад, Twin сказал:

Ви мені про Львів розповідаєте, я тут виріс))

Можна і 40 спускати в місяць, а можна на 7000-9000 в місяць вкладатись 3чол. в сімї;)

7-9тис в місяць в мене було при кровавому Диктаторі, і коли Азаров як скажений бігав по ринках і кричав на всіх за капусту, щоб по 50коп. продавали і не барижнічали. Комуналка тільки 6тис з телефонами і охороною ДСО виходить))) Так що байок продешевий Львів не розповідайте, одягатися і харчуватися, для прикладу в Києві дешевше. Курс мені потрібний для праці взагалі 27, бо всі експертні оцінки пораховані по такому курсу, і ніхто нічого купляти за низького курсу не хоче. Займаюся аукціонами. Бо прийдеться переробляти і перезапускати всі об'єкти. Якщо 7-9тис то велком до Польщі, вишуковувати акції, можливо так вкладетеся в наведені вами цифри.

• Спасибо 3
  • Нравится 5
  • Не нравится 10

Поделиться сообщением

39 минут назад, Френк сказал:

Какой регион по такому курсу на прием работает? А вообще время покажет кто затупил.

• Нравится 2

Поделиться сообщением

7 минут назад, Twin сказал:

Ну що тут скажеш, красиво жити не заборониш...

ПС Наведені цифри це мої, реальні)

Завжди читаю ваші дописи, і поважаю вашу думку. Так економити, я навіть будучи студентом 1997-2002 роки не вмів. Мав стипендію 49грн (перша була 9грн, потім 16грн і т.д.), стипендію облдержадімістрації 50грн, талони на харчування 50грн, стипендію Канадську 100дол. канадських раз в 3 місяця (300грн десь, це вартість тоді хорошого пуховика), підробляв на Філіп Морісі на нічних їх маркетингових заходах 10грн година (60 гр за вихід), плюс грав в букмекерській і дрібні підробітки для прикладу пограти з багачом в великий теніс за 10грн в годину. Мав пенсію по втраті годувальника 80грн. Отже в берем 2000рік виходило в мене доходу до 600грн плюс - мінус, що еквівалентно 12-15 тис грн зараз. Що тоді я ледь кінці зводив (правда обслуговування кобіт трохи грошей тянуло) що зараз з такими витратами економив би на чому міг, речі тільки секонд хенд або сток, взуття купляти тільки не в сезон, їсти в Смачні сезони, магазин АТБ всі продукти по акціях (хоча їх як таких не має). Тому тисну вам руку, ви молодець, що так вмієте, в мене так не виходить. Зараз їду на теніс на критий корт , тільки аренда 2год більше 500грн, після, чаю попити ще 100грн, назад заскочити в Сільпо - пакетик 1000грн (без мяса)  і т.д. По валюті дуже надіюся сдати ще  хоча би по 25.5 і вище у Львові і поповнити діючі  депо до липня.

• Спасибо 1
  • Нравится 5
  • Не нравится 3

Поделиться сообщением

44 минуты назад, Френк сказал:

Добро, що більшість, уже зрозуміла головну тенденцію наступного 2020 року - подальше укріплення національної валюти ( з періодичними відскоками ).

• Хаха 1
  • Не понимаю 1
  • Нравится 3
  • Не нравится 1

Поделиться сообщением

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас