Перейти до вмісту

Каким будет курс 01.05.2024?  

226 користувачів проголосувало

Це опитування закрите для нових голосів
  1. 1. Каким будет курс продажи доллара на наличном рынке 01.05.2024? (голосование будет закрыто 10 апреля)



Рекомендовані повідомлення

6 минут назад, Mozart сказал:

"Важливіше інше: сьогодні нерезиденти на вторинному ринку продали ОВДП на 80 млн!!! вчора на 110 млн, тоді як 25-26 по 300-350 а два дні перед тим по 400+..."
тут взагалі не зрозумів. У чому тут привід для радощів? Невже Ви на повному серйозі вважаєте, що хтось РОЗУМНИЙ з власної волі узяв під 11,3%, а під 14-15-17% брати не захотів

Я думаю Орест имел ввиду, что меньше стало желающих продавать на вторичке. Если это действительно так, то это хорошо. И если действительно сегодня покупали не гос.банки, а кто-то другой, то оптимизм Ореста не безоснвателен. Осталась узнать кто сегодня покупал. 

  • Лайк 3
  • Дякую 1
  • Подобається 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
39 минут назад, orest777 сказал:

З рестартом розміщень ОВДП помилився на два тижні. Але я не чекав аж таких сум розміщення, тому аукціон дуже позитивний. І по великому рахунку, байдуже, хто викупив. Важливіше інше: сьогодні нерезиденти на вторинному ринку продали ОВДП на 80 млн!!! вчора на 110 млн, тоді як 25-26 по 300-350 а два дні перед тим по 400+...

А ещё стоит обратить внимание на доходность, с которой нерезы продают овгз. Если раньше было около 20%, то теперь 17%. Это значит, что не так сильно они и хотят их сбрасывать. Ну или ждут более высокой доходности

  • Дякую 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
21 минуту назад, escobar сказал:

На рынках волатильность припала.

Аукционы украинского минфина тут не в жилу вообще..

Так как раз наоборот...волатильность припала, а на чем то зарабатывать нужно...

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
49 минут назад, Mozart сказал:

Доброго вечора, Оресте! 
Радий бачити!

"І по великому рахунку, байдуже, хто викупив." - Ви це серйозно написали? А якщо, наприклад, сам Нацбанк? Чи вже немає різниці, звідки у скарбниці Мінфіна будуть з'являтися гроші,навіть свіжодруковані?

"Важливіше інше: сьогодні нерезиденти на вторинному ринку продали ОВДП на 80 млн!!! вчора на 110 млн, тоді як 25-26 по 300-350 а два дні перед тим по 400+..."
тут взагалі не зрозумів. У чому тут привід для радощів? Невже Ви на повному серйозі вважаєте, що хтось РОЗУМНИЙ з власної волі узяв під 11,3%, а під 14-15-17% брати не захотів? 

Вітаю.

Нацбанк цього не зробив і при Смолії не зробить. Більше того, якщо б навіть і НБУ, то думаю, навіть 30, а може й 50 млрд нічого особливо б не нашкодили ні для інфляції ні для девальвації. Аргументи писав раніше. Хто з інших банків викупив: державні чи комерційні - байдуже. Всім їм треба заробляти. Ні кредитування "5-7-9" їх зараз не цікавить ні інструменти НБУ під 8%. 

По ОВДП питання не в тому чому не захотіли купити а в тому чому не хочуть продавати...

Спасибі Greg Black, встиг раніше.

  • Лайк 1
  • Дякую 3
  • Подобається 5

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 минут назад, orest777 сказал:

Вітаю.

Нацбанк цього не зробив і при Смолії не зробить. Більше того, якщо б навіть і НБУ, то думаю, навіть 30, а може й 50 млрд нічого особливо б не нашкодили ні для інфляції ні для девальвації. Аргументи писав раніше. Хто з інших банків викупив: державні чи комерційні - байдуже. Всім їм треба заробляти. Ні кредитування "5-7-9" їх зараз не цікавить ні інструменти НБУ під 8%. 

По ОВДП питання не в тому чому не захотіли купити а в тому чому не хочуть продавати...

Спасибі Greg Black, встиг раніше.

Я Вас внимательно читаю :) И здесь, и на Финансах.
ОК, не будем спорить сейчас. Поживем-увидим. 
Я буду рад, если хоть часть Вашего оптимизма получит основание... 
Я тоже люблю эту страну. 
Но пока я не вижу шансов удержать курс стабильным. И это даже при полученном кредите МВФ. 
А его еще надо получить. И получить не 2,5 млрд, а больше. Чтобы протянуть до конца года.

  • Дякую 5
  • Подобається 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
24 минуты назад, Mozart сказал:

Я Вас внимательно читаю :) И здесь, и на Финансах.
ОК, не будем спорить сейчас. Поживем-увидим. 
Я буду рад, если хоть часть Вашего оптимизма получит основание... 
Я тоже люблю эту страну. 
Но пока я не вижу шансов удержать курс стабильным. И это даже при полученном кредите МВФ. 
А его еще надо получить. И получить не 2,5 млрд, а больше. Чтобы протянуть до конца года.

Как то все печально получается , надо занять еще и много , что б как то дотянуть ... мне кажется оттягивают конец ? Или я пессимист ??

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Завтра будемо протискати 27 на міжбанку. 

Пс вікна на вечір 27,20 продаж,  ех поспішив я з входом... 

  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Сумно 2
  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

СТРАНА. ua

В то же время на рынке ходят упорные слухи, что крупный гривневый выпуск ОВГЗ (на 5,4 млрд грн) приобрел "Приватбанк", который вложил в него свои доходы за 2019 год. Говорят, ему выплачивать государству дивиденды только через 3 месяца, поэтому правительство (акционер банка) надавило на госбанк, чтобы тот на один квартал вложился в долговые бумаги и поддержал бюджет. Сплетники уверяют, что взамен Нацбанк пообещал ему свое рефинансирование под 8% по первому требованию.

  • Дякую 4
  • Подобається 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
20 минут назад, Twin сказал:

Завтра будемо протискати 27 на міжбанку. 

Пс вікна на вечір 27,20 продаж,  ех поспішив я з входом... 

Не надо себя казнить...

Нальют НДС ..не завтра так послезавтра.На сл.  неделе погашение на 7 млрд...

Будет радость..что так зашёл :))))

 

  • Лайк 2
  • Дякую 1
  • Хаха 1
  • Не подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×