Перейти до вмісту

Каким будет курс 01.05.2024?  

226 користувачів проголосувало

Це опитування закрите для нових голосів
  1. 1. Каким будет курс продажи доллара на наличном рынке 01.05.2024? (голосование будет закрыто 10 апреля)



Рекомендовані повідомлення

4 минуты назад, Mozart сказал:

Это может начаться в любой момент, как только МВФ повторит слова Азарова: "Дапашливы..."

Ну без дуже вагомих причин цей варіант досить малоймовірний, бо тоді при вірогідному за таких умов дефолті України, МВФ отримає значно менше зиску, ніж від в'ялотекучого :

вливання->віддавання->вливання-> віддавання

  • Подобається 4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
21 минуту назад, valutominyailo сказал:

Доречі, шановні прогнозисти, і прості читачі цього форуму. Цікаві ваші думки, як би хто вдіяв би у ситуації з такими вихідними даними : наступного понеділка закінчується кругленький гривневий депозит, на який скирдувалися гроші під майбутню купівлю, але купівля тепер запланувалася скоріше за все на кінець липня, і в доларах, і тепер варіанти, серед яких вагаюся - як вчинити з грошима до липня -

1) покласти під 12 відсотків на вільний депо до кінця липня( в надії заробити трішки відсотків, і на тому, що долар може просісти відносно теперішніх котируваннь

2) відразу купити долари, та покласти на вільний депо під 3% до липня

3) купити долари і під матрас - до липня

 

вариант 1)  в етом варианте вы потеряете меньше всего .

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 минуты назад, локі сказал:

вариант 1)  в етом варианте вы потеряете меньше всего .

Дякую і Вам також за думку, Але все ж деякі обвалісти внесли сумніви і в цей варіант. Бо якщо долар все ж скаконе, як  вони настирливо віщають, примчому так впевнено, що інколи думаєш, що це може навіть не прогнозисти а прям якісь інсайдери(зокрема і тут на форумі) , то може бути досить нееприємно)

  • Хаха 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 минут назад, Tomy Rise сказал:

Я дивуюсь, що в 2020 році залишились люди, які тримають гроші на кругленькому гривневому депозиті.

Взагалі мені ситуація з міжбанком дуже не подобається - виглядає, як циркова вистава - якби НБУ не відкупляв по 20 млн.$/день, вже б 18 побачили.
(для кого ця вистава? якщо курс знзиться, хоча б до 23, я особисто куплю 10 000$.... в борг, в кредит, але куплю) 

Об'єм міжбанку смішний:
- при Януковичі було 2 млрд $/день.
- при Порошенку 200 млн. $/день.
- зараз - НБУ рятує від обвалу $ - викупаючи 20 млн. - абсурд)))

Новостни
й фон - лякає! З усіх дірок кричать, що все стабільно і гривня буду кріпитись.
(не пам'ятаю, щоб після таких новин було щось добре)
Всі говорять про дефіцит бюджету в 300 млрд грн. - а гривня кріпиться.

Дуже поважаю Ореста - він має на
йоб'ємнішу картинку - але це як промінчик сонця у нашому темному майбутньому.

порада: Моцарт вже 10 разів казав - поділіть суму на 10 частин - і купляйте щотижня, поки ідем вниз по 3 коп.... якщо скаконем на 50коп/день - переводите всі.
потім порахуєте середні
й курс - він дуде вигідніший ніж 3% депозит і матрас.

:-)

Ну депо відкривався у травні 19го року  ) На спадаючому доларі не  хотілося тоді таритися доларами і вкладатися під 4%, тоді вибрав  річний депо під 18,5% )

І дякую за досить цікавий варіант

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
43 минуты назад, valutominyailo сказал:

Ну без дуже вагомих причин цей варіант досить малоймовірний, бо тоді при вірогідному за таких умов дефолті України, МВФ отримає значно менше зиску, ніж від в'ялотекучого :

вливання->віддавання->вливання-> віддавання

Вы забываете одну очень важную вещь: МВФ - это некоммерческая организация. Потому и проценты у них очень низкие. Их миссия - помощь в проведении реформ! Не будет реформ - не будет и денег. Возврат вложенного их, конечно, интересует. Но не настолько, как обычные банки.

Змінено користувачем Dimar
  • Лайк 3
  • Хаха 4
  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 минут назад, Dimar сказал:

Вы забываете одну очень важную вещь: МВФ - это некоммерческая организация. Потому и проценты у них очень низкие. Их миссия - помощь в проведении реформ! Не будет реформ - не будет и денег. Возврат вложенного их, конечно, интересует. Но не настолько, как обычные банки.

Ну так  при дефолті зокрема і  про бдьт-які рефорси можна буде забути ) То ж вважаю, що в  разі  чого  розривом фінансування МВФівці  будуть лякати, блефувати, вмовляти,  спонукаючи хоч до мінімальних, та розтягнутих у часі  реформ( як наприклад ринок землі, який запрацює лише з наступного року, і то не в повному обсязі) але до остаточного розриву( принаймні за ініціативи з боку МВФ( з боку України - все може бути) справа не дійде

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

І до речі, всім хто відгукнувся на моє питиання - ще раз дякую, але вибачте, відлайкати ваші відповіді так до сих пір і не можу - відсутній в мене тиакий функціонал - не знаю, чи то глюк такий в моєму браузері чи мобільному, чи то через те, що я новачок на форумі

  • Лайк 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
18 минут назад, valutominyailo сказал:

Ну так  при дефолті зокрема і  про бдьт-які рефорси можна буде забути ) То ж вважаю, що в  разі  чого  розривом фінансування МВФівці  будуть лякати, блефувати, вмовляти,  спонукаючи хоч до мінімальних, та розтягнутих у часі  реформ( як наприклад ринок землі, який запрацює лише з наступного року, і то не в повному обсязі) але до остаточного розриву( принаймні за ініціативи з боку МВФ( з боку України - все може бути) справа не дійде

Из Вашего сообщения может сложиться впечатление, что реформы нужны МВФ, а не нам. И мы их шантажировать будем.

Но это не так!

  • Лайк 2
  • Хаха 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×