Перейти до вмісту

Каким будет курс 01.04.2024?  

224 користувача проголосувало

Це опитування закрите для нових голосів
  1. 1. Каким будет курс продажи доллара на наличном рынке 01.04.2024? (голосование будет закрыто 10 марта)

    • Менее 36,00
    • 36,00-36,50
      0
    • 36,50-37,00
      0
    • 37,00-37,40
      0
    • 37,40-37,70
    • 37,70-38,00
    • 38,00-38,30
    • 38,30-38,70
    • 38,70-39,00
    • 39,00-39,50
    • 39,50-40,00
    • 40,00-41,00
    • Более 41,00


Рекомендовані повідомлення

21.10.2020 в 16:57, orest777 сказал:

Готівка поки не дуже вірить міжбанку, зрештою, готівковий ринок ще з початку року значно більш стриманий і адекватний. Я думаю, що МБ треба до кінця тижня опуститися нижче 28,2, щоб готівковий повірив по справжньому. Тоді, з наступного тижня може зіграти відкладена пропозиція і курс зможе на якийсь час опуститися в район 27,9 на обидвох ринках. Правда не на довго, оскільки за якийсь час почнеться переділ фракцій у ВР, криза через бюджет 2020, адже те що озвучено зараз до виборів не погоджене з МВФ, а при владі таки не самогубці, хочуть досидіти, тому найближчим часом почнеться узгодження і правка бюджету. А в раді буде спротив тих, хто на місцях набере значно більшої ваги і буде рвати по максимуму... 

Виявляється, всього, що зроблено для Ахметова ще замало. Тепер ще Донецьку-Луганську області треба перетворити у ВЕЗ, щоб він ще менше податків платив у бюджет, а може й з під законодавства про трансфертне ціноутворення виводять нещасного татарина. Ну і Коломойський осмілів уже на стільки, що на його заправках вже фіскальні чеки на касах перестають видавати...

Ось до якого коментаря я написав про 27.90. А не про Ваші літні прогнози. Літом мене, ще і на іорумі не було....

  • Лайк 1
  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Як результат на 27.90 не пішли. Ось чому я і написав, що Ваші прогнози як пальцем в небо. Веде ти статистику і не більше. А прогнози Ваші не мають точності. Тому вести розмову з Вами про ОВДП чи ще про щось, це просто читати статистичні данні, а не спілкуватися з людиною яка щось розуміє в економіці дорогий пан Орест.

  • Лайк 3
  • Подобається 2
  • Не подобається 5

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
08.10.2020 в 11:51, User09 сказал:

Мені здається це тимчасова корекція. Ми пробили рівень супротиву 28.25 ( останній максимум цього року) і протестували максимум 2019 року 28.50. Але не змогли одразу його пробити. Тому і корекція до 28.25-28.00. А далі знову в гору до 28.50, і після пробиття цього рівня і закріплення на цьому рівні підемо на 29.00. Останній максимум 2018 року. Всі фундаментальні показники вказують, що і далі буде ослаблення гривні. Як бачимо збільшується грошова база і грошова маса не відповідно до росту золотавою них резервів. Тому навіть тимчасово профіците й платіжний баланс не спасає гривню. Друкарський станок випереджає надходження валюти в країну. Бо як бачимо дефіцит бюджету і невдалі аукціони овдп і протиріччя з міжнародними кредиторами змушують збільшувати емісію. Ситуація погіршується ростом грошового агрегату м0, що може призвести до різкої девальвації в любий момент часу, коли в світі почнеться друга і основна фаза світовоі кризи. Як покпзує основний індекатор вартості співвідношення гривні до долара currency board реальна вартість долара в Україні 60 грн до 1 долара. Навіть якщо зробити поправку на тіньовий ринок, реальний збалансований курс 48-50 грн за долар. Тому лише питання часу коли ми там будемо.

Доречі сьогодні знову підійшли до рівня 28.50 як бачимо мій прогноз зроблений 3 тижні тому збувся вже частично.

Змінено користувачем User09
  • Лайк 4
  • Дякую 2
  • Подобається 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
30 минут назад, User09 сказал:

Доречі сьогодні знову підійшли до рівня 28.50 .

Вот такой тихий и спокойный денек выдался на мб.:) Хотя, в свете  будущих событий ,которые могут накрыть Украину в ближайшее время ,этот денек будет казаться спокойным в плане движухи.:dash1:

  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Подобається 4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×