Перейти к публикации

Каким будет курс 01.04.2021?  

112 пользователей проголосовало

1. 1. Каким будет курс продажи доллара на наличном рынке 01.04.2021? (голосование будет закрыто 10 марта)

• Менее 26,00
      0
    • 26,00-26,40
      0
    • 26,40-26,80
      0
    • 26,80-27,10
    • 27,10-27,30
      0
    • 27,30-27,50
    • 27,50-27,70
    • 27,70-27,90
    • 27,90-28,10
    • 28,10-28,40
    • 28,40-28,70
    • 28,70-29,00
    • 29,00-29,50
    • 29,50-30,00
      0
    • Более 30,00

Рекомендованные сообщения

5 минут назад, Parlintes сказал:

10%-это если год не снимать,а я на год не собирался,если раньше снять-то только 5% ВЫХОДИТ,ТАК МНЕ ОБЪЯСНИЛИ В БАНКЕ

Ні, 10% на мінімальний залишок на рахунку протягом місяця.

Тобто якщо у вас було весь місяць на рахунку в діапазоні 10-15 тис.грн, то на 10 тис. будуть нараховуватись 10%, а на решту - 5%.

Ні про який рік там немає і близько мови.

Було б не зайвим перевіряти інформацію самостійно. На сайті все написано, навіть з прикладами.

Бо консультанти в банку впарюють те, що вигідно їм, та й взагалі можуть бути банально некомпетентними, з чим я сам зустрічався в іншому банку.

Коли попередньо вивчивши умови, розказував про них консультанту, виправляючи його)

Изменено пользователем yurets8
  • Нравится 1

Поделиться сообщением

Значить меня ввели в заблуждение а своя голова не сообразила

Поделиться сообщением

29 минут назад, yurets8 сказал:

В інтернеті відгуки завжди погані. Ви почитайте відгуки про будь-який інший банк, той же Приват, яким всі користуються - навряд чи там буде більшість позитивних.

А стосовно комісії - то ви мене не переконали, що 10% мінус 0.5% та 1 грн - це гірше ніж 8.7% 😄. Особливо враховуючи ліквідність коштів.

Доповню. Звісно, що мова йде про вільні кошти, які немає потреби постійно знімати і які плануєте покласти не на один місяць. Тоді комісія окуповується. 

Навіть якщо класти на 3 місяці, рахуємо чистий прибуток, враховуючи податок і комісію:

1. Депозит: 8.7*0.8/4 = 1.74%

2. Карта : 10*0.8/4 - 0.5 = 1.5%

Враховуючи те, що в другому випадку кошти можна зняти в будь-який момент, я б все одно вибрав друге. Бо різкі зміни курсу (+1-2 грн за тиждень-два) - це реальність нашої країни.

Ну а для терміну 6 міс. і більше - взагалі немає сумнівів який варіант вибрати.

Плюс завжди можна конвертувати у валюту і зняти без комісії, якщо ви потім все одно збираєтесь купувати валюту.

Изменено пользователем yurets8
  • Лайк 1

Поделиться сообщением

А ще, що стосується різких змін курсу - то Укргаз змінює курс в додатку лише раз на день вранці, а не так як Приват.

І бувало дуже непогано, коли курс за день виріс або впав 50 копійок, а ти можеш купити/продати в додатку ще по старому, ранковому курсу, як в машині часу😄.

Ой, щось забагато я вам розказав, ще набіжить народу і прикриють лавочку)

• Лайк 1
  • Хаха 1

Поделиться сообщением

10 часов назад, Боб Губка сказал:

Рухаємось по наміченному і затвердженному плану-28 пройшли і не помітили,на черзі 27.6,а там і до 27.3-2 рукою подати,людям потрібно довіряти,але довіру потрібно заслужити.

В декабре такого курса (27.60) не будет. Надо ,чтобы игроки понимали, что прогноз рассчитан на 3,5 - 4 месяца. :dirol:Это мое мнение. 

• Лайк 6
  • Спасибо 1
  • Нравится 2

Поделиться сообщением

11.12.2020 в 12:35, PHARMEXIMSUPPLY сказал:

деньги насыпают из бюджета по факту актов выполненных работ.

чаще всего работает одна из двух схем 1 . аванс с оплатой окончательной по актам после выполнения всех работ 2 без аванса , но тогда оплата согласно акта по факту \делим работу на части .вообще работа с бюджетом под конец года это всегда стрем , но сейчас не такой как раньше при яныке , сейчас кру не работает \чтобы его направить на проверку - геммор\ , а раньше они после нового года как пчелы \очень много работ и денег проходило по красному , не успевали реально освоить , доделывали в праздники \.кому хотели налить , тому нальют ,откаты никто не отменял - так что бабки будут , вопрос сколько и кому .

• Лайк 2

Поделиться сообщением

2 часа назад, Fat Point сказал:

В декабре такого курса (27.60) не будет. Надо ,чтобы игроки понимали, что прогноз рассчитан на 3,5 - 4 месяца. :dirol:Это мое мнение. 

тут важно разделять "игроков" и "Игроков", 2м объяснять не нужно они и сами знают, а 1м не нужно - бестолку)

Поделиться сообщением

15 часов назад, yurets8 сказал:

Здається 0.5% за зняття гривні. І 0% за зняття валюти. Обслуговування безкоштовне (я оформляв у 2018 р.). І сьогодні, до речі, курс купівлі долара в додатку 28.13, а євро 34.03 - нижче ніж в будь-якій обмінці.

До цього місяця мені навіть в доларі 4% нараховувалось, ще за старими умовами. І 15% по гривневій карті.

Реклама- это хорошо... Но карточный счёт не подпадает под гарантию ФГВФЛ, поэтому и проценты выше.

• Не понимаю 1

Поделиться сообщением

1 час назад, krepkih сказал:

тут важно разделять "игроков" и "Игроков", 2м объяснять не нужно они и сами знают, а 1м не нужно - бестолку)

Думаю нас ожидает перманентный рост доллара ,периодически прерываемый такими благоприятными моментами как сейчас, эти моменты, каждый ,кто умеет или желает может использовать для своего блага.:give_rose:

• Лайк 2
  • Спасибо 2
  • Нравится 4

Поделиться сообщением

17 часов назад, Боб Губка сказал:

Рухаємось по наміченному і затвердженному плану-28 пройшли і не помітили,на черзі 27.6,а там і до 27.3-2 рукою подати,людям потрібно довіряти,але довіру потрібно заслужити.

91.PNG

на это есть максимум 10 дней. После католического рождества снова вверх.

• Лайк 1
  • Спасибо 1
  • Не понимаю 2
  • Нравится 3

Поделиться сообщением

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас