Перейти до вмісту

Каким будет курс 01.05.2024?  

226 користувачів проголосувало

Це опитування закрите для нових голосів
  1. 1. Каким будет курс продажи доллара на наличном рынке 01.05.2024? (голосование будет закрыто 10 апреля)



Рекомендовані повідомлення

4 часа назад, Gennadiy08 сказал:

На рахунок Denka напишу, що висловлювання типу - Хромает Ваша " тотальная ревальвация" від Моцарта,  можливо ображає людину.  Давайте поважати різні погляди і шукати істину на користь усим! 

 

Поверьте, я очень сильно уважаю Denka. И мой скептицизм - не насмешка (зря Вы это так восприняли). В конце концов Denka - не премьер-министр и не виноват в происходящем... 
Я уважаю взгляды тех, кто считает, что в Украине сейчас все идет в правильном направлении. Но считаю, что они ... немного заблуждаются, потому и писал про "розовые очки". 
А истина - где-то посредине :)

  • Лайк 3
  • Дякую 2
  • Не розумію 1
  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 минуты назад, Mozart сказал:

А истина - где-то посредине :)

Август и сентябрь все покажут.

  • Лайк 4
  • Подобається 1
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
17.07.2021 в 09:34, orest777 сказал:

А це уже надмірно емоційна маніпуляція, Маестро. Мені вистачає і впевненості і знань і розуму сказати, при потребі, те що я думаю не поза спину.

 

Но согласитесь: прозвучало ОЧЕНЬ обидно. А поскольку на предыдущей странице меня упомянули, я как бы ... частично принял на свой счет. 
Никакой манипуляции: прямо сказал, что меня это зацепило. 

Цитата

Якщо Ви уважно читаєте гілку шановного ДС, то маєте знати, що я жодного разу нічого поганого не писав там про КУРС, як, зрештою, і навпаки.

Знаю и благодарен за это. Если бы меня в свое время не объявили на Finance "персона нон грата", я бы там тоже иногда писал или по крайней мере отвечал. А так... да, вижу порой камни в огород и ... вынужден молчать.

Цитата

Часто я цитував цікаві думки чи дискусії звідси туди (до речі, там цитувати курс можна без проблем, тоді як тут це строго заборонено і не знаю, як Вам вдалося протягнути цитату).

Я не хочу здесь устраивать обсуждение модерации. Но если есть вопросы (а они, насколько я понимаю, есть) - у нас есть техническая тема, и можно там поднять этот вопрос. Я вполне серьезно. Модерация не должна быть во вред ресурсу.

Цитата

Саме там ми з Сибаритом обговорювали прогноз Danske Bank, який я процитував, і інших банків, які часто не збуваються. І мова йшла про те, що в аналізі слід використовувати вагомі і дієві, на момент, чинники

Ну, Вы же отлично понимаете, что многие крупные международные банки специально формируют общее мнение таким образом. И часто выполняют роль "загонял" в ту или иную сторону.

Цитата

Проти ТА як математичного екстракту психології учасників ринків я нічого не маю. Але, добре, коли методи доповнюють один одного і ТА йде в комплексі з фундаментальним. Що, до речі, робите і Ви, в більшості випадків розглядаючи широкий фундаментальний масив. Тому, мені важко зрозуміти Вашу реакцію і сприйняття на свій рахунок.

Орест, я же привел Вашу цитату дословно :) Вы же видели, КАК там было сказано :) Реакция была закономерной. Другое дело, что я не могу обижаться на подобные высказывания, просто... удивился и огорчился.

Цитата

Щодо "труби". А її хтось старався зберегти? Її 30 років ВСІ хочуть купити за копійки, але бажаючих багато і кожен є елементом колективного спротиву проти інших. Тому й не вийшло нічого. Насправді, найбільшою цінністю ГТС є ПГС, які зберегли свою цінність. Питання тільки чи корупційно орієнтовані можновладці будуть зацікавлені у правильному використанні цього ресурсу. Щодо землі, то вона практично вся давно розділена і нічого екстра ординарного ринок землі не принесе. І, знову ж, це тільки окремі чинники а земля ще й тимчасовий, дієвий перелік більший зараз.

Я к тому, что ... по моему глубокому убеждению, в этой стране последние... много лет все идет не так. Однако это уже вопрос сугубо политический, и это точно вырежут.

  • Подобається 2
  • Не подобається 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
16.07.2021 в 14:39, Mozart сказал:

Вот здесь пишут, что не все так просто с МВФ... И у меня возникает закономерный вопрос: ЗАЧЕМ так воевать за выделение второго транша (всего 700 млн долларов), махать перед носом - и не давать... А тут кинуть 2,7 ярда "на безвозвратной основе"? 

Это какие-то неправильные пчелы экономисты МВФ...

Про раздачу всем денег от МВФ: если ее не сделать так дефолтнутся очень много стран в самое ближайшее время - пример Пакистан.

Все расписано здесь - 

 

  • Лайк 6
  • Дякую 2
  • Подобається 1
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
44 минуты назад, Denka сказал:

Про раздачу всем денег от МВФ: если ее не сделать так дефолтнутся очень много стран в самое ближайшее время - пример Пакистан.

Все расписано здесь - 

 

Раздача денег от МВФ не предотвратит дефолт , лишь его отложит .на неопределенное время , возможно и длительное , или необходимое для каких либо процессов ... так что дефолту  быть ...

  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
41 минуту назад, Felix 123 сказал:

Раздача денег от МВФ не предотвратит дефолт , лишь его отложит .на неопределенное время , возможно и длительное , или необходимое для каких либо процессов ... так что дефолту  быть ...

Без раздачи денег вероятна цепочка дефолтов в таком темпе, что МВФ не будет успевать тушить пожар за пожаром.... Раздача денег дает полгода времени разобраться у кого все особенно плохо и задефолтить его одного в случае упертости и несговорчивости правительства.

  • Лайк 1
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
20 часов назад, orest777 сказал:

ті ж таки металлурги імпортували за перше півріччя величезну кількість максимально дорогого російського газу і вугілля (вугілля на 1 млрд уо), щедро оплативши агресору;

Цілком згоден зі змістом Вашого допису. Але в цьому моменті посперечаюся.
Так по-перше, доля агрессора в поставках вугілля лише 60%.

Цитата

Всього імпортували вугілля на $ 984,046 млн, що на 4,1% більше, ніж в січні-червні 2020 року ($ 945,346 млн).

З РФ надійшло вугілля на $ 587,543 млн (частка в імпорті 59,71%), з США – на $ 221,273 млн (22,49%), з Казахстану – на $ 114,96 млн (11,68%), інших країн – на $ 60,27 млн (6,12%).

По-друге попри відновлення економіки та збільшення виробництва відносно 2020, імпорт вугілля виріс незначною мірою.

Screenshot-178.png.1e231d5591586943693319520e559f16.png

Та не повернувся на рівень докризових років (2018-2019). На тлi росту цiн цю сировину.

Screenshot-177.png.c77315d1ea339842841328af4ce3b3e7.png

По-третє, імпорт газу теж значно скоротився.

Цитата

Водночас загальне постачання в країну за підсумками першого півріччя 2021 року впало в 12,4 раза (на 7,405 млрд куб. м) порівняно з аналогічним періодом минулого року - до 0,651 млрд куб. м. Зокрема, в режимі митного складу для зберігання в підземних сховищах до країни за шість місяців надійшло 0,097 млрд куб. м газу.

Тому я не би не сказав про величезну кількісту газу та вугілля.

Змінено користувачем 72hz
  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Подобається 2
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
32 минуты назад, 72hz сказал:
21 час назад, orest777 сказал:

ті ж таки металлурги імпортували за перше півріччя величезну кількість максимально дорогого російського газу і вугілля (вугілля на 1 млрд уо), щедро оплативши агресору;

Цілком згоден зі змістом Вашого допису. Але в цьому моменті посперечаюся.
Так по-перше, доля агрессора в поставках вугілля лише 60%

Там зі всього імпорту вугілля 5 млн. т. коксівного та 1-2 млн. т. пісного для пилевугільного вдування в домни. Цих 7 млн. т вже "реекспортовано" з прибутком у вигляді сталі або чавуну.

  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Подобається 2
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×