Перейти до вмісту

Каким будет курс 01.04.2024?  

224 користувача проголосувало

Це опитування закрите для нових голосів
  1. 1. Каким будет курс продажи доллара на наличном рынке 01.04.2024? (голосование будет закрыто 10 марта)

    • Менее 36,00
    • 36,00-36,50
      0
    • 36,50-37,00
      0
    • 37,00-37,40
      0
    • 37,40-37,70
    • 37,70-38,00
    • 38,00-38,30
    • 38,30-38,70
    • 38,70-39,00
    • 39,00-39,50
    • 39,50-40,00
    • 40,00-41,00
    • Более 41,00


Рекомендовані повідомлення

2 минуты назад, Аид сказал:

И газ продадут за гривну?

))))…его не просто так не закупают…

  • Хаха 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
50 минут назад, orest777 сказал:

Укренерго за два дні продав приблизно 300 млн уо з позичених 825 млн. Завдяки цьому грн зміцнилася на 0,19 грн за два дні, що складає, фактично, весь розмір тижневого зміцнення.
Залишилося ще близько 500 млн уо, чи десь 0,30 грн зміцнення існуючим темпом :lol: Від встановленого сьогодні на понеділок курсу 26,10 грн за дол це 25,8 (трохи раніше писав про цей ріваень в "інсайдах"). Але наступного тижня ще й виплати квартальних податків, включаючи податок на прибуток (очікується якийсь додатковий продаж від аграріїв і металургів(не думаю, що більше ніж 200 млн)). Теоретично можемо і 25,65(70) побачити на МБ.
Тепер все буде залежати від того, чи продасть Укренерго наступного тижня, чи притримає і коли почнуть конвертувати грн "зелені" енергетики. І, якщо раптом таки опустимося до 25,7 чи не почнуть лити валюту з під матрасів. Бо якщо кілька млрд уо в паніці викинуть на ринок, то НБУ не врятує і побачимо ЕОК на рівні 24,5-25 :shock:
Все що нижче курсу 25,8 - малоймовірні фантазії (не більше 10%)...

Я так зрозумів, що мова йдеться про наступний тиждень. Мої розрахунки по системі ТА стосуються терміном до кінця місяця - буде поступове зміцнення гривні до цифри 25,50 (рівень підтримки), якщо  активно не втрутиться Нацбанк на курсі 26,00 - 26,10

  • Лайк 6
  • Дякую 2
  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
23 минуты назад, orest777 сказал:

Зрештою, я ще минулого року писав, що емісія ВКВ провідними центробанками в рази більше ніж емісія грн, що неодмінно відібється на нашій нацвалюті у вигляді її зміцнення...

Тут погоджуюсь.

24 минуты назад, orest777 сказал:

Як тільки світовий автопром оживе, а ФРС скоротить "виробництво" доларів з їх "кроскурсом" все стане ок. Зрештою, якщо врожайність долара з гектару площі ФРС зменшиться, а врожайність кукурудзи-пшениці з світових чорноземів залишиться на рівні чи ще виросте, то і цей "кроскурс" повернеться до норми.

А цього можемо не дочекатись бо зайвий врожай кукурудзи піде на біоетанол. Так само я не очікую здешевшання сталі та інших металів, принаймні у розвинених країнах.

 

  • Лайк 3
  • Дякую 2
  • Подобається 1
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
15 хвилин тому, Mozart сказав:

По ситуации на валютном рынке:

нал по городам сегодня выше, чем в пятницу вечером. Похоже, по текущим ценам пошел спрос.

На 5 коп. поднялась покупка. Областной центр.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×