Перейти до вмісту

Каким будет курс 01.10.2024?  

158 користувачів проголосувало

Це опитування закрите для нових голосів
  1. 1. Каким будет курс продажи доллара на наличном рынке 01.10.2024? (голосование будет закрыто 10 сентября)

    • Менее 39,00
      0
    • 39,00-39,50
    • 39,50-40,00
      0
    • 40,00-40,50
      0
    • 40,50-41,00
    • 41,00-41,30
    • 41,30-41,70
    • 41,70-42,00
    • 42,00-42,30
    • 42,30-42,70
    • 42,70-43,00
    • 43,00-43,50
    • 43,50-44,00
      0
    • Более 44,00


Рекомендовані повідомлення

14 часов назад, lutsak.oleg@ukr.net сказал:

В послідній час люди розумніші стають, в інтернеті заказують або на Аліекспрес шо їм потрібно, а не з націнкою у 30-40% у тих же торгашів які називають себе бізесменами, рахуючи товар по курсу 45 за долар,моя бабуся таких ше називала"шпикулянтами". 

ви знаете я проти спекулянтів,но якщо ви працюєте в малому,чи середньому бізнесі,ви повинні знати які зараз податки,якщо у підприємця в аренді приміщення,він плате в усі фонди податки(а податки не малі,повірте),виплачує зарплатню(офіційно) і ще є багато інших виплат...,то 30-40% відсотків,це не дуже великі накрутки,бо якщо брати чистими,виходить зовсім інший відсоток... 

  • Лайк 6
  • Подобається 5
  • Не подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 часов назад, сказкин сказал:

ви знаете я проти спекулянтів,но якщо ви працюєте в малому,чи середньому бізнесі,ви повинні знати які зараз податки,якщо у підприємця в аренді приміщення,він плате в усі фонди податки(а податки не малі,повірте),виплачує зарплатню(офіційно) і ще є багато інших виплат...,то 30-40% відсотків,це не дуже великі накрутки,бо якщо брати чистими,виходить зовсім інший відсоток...

Ринок відрегулює все самостійно - чітко і безжально, як завжди. І - так, споживач стає більш грамотним і обізнаним, вміє самостійно користуватися "тирнетами", а тому обов"язково знайде більш вигідну пропозицію і "проголосує ногами". В таких умовах, якщо Ви ведете свій бізнес у конкурентному середовищі - рахувати товар по 45 для клієнтів, закладаючи в ціну девальваційний ризик, є, мабуть, недалекоглядним рішенням, бо хтось з конкурентів порахує, скажімо, по 42 - щоб пришвидшити обіг коштів...а хтось просто продасть залишки, не заморочуючись, по 38.  

  • Лайк 2
  • Подобається 3
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 часов назад, сказкин сказал:

Якщо брати мене,я торгую крупами,макаронами,мукою і т.д.Тому до курса 45,чи 42,чи ще якогось я не превязаний.Я беру товар з заводів,виробників.Про накрутки я писав вище.Я так думаю що в нуль ви тоже працювати не будите.І ще один фактор я сплачую офіційно податки,які  ідуть потім в пенсійний фонд і другі фонди.Я розвиваю вітчізняного виробника,що в наш час є дуже важливо.Давайте закінчим цю тему...

Солидарен с каждым Вашим словом в этом посте и тем что выше. Занимаюсь металлопластиковых окнами: и сам изготавливаю, и на заводе беру - все под потребности заказчика

  • Лайк 1
  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Мяк-НеМаяк, но когда Гиганты мысли и другие уважаемые участники форума начинают постить в темах, а-ля Что сейчас слушаем? , Фотографии от наших форумчан(ок). , Юмор (без политики) и т.д. это значит одно - штиль : )

  • Лайк 1
  • Хаха 2
  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 минут назад, ozon1 сказал:

Мяк-НеМаяк, но когда Гиганты мысли и другие уважаемые участники форума начинают постить в темах, а-ля Что сейчас слушаем? , Фотографии от наших форумчан(ок). , Юмор (без политики) и т.д. это значит одно - штиль : )

а когда непонятки, ,тишина даже в чате😁

ТОнко подмечено

 

Змінено користувачем InGodWeTrust
  • Хаха 4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 минуты назад, InGodWeTrust сказал:

а когда непонятки, ,тишина даже в чате😁

ТОнко подмечено

 

но за это их нельзя винить - мы тут все боремся за денежные знаки.

 

  • Хаха 4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
20 минут назад, ozon1 сказал:

но за это их нельзя винить - мы тут все боремся за денежные знаки.

Рад Вас видеть! Где пропадали? 
Вы абсолютно правы. Зорким женским глазом подметили: на валютном рынке ШТИЛЬ. Поэтому кто шутки постит, кто - картинки... 

  • Лайк 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Спасибо, я тоже рада что Вы начали писать тут чаще, нежели раньше. Внимательно читаю.

  • Лайк 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   2 користувача

×